הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.6
ממוצע
1
0
2
0
3
3
4
1
5
1
2
גם ב - Kindle
קשר המלאכים
39 

קשר המלאכים


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.6
ממוצע
1
0
2
0
3
3
4
1
5
1
2
39 
39 
גודל (עמ'): 496
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

מסע הרפתקאות מענג אל ממלכותיהם המופלאות של הדמיון, הדת וההיסטוריה. האחות אוונג'לין הייתה רק ילדה כשהפקיד אותה אביה בידי אחיות פרנציסקניות בצפון מדינת ניו יורק. כעת, בת עשרים ושלוש, היא מגלה חליפת מכתבים שניהלה אֵם המנזר עם אביגיל רוקפלר המפורסמת בשנת 1943, תגלית שפותחת בפניה צוהר אל היסטוריה סודית המשתרעת על פני אלף שנים: קרב עתיק יומין שניטש בין אגודת האנגלולוגים - מומחים בתורת המלאכים - לבין צאצאיהם הזדוניים ויפי התואר של מלאכים ובני אנוש, הנפילים. יצורים אלה יעשו הכול כדי לחתור תחת הטוב שבבני אדם ולכונן מלחמת-נצח
כשאוונג'לין לומדת איך קשורים כל אלה לחליפת המכתבים שמצאה, היא מגלה את התפקיד שזימן לה גורלה בקרב קדום זה שניצת מחדש, וכיצד סבתה הפריזאית, מבכירות האנגלולוגים, מתכוונת למנוע תבוסה מוחצת בערב המילניום החדש. דניאל טרוּסוני היא סופרת אמריקנית. ספרה הראשון, ,Falling Through Earth נבחר לאחד מעשרת הספרים הטובים ביותר לשנת 2006 על ידי ה"ניו יורק טיימס". היא מחלקת את זמנה בין ארצות הברית לצרפת.
המשך קריאה
  • ISBN: 15100565
  • גודל (עמ'): 496
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • יצא לאור ב-: 09/04/2011
  • שם המחבר: דניאל טרוסוני
  • תורגם ע"י: אורטל אריכה
  • זמין להשאלה: כן

מערת גרון השטן, הרי רוֹדוֹפּי, בולגריה

חורף 1943

האנגלולוגים בחנו את הגופה. היא היתה שלמה, ללא סימני ריקבון, עורה חלק ולבן כמו נייר קלף. עיני התרשיש המתות פנו השמימה. תלתלים בהירים צנחו על מצח גבוה ועל כתפיים מפוסלות, אופפים את ראשה בהילה של שיער זהוב. אפילו הגלימות — הבד עשוי מחומר מתכתי לבן ומבהיק שאיש מהם לא ידע לזהות במדויק — נותרו צחות כשלג, כאילו מת היצור בבית חולים בפריז ולא במערה, עמוק מתחת לפני האדמה.

הם לא היו אמורים להיות מופתעים לגלות את גופת המלאך שמורה במצב טוב כל כך. הציפורניים, לבנות ומבריקות כמו תוֹכה של צִדפַּת פנינים; הבטן הארוכה, החלקה ונטולת הטבור; השקיפות המשונה של העור — כל פרט ופרט בו היה כפי שציפו למצוא, אפילו מַנח הכנפיים היה מדויק. עם זאת, הוא היה יפה מדי, חיוני מדי ליצור שעד כה למדו על אודותיו רק בספריות מחניקות, כשהדפסים של ציורים איטלקיים מהמאה החמש־עשרה פרושים לפניהם כמו מפות דרכים. כל חייהם המקצועיים הם השתוקקו לראותו. אף שאיש מהם לא היה מודה בכך, בסתר לבם הם ציפו למצוא גווייה מפלצתית, כל כולה עצמות ושיירי סיבים, כמו משהו שהתגלה בחפירה ארכיאולוגית. תחת זאת הם מצאו: יד עדינה ודקיקה, אף נשרי, שפתיים ורודות קפוצות לנשיקה קפואה. האנגלולוגים גהרו מעל הגופה, מתבוננים בה בציפייה, כמו מחכים שיעפעף היצור בעיניו ויקיץ משנתו.