הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
2
1
סיפור אהבה שלא נגמר
28 

סיפור אהבה שלא נגמר


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
2
1
28 
28 
גודל (עמ'): 299
מו"ל: מעוז ישראל

תקציר

לִמדו כיצד לשמר את האהבה והרומנטיקה כסיפור אהבה מתמשך, שלא נגמר.

האם אתם מעוניינים שהאהבה ביניכם תימשך לנצח? בספר יוצא דופן זה, המומחה לנישואים גארי סמולי מדריך איך להשיג את המטרה החשובה הזו. הוא מלמד מהם עקרונות המפתח שיעזרו לכל אחד ואחד מאתנו כיצד לדאוג לכך שהאהבה אכן תשמר – לא רק בהתחלת הסיפור, אלא גם בכל שלב ושלב, כשהשנים חולפות.

 

השיטות היעילות שאותן מלמד סמולי יעזרו לכם לשמור על האהבה ביניכם משלבי המשיכה הראשוניים ועד למחויבות שנמשכת לכל החיים. הוא ילמד אתכם איך להטעין את היחסים שלכם באנרגיה מתמשכת ומלאת תשוקה. בתמונות מילוליות בלתי נשכחות חושף סמולי את הסודות שמאחורי "האהבה והמחוייבות לאהוב":

המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-555-010-8
  • גודל (עמ'): 299
  • מו"ל: מעוז ישראל
  • יצא לאור ב-: 27/11/2006
  • שם המחבר: גארי סמולי
  • תורגם ע"י: דניאל ברכר
  • זמין להשאלה: כן

חלק ראשון

images.jpg

גורם האהבה לחיים: כיצד להתאהב?

הצעד הראשון שבאמצעותו תשיגו אהבת נצח מספקת עם בן הזוג שלכם הוא ללמוד לאהוב את החיים עצמם – כל היבט שלהם, טוב ורע, גומל או קשה. איך בדיוק נוכל לטפח גישה זו, איך נוכל ליהנות משפע של שמחה בחיינו?

בחלק הראשון של הספר אעמיד חמש אפשרויות בחירה לרשותכם. ההחלטות שתעשו בתחומים אלה יחוללו את ההבדל בין שפע של שמחה במסע החיים והאהבה לבין התנגשות נוראה שעלולה להטביע את האהבה שלכם למעמקי הייאוש.

כדי לעזור לכם להיכנס לעניינים במהירות אשתף אתכם בפרק 1 בסוד הכמוס של האהבה. לאחר מכן אתאר את חמשת ה"קרחונים" שעלולים לגרום לנישואים שלכם לטבוע, את הבחירות שביכולתכם לבחור כדי שתוכלו לנווט בהצלחה סביב קרחונים אלו ולהבטיח מסע של נישואים טוב ומספק.

בפרק 2 אעזור לכם לגלות מהי רמת הכעס שלכם. הכעס הוא אחד הקרחונים המסוכנים ביותר. האדם הממוצע יודע מעט מאוד, אם בכלל, על הנזק שיכול לגרום כעס שהודחק – כעס שמרחיק בין אוהבים ומחבל במערכות יחסים. גרוע מכך, רוב האנשים אפילו לא יודעים מה מידת הכעס ההרסני שהם נושאים – ומניסיון העבר, אני יכול להעיד שלכל אחד יש מידה מסוימת של כעס מודחק. הוא מכביד עלינו כמו שרשרת ברזל, אבל אנחנו יכולים לבחור להשתחרר מהכעס ההרסני הזה, ואני אלמד אתכם כיצד.

בפרק 3 אתאר שבע דרכים שדרכן תוכלו להשתלט על הכעס שמשתלט עליכם ועל מערכות היחסים שלכם.

בפרק 4 אציג ברירה נוספת: תוכלו לבחור בין שורש האסון שהוא ההתעלמות מחשיבותן של הצרות שנקרות בדרככם, או שתבחרו להתייחס לכל אירוע כואב כאל "פנינת אהבה" שאפשר להוסיף לחיים כדי לבנות אוסף יקר מפז. כשקשה לנו, אנחנו לא חייבים להתמרמר. אנחנו יכולים לבחור להשתמש בקשיים כדי להגביר את האהבה ולשפר אותה.

בפרק 5 אציג את הסכנות שטמונות בשיטה של "כל הביצים בסל אחד". אלמד אתכם לגוון בין תחומי העניין שלכם ולהגביר את הסיכויים להישאר מסופקים ומאוהבים.

בפרק 6 אספר לכם על שתי אמיתות גדולות ששינו את הגישות של אשתי ושלי והגבירו את הביטחון שאנחנו מרגישים יחד, מכיוון שלמדנו להימנע מדפוסי העבר שמחבלים באהבתנו. אספר לכם איך בחרנו לא לאפשר לאנשים ולנסיבות להסיר מאתנו את אהבת החיים שלנו, פשוט משום שהבנו איך זה יכול להמיט אסון על מערכת היחסים שלנו.

לבסוף, בפרק 7 אספר לכם על האפשרות לקיים מסע רוחני משלכם. כשאנחנו בוחרים לא להתחבר לאלוהים חי ואוהב אנחנו בעצם משליכים את חגורת ההצלה שלנו וחושבים שמוטב לנו בלעדיה. אהבת אלוהים היא הדלק שנחוץ לנו כדי לנוע למים חמים יותר ולהתרחק מהקרחונים המסוכנים.

לאחר שנדון בחמש הבחירות שעוזרות להימנע מהקרחונים ולהתאהב בחיים, אציג בפניכם, בחלק השני של הספר, את השיטות הטובות ביותר שמצאתי כדי לשמוח באהבה ולהעשיר את מערכת היחסים. רוב העקרונות הללו ישפרו גם את מערכות היחסים שלכם עם ילדיכם וחבריכם.

כשאתם לוקחים אחריות מלאה על ההווה והעתיד שלכם, תוכלו – כמו אלפי אחרים – להתחייב לבן הזוג שלכם ולילדיכם ולומר: "אני לא רוצה יותר להיות כבול לעבר, אני רוצה דור חדש, התחלה חדשה".

אם תעשו את זה, יהיה זה הצעד הראשון שלכם במסע אל אהבת הנצח.