הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
2
28
עשי ש 3: עשי שאסלח

במקום 44 

26 

עשי ש 3: עשי שאסלח


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
2
28

במקום 44 

26 

במקום 44 

26 

תקציר

יום גורלי אחד, לפני כמעט שני עשורים, שינה את חייה של אומה שלמה.

 

איאן סאליבן

תכננתי את מהלך חיי עד לפרט האחרון כך שהצבא היה כל עולמי. בהתמדה ובנחישות סללתי את דרכי הצבאית משירות במרינס עד ליחידה שש הסודית והמובחרת של אריות הים. האדרנלין זרם בעורקיי, המטרה שקבעתי הושגה, ולרגע יכולתי לנשום לרווחה. אבל זו הייתה טעות איומה.

 

מדיסון הארט

יום גורלי אחד הפך את חיי. מאותו רגע למדתי שהחיים מלאי תהפוכות, ותכנון לטווח הארוך הוא לא בשבילי. ניצלתי הזדמנויות שניקרו בדרכי ורק אחר כך עצרתי להתמודד עם ההשלכות. כשהזדמנות חד־פעמית בדמותו של איאן סאליבן הקשוח צצה לפניי הסתערתי קדימה בעיניים פקוחות, אך דרכינו נפרדו. כשהזדמנות שנייה הגיעה עצמתי עיניים ונתתי ללב שלי להוביל אותי. כרגע עומדות בפני איאן שתי אפשרויות, להדריך אותי בחשכה או לתת לי להתנגש בקיר.

מאוחר מדי הבנתי שהקריירה שלי נמצאת על מסלול התנגשות מסוכן עם העבר המסתורי של איאן. עכשיו נכפה עלינו להילחם יחד נגד כוחות אפלים המאיימים על כל האומה ולהחליט אם בסופה של המלחמה אנחנו מנצחים או מפסידים.

 

עשי שאסלח מאת סופרת רבי המכר סנדרה הבה, הוא רומן עכשווי על נאמנות, תשוקה, אהבת המולדת ואמון שהוא מעל לכול. ברגע שהוא מופר – קשה לאחות אותו.

זהו הספר השלישי בסדרת עשי ש... קדמו לו: עשי שאזכור, עשי שאשכח וטעימה קטנה בספר עד שהגעת. את כל אחד מהספרים בסדרה אפשר לקרוא בנפרד, כמו את הספר פיית'. כל הספרים יצאו בהוצאה לאור 'יהלומים', זכו להצלחה רבה וכיכבו ברשימות רבי המכר במקומות הראשונים.

  • ISBN: 1285-75
  • מו"ל: יהלומים
  • יצא לאור ב-: 24/11/2019
  • שם המחבר: סנדרה הבה
  • זמין להשאלה: כן

פרק 1

11 בספטמבר, 2001

איאן

סן דייגו

בקושי רב אני פוקח עין אחת, אור יום מציף את החדר. אני עוצם אותה לכמה שניות ופוקח שוב, השעון מראה שהשעה כבר שבע ועשרים. שיט. אני מתיישב במהירות, מחשב חישוב מהיר בתקווה שהשבוע טס ויום שבת היום. לא. חרא. רק יום שלישי. ועל הפרק מחכה לי מבחן מזוין במדעים שלא התכוננתי לקראתו. אני לא מבין איך אימא שלי עדיין לא הסתערה פנימה וגררה את התחת העצל שלי מהמיטה. כבר שבוע אני מורח את הלמידה לקראת הבחינה שתשבץ אותי למגמת מדעים לשנת הלימודים הזאת. אני שוקל לזייף כאב בטן או כאב גרון אבל יודע שזה לא יעבור בשתיקה.

הדלת נפתחת וג'קי הקרצייה נכנסת פנימה. אני מושך עליי את השמיכה, מתכונן להסתובב לצד השני ולנצל את מה שנראה כהתחלה מבטיחה של יום חופשי בלתי צפוי, אך אני קולט שג'קי, הקשקשנית הזאת, שתמיד יש לה מה לומר, שקטה באופן חריג. אני מתיישב שוב וסוקר אותה, "את עדיין בפיג'מה. למה?" היא לא עונה, השפה התחתונה שלה רועדת, "היי ג'קלין, הכול בסדר?" היא נדה בראשה וגלי הדבש של שערה מתנועעים בפראות. לפתע השקט החריג ברחוב, שבדרך כלל שוקק חיים בשעות הבוקר, רועם בעוצמתו. אני קם במהירות מהמיטה, חוצה את החדר ורץ במדרגות לקומה התחתונה. ההורים שלי עומדים מחובקים בסלון, מבטיהם ממוקדים במסך הטלוויזיה. "אבא? אימא?" שניהם מסובבים אליי את ראשיהם, על פניו של אבי מבט מבועת. "קרה משהו, נכון? מה קרה?" הוא מצביע לעבר מסך הטלוויזיה. אני מתקרב אליהם, לא יכול לשער את גודלה של הזוועה שמרצדת על המסך.

כותרות אדומות רצות על המסך במהירות. הכתב באולפן נראה מבולבל. שברי מידע מתחילים להיאסף. וסרטון אחד שנראה כאילו נלקח מתוך סרט מדע בדיוני שרק בהוליווד יכלו להעלות על הדעת, רץ על המסך שוב ושוב. אני מסתכל ולא מאמין למה שאני רואה.

שמונה ארבעים ושש בבוקר, שעון החוף המזרחי, מטוס נוסעים מתרסק לתוך המגדל הצפוני של מרכז הסחר העולמי בניו יורק. תשע ושלוש דקות מטוס נוסף מתרסק לתוך המגדל השני. המגדלים עולים באש ואז כמו מתוך חלום בלהות הם קורסים מטה ולוקחים איתם חיים וחלומות.

במשך שעות אנחנו עומדים בשתיקה וצופים בתמונות שלא ישכחו לעולם.

בסופו של יום ארור אחד אני יודע שהחיים שלי שינו את מסלולם לנצח.