הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.6 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
3
5
4
2
מאחורי ההר

מאחורי ההר


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
4.6 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
3
5
4
2

במקום 49.00 

Special Price 44.10 

במקום 49.00 

Special Price 44.10 

תקציר

זוהר בר, פרוד טרי מאשתו, מרצה מן החוץ לספרות אנגלית בקולג' נידח בקליפורניה, מקבל הצעת עבודה: לבלות את חופשת חג ההודיה בבקתה של ישראלים אמידים בהרי הסיירה, ולהעביר סדרת הרצאות בנושא התמחותו - הספרות הבלשית. אבל העיסוק בבילוש, מתברר, לא יהיה אקדמי בלבד. הרחק בהרים המעצורים נפרצים, והאמת, שאותה ניסו להסתיר משך שנים, מאיימת לצאת לאור. האם ייתכן כי אחד מהאורחים הוא רוצח?

 

כמו ביצירותיה הקודמות, מאיה ערד מתכתבת בספרה עם הקלאסיקה העולמית, והפעם עם הקלאסיקה של הספרות הבלשית. זהו ספר של תעלומה בלשית, שהוא גם ספר אהבה לספרות הבלשית. וזהו גם ספר על אהבה, שנאה, קנאה וכל מנעד הרגשות שביניהם: הרגשות המביאים בני אדם עד סף הפשע ומעבר לו.

"מאחורי ההר" נכתב בתבונה ובשנינות והוא נקרא בנשימה אחת. ספר מעורר מחשבה המקפל בתוכו הנאה עצומה.

זהו ספרה התשיעי של מאיה ערד, מחברת "מקום אחר ועיר זרה", "שבע מידות רעות" ו"העלמה מקזאן". ספריה (שבעה מהם בהוצאת חרגול) הקנו לה מקום בין הסופרים הבולטים בדורה.

המשך קריאה
 • ISBN: 978-965-560-028-5
 • גודל (עמ'): 327
 • מו"ל: חרגול
 • יצא לאור ב-: 07/09/2016
 • שם המחבר: מאיה ערד

סקירות הגולשים

 • רועי
  רועי
  ספר שמאיה ערד כתבה מצויין, תוך שהיא מלמדת משהו על ז׳אנר ספרות המתח ועל התפתחותו ההיסטורית. שווה גם קריאה נוספת כדי לאמוד מחדש בסיפור המסגרת את הטריקים של ספרות המתח שהגיבור מעביר בהרצאותיו
 • שרה שרון
  שרה שרון
  ספר מתח על כתיבת ספרי מתח. אני קוראת ותוך כדי הקריאה לומדת על כל ה׳טריקים׳ של הסופרים שכותבים ספרי מתח. למרות ההסברים אני לא מצליחה לפתור את התעלומה, נשארת במתח, ממשיכה לקרוא ולא יכולה להניח את הספר...האם היה רצח? ואם כן מי הרוצח? ומה יקרה לגיבור? ספר פשוט מעולה. ממליצה בכל פה.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו