הז'אנרים
כל הז'אנרים

סילביה דיי

סופרת
סגנון: רומן ארוטי
מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית
יצירות בולטות: סיפור אהבתם של ג'קסון וג'ייה, שבויה בידיך, מחוברת אליך, משתקפת בך, האחת שאיתך, חשופה לעיניך
תאריך לידה:  
מקום לידה: לוס אנג'לס

על סילביה דיי

סילבייה דיי היא מחברת של רבי המכר ברשימת הניו יורק טיימס ויותר מעשרים רומנים וסיפורים קצרים עטורי פרסים שתורגמו ליותר מ-41 שפות.

היא מככבת כרגע כנשיאת איגוד הסופרים הרומנטיים בארה"ב.

פוקס ניוז היללו אותה בתור סופרת הרומנטית המצליחה ביותר בעולם" ועבודתה זכתה לסיקור נרחב במגזינים נחשבים כמו הטיים, פיפל, וול סטריט ג'ורנל, קוסמופוליטן ועוד. שאלות על ספריה הופיעו ב"מי רוצה להיות מיליונר" ובשעשועוני טריוויה נוספים ברחבי ארה"ב, וכוכבים הוליוודיים המליצו על ספריה בטלוויזיה. סדרת "ג'קס וג'יה" עוברת בימים אלו עיבוד שיופיע על המסכים.

בנוסף על הרומנים שלה, כתבה דיי לא מעט נובלות וסיפורים קצרים, שיצאו לאור בגרסאות מודפסות וגם דיגיטליות. יצירתה כונתה לא פעם "הרפתקה מסעירה" ו"מבדרת באופן מרושע". כתיבתה זכתה בפרסי רבים של מגזינים נחשבים והייתה מועמדת לאחת הסופרות האהובות ביותר של גודרידס ואמאזון.

דיי מטיילת הרבה בעולם ומבלה מרבית מזמנה בנסיעות. היא משתתפת ומנחה בסדנאות כתיבה רבות מספור ומשתתפת בפאנלים בכנסים שונים, תכניות כתיבה וכנסי חובבים (כולל קומיקון!)

ההצלחה של ספריה בעולם שלחה אותה למסע בכל רחבי הגלובוס. היא נולדה בלוס אנג'לס וגדלה באורגון ולאחר מכן במונטריי ובאושנסייד.  נכון לכעת היא מתגוררת בלאס וגאס, אבל נוסעת לפעמים למנהטן לצרכי עבודה. היא רואה בערים הללו ערים מלאות חיים ואנרגטיות שהאורות בהן דולקים תמיד, מושלמות עבור כותבת בלתי צפויה ממש כמו הדמויות שלה. עבודה וחייה היוו השראה ל"מעבר למילים", מגזין הלייף-סטייל האינטרנטי שלה.

סילביה דיי ספרים

 • קרוספייר 4: שבויה בידיך

  קרוספייר 4: שבויה בידיך


  דרג ספר זה מתוך 5
  71 דירוגים
  3.8
  ממוצע
  48 סקירות
  0 ממוצע
  42 
 • פרפר בכפור

  פרפר בכפור


  דרג ספר זה מתוך 5
  2 דירוגים
  3.5
  ממוצע
  15 סקירות
  0 ממוצע

  במקום 42 

  27.3 

 • סיפור אהבתם של ג'קסון וג'ייה

  סיפור אהבתם של ג'קסון וג'ייה


  דרג ספר זה מתוך 5
  39 דירוגים
  3.2
  ממוצע
  33 סקירות
  0 ממוצע

  במקום 42 

  27.3 

 • האחת שאיתך

  האחת שאיתך


  דרג ספר זה מתוך 5
  27 דירוגים
  3.3
  ממוצע
  37 סקירות
  0 ממוצע
  39