הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.9 ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
1
5
4
2
מבריקים

מבריקים


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.9 ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
1
5
4
2

במקום 38.00 

Special Price 34.20 

במקום 38.00 

Special Price 34.20 

תקציר

בוויומינג ילדה קטנה מסוגלת לקרוא את סודותיהם האפלים ביותר של אנשים לפי הדרך שבה הם משלבים את זרועותיהם. בניו-יורק אדם ה"חש" דפוסים בשוק המניות יכול לגרום לנפילת הבורסה. בשיקגו אישה מסוגלת לעבור ממקום למקום בלי שאיש יבחין בה. הם נקראים "מבריקים", ומאז שנת 1980 אחוז אחד מהאוכלוסייה נולד "מבריק".

ניק קופר הוא אחד מהם - סוכן פדרלי בעל יכולות ההופכות אותו לצייד טרוריסטים יוצא דופן. המטרה הבאה שלו היא כנראה האיש הכי מסוכן בעולם, "מבריק" בעצמו שידיו טבולות בדם והוא זומם להצית מלחמת אזרחים בין ה"מבריקים" והאנשים הרגילים. אבל כדי לתפוס אותו קופר ייאלץ לצאת נגד כל מה שהוא מאמין בו - ולבגוד באנשים שהוא חלק מהם.

 

מרקוס סייקי, הכוכב העולה בשמי ספרות המתח הספקולטיבית, מגיש לנו סיפור הרפתקאות שהוא לא רק רכבת הרים מסחררת, אלא גם מסמך חברתי מרתק ומעורר מחשבה; סיפור על עולם שהוא בעת ובעונה אחת שונה לחלוטין מעולמנו, אך גם דומה לו באופן מצמרר - עולם שבו אם נולדת בעל כישורים מיוחדים, אתה לאו דווקא מבורך.

"'מבריקים' הוא ספר מבריק... אבל הוא גם מצמרר ומצחיק ומטריד וחד כמו תער. אני ידידה של מרקוס סייקי, אבל אחרי שקראתי את 'מבריקים', אני יותר מעריצה שלו מאשר ידידה...". ג'יליאן פלין, מחברת רב המכר "נעלמת"

"במותחן מבריק זה מרקוס סייקי מתאר עתיד קרוב שספק אם ינחם אתכם, אבל לבטח ישאיר אתכם על קצה הכיסא". פבלישרז וויקלי

המשך קריאה
 • ISBN: 39000029728
 • גודל (עמ'): 518
 • מו"ל: דני ספרים
 • יצא לאור ב-: 04/04/2016
 • שם המחבר: מרקוס סייקי
 • תורגם ע"י: נעמה בן דור

סקירות הגולשים

 • לימור
  לימור
  ספר מתח מעולה, מותח מתחילתו ועד סופו. הספר כתוב טוב. עלילה טובה. זהו ספר חובה לכולם מומלץ
 • עודד
  עודד
  ספר אדיר, מותח עד כאב, מלא אקשן שכתוב טוב. מזכיר את X-מן אבל לוקח את הרעיון של מוטאנטים שנולדים עם כוחות מיוחדים למקום אחר לגמרי. חובה לחובבי המד"ב וידבר גם אל אלו שלא, עובר לחלוטין כספר מתח לכל דבר ועניין. מומלץ בחום.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו