הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.6 ממוצע
1
1
2
1
3
0
4
4
5
2
2
החלומות שהורגים אותנו
דוידי רוזנפלד

החלומות שהורגים אותנו

דוידי רוזנפלד

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.6 ממוצע
1
1
2
1
3
0
4
4
5
2
2
28.00 
28.00 

תקציר

ארז בראון, חוקר פרטי מחפש אחרי רננה ניסנוף, אישה צעירה ועשירה שלבעלה אין מושג למה היא נעלמה ואחרי מוטי בן עזרא, שברח עם הכסף של הלקוחות ולא השאיר כתובת. הוא נודד בין הקומה האחרונה של מגדלי עזריאלי לחווה אורגנית של חסידי ברסלב בשטחים, בין כפר לא מוכר ליד לוד לכלא באר שבע. ארז מחפש את הנעדרים שלו, מנסה לתקן את היחסים עם אישתו, מטפל באמו המזדקנת שהולכת ומאבדת את זיכרונה, ובדרך משתדל להציל את חשבון הבנק שלו, שזקוק להחייאה דחופה.
במקביל מתואר מסעו של אורפיאוס אל ארץ המתים, זהו סיפור של גבר שמחפש את אהובתו במקום האפל ביותר, של יוצר הרודף אחר האמת והחלום שלו במסע שסופו נדמה ידוע מראש, אבל הוא אינו יודע לאן הוא הולך.
"לחקור זה לכתוב את האמת. לחקור זה להפנות עורף, להתכחש, לא להיות חלק מהמשחק. לחקור זה לא להיכנע, להתחנפויות, לשקרים, להצלחה המחורבנת שכנראה לא קיימת. לחקור זה להיות בודד, לא מוכר, לא אהוב. לחקור זה ללכת אל הלא מוכר, הלא ידוע, השנוא. לחקור זה כנראה בסופו של דבר להיכשל... ולדעת".

דוידי רוזנפלד הוא מורה בבית ספר תיכון וסופר. ספרו הראשון "פרידה מבבל" יצא בהוצאת כתר בשנת 2011, ספרו השני "הארנב שרצה להיות עץ" יצא בהוצאת כתר בשנת 2013 והשתתף במצעד הספרים. "החלומות שהורגים אותנו" הוא ספרו השלישי.
המשך קריאה
 • ISBN: 8001505128
 • גודל (עמ'): 274
 • מו"ל: הוצאה עצמית
 • יצא לאור ב-: 21/09/2015
 • שם המחבר: דוידי רוזנפלד

סקירות הגולשים

 • לימור
  לימור
  מותחן מעולה ומבריק, עלילה מבריקה מותחת עד הקצה, הדמויות כאן עד שחלקן נעלמות. ספר סופר מבריק ומומלץ.
 • שרה
  שרה
  בלש פרטי מחפש אחר אישה עשירה שנעלמה. העלילה מסתבכת כי עוד אנשים מחפשים אותה ונעלמים וגם נרצחים. מדובר בספר בלש במובן האמיתי של המילה. עלילה מותחת, תיאורים אמינים של דמויות ושל מקומות ושל אירועים. כתיבה משכנעת, דיאלוגים אמיתיים לגמרי ותובנות
  על החיים כאן בישראל, בתל אביב וברהט גם.
  ממליצה מאד מאד.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו