הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.5 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
3
3
מונעים 2: מתודלקים

מונעים 2: מתודלקים


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.5 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
3
3

במקום 39.00 

Special Price 35.10 

במקום 39.00 

Special Price 35.10 

סדרה:‎ מונעים - 2

תקציר

מה קורה כשהאדם שהכי פחות ציפית לו, הופך פתאום לזה שעליו את מוכנה להילחם בכל הכוח, כדי לא לאבד אותו? קולטון גנב את לבי. הוא לא היה אמור לגנוב אותו, ואני בטח לא רציתי בכך, אבל הוא התרסק אל תוך חיי, הבעיר בתוכי רגשות שחשבתי שגוועו לנצח, ומאז הוא מתדלק בי תשוקה שכמוה לא העליתי על דעתי.
ריילי נפלה מתוך המחסן ההוא ישר לתוך חיי. אני חושב שלעולם כבר לא אהיה אותו הדבר. היא ראתה מעט מהאפלה השוררת בתוכי, והיא עדיין כאן. עדיין נאבקת עליי. היא ללא ספק הקדושה ואני החוטא, זה ברור. הדבר הזה שאף אחד מאתנו לא רצה – שאף אחד לא ציפה לו באותו ערב גורלי – איך זה שאנחנו נלחמים עליו כל כך? הוא עוצר את נשימתי, קוטע את פעימות לבי ומשיב אותי אל החיים, וכל זה בשבריר שנייה, אבל איך אוכל לאהוב גבר שחוסם בפניי את הכניסה אל לבו? שהודף ומרחיק אותי כדי שלא אוכל לראות את הנזק שהותירו הסודות מעברו? לבי שייך לו, אבל יש גבול לסבלנות ולמחילה. כיצד אוכל לחשוק באישה שמערערת את שלוותי, מתריסה כנגדי ומאלצת אותי לראות שבתהום השחורה והעמוקה של נשמתי קיים מישהו שראוי לאהבתה? זה מקום שנשבעתי שלעולם לא אשוב אליו, אדם שנשבעתי שלעולם לא אהיה. לבה המעניק ללא גבול וגופה הסקסי ראויים להרבה יותר ממה שאוכל לתת לה אי-פעם. אני יודע שאני לא מסוגל להיות האדם שהיא צריכה, אז למה אני פשוט לא מצליח לוותר עליה? אנחנו מונעים מצורך ומתודלקים בתשוקה, אבל האם זה יספיק לנו כדי להתרסק לתוך האהבה?
המשך קריאה
 • ISBN: 1296-5
 • גודל (עמ'): 488
 • מו"ל: בוקטיק
 • יצא לאור ב-: 01/09/2016
 • שם המחבר: ק. ברומברג
 • תורגם ע"י: כנרת היגינס־דוידי

סקירות הגולשים

 • לי
  לי
  ספר מעולה. דרמתי ורומנטי. עלילה מרתקת. בדיוק באותה רמה של הספר הראשון. לא יכולה לחכות כבר לחלק השלישי...
 • Nehama
  Nehama
  ללכת שבי אחריו...הספר השני בסדרה. אם התחלת לקרוא את הראשון מונעים וחיכית מלא זמן לשני את כבר שבויה של קולטון וריילי. אם עוד לא קראת אני מקנאה ! ספר שמתאפקים לא לקרוא ביום אחד כדי שיהיה למה לחזור. דמויות מסובכות כתוב מעולה עם המון אהבה...
 • א
  א
  ספר ממש טוב. נהנתי מאוד לקרוא אותו כתוב בצורה ככ מושכת שאת מזדהה עם הדמויות . הבעיה היחידה שהוא חלק מארבעה או חמישה ספרים כשזה רק הספר השני וכמובן שחייבים לקרוא את הספר הראשון מונעים לפני שעוברים אליו. לא ברור מתי יתורגמו שאר הספרים אז בינתיים אני במתח. מומלץ בחום!

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו