הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
27 דירוגים
3.6
ממוצע
1
5
2
1
3
3
4
9
5
9
0
גם ב - Kindle
מדריך קונפי לזוגיות - גרסת הבנים
28 

מדריך קונפי לזוגיות - גרסת הבנים


דרג ספר זה מתוך 5
27 דירוגים
3.6
ממוצע
1
5
2
1
3
3
4
9
5
9
0
28 
28 
מו"ל: קונפי מדיה

תקציר

לאחר חודשים רבים של עבודה, אני גאה להציג את ׳מדריך קונפי לזוגיות׳, במיוחד לקהילה המדהימה שלנו.


מאז הקמת העמוד הועלו הרבה מאוד שאלות ובקשות ייעוץ בנוגע למערכות יחסים ומציאת זוגיות, ובעקבות כך החלטתי להרים את הכפפה וליצור את המדריך המלא הכולל טיפים ותובנות לשלל מצבים שיכולים לקרות מול בני המין השני.


את התובנות והטיפים כתבתי בשיתוף פעולה עם רוני שינקמן, גורו זוגיות ואושיית אינסטגרם מוכרת, אשר נתנה מהניסיון הרב שלה בתחום על מנת שנגיע לתוצר הטוב ביותר, שיספק לכם את המידע הטוב ביותר.


אני מזמין אתכם ואתכן לקרוא ולהנות, וכמובן לשתף אותי ולספר איזה מהטיפים סייעו לכם להגיע אל המטרה שלכם בתחום היחסים.


במידה ויש שאלות, אל תהססו לשלוח אלי בדיירקט.


תהנו!

  • ISBN: 200520-940
  • מו"ל: קונפי מדיה
  • יצא לאור ב-: 20/05/2020
  • שם המחבר: קונפי
  • זמין להשאלה: כן

כמה פעמים בחייך נתקלת במצב שבו רצית לעשות צעד, לפנות, ליזום או ליצור שיחה, אך הדבר היחיד שעמד בינך לבין המטרה, הוא בעצם אתה? או ליתר דיוק הביטחון העצמי שלך?

לשמחתך, בניגוד להרבה דברים אחרים, על ביטחון עצמי אפשר לעבוד, ובעזרת כמה טיפים פשוטים תוכל לבנות את הביטחון העצמי שלך ולשפר אותו משמעותית. צעד זה חשוב מאוד, כי איך שאתה מרגיש כלפי עצמך, זה מה שמוקרן החוצה לחברה ומה שמציב את האופן שבו הסביבה החיצונית חווה ורואה אותך.

אז הנה כמה טיפים, שאם תיישם אותם, הביטחון שלך יכול להשתפר בצורה מהירה ובטוחה.

תרים לעצמך - מכיר את המשפט "אם אין אני לי מי לי"? בכל הקשור לביטחון עצמי, המשפט הזה משחק תפקיד חשוב. אם לא תרים לעצמך ותאמין שאתה שווה משהו, זה לא יעבוד. ברגע שתהיה מספיק בטוח בעצמך, או אפילו רק תתחיל להתנהג ככה, אנשים סביבך ישימו לב לזה ויראו אותך באור הרבה יותר בולט וחזק. תחמיא לעצמך, בראש או אפילו מול המראה, על דברים שאתה אוהב בעצמך, חיצוניים או פנימיים. תחגוג ניצחונות קטנים ויומיומיים, כמו למשל, אם הצלחת לעשות משהו שרצית כבר הרבה זמן, אם המפקדים שלך החמיאו לך על ההתנהלות שלך ואפילו אם ההורים או החברים פירגנו לך בקטנה. קח את אותם דברים קטנים ותאדיר אותם בינך לבין עצמך. הצלחה אחת תגרור הצלחה אחרת וככל שתהיה יותר בטוח בעצמך, כך גם יגברו ההצלחות.

שנה את מה שמפריע - אף אחד מאיתנו לא מושלם. לכל אחד מאיתנו יש משהו אחד לפחות שהוא לא אוהב בעצמו, ויש לנו שתי ברירות: לקבל את זה, או לשנות את זה. עם מה שאתה לא יכול לשנות, אתה מחויב להשלים ולקבל. להבין שלמרות שזה לא מה שהיית רוצה, זה מה שיש ועם זה תנצח. עם מה שכן אפשר לשנות, אתה יכול לעבוד או לשפר. בין אם זה נקודת חן שמפריעה לך קצת או תכונת אופי שאתה פחות אוהב בעצמך. כל עוד זה בר שינוי ומפריע לך על אמת, אין שום סיבה שלא תצליח לשנות את זה.

אל תשווה את עצמך לאחרים - אחד הדברים שהכי מפריעים לנו להתקדם בחיים ולהתמקד בעיקר, הוא ההשוואה לאנשים אחרים. המחשבה שיש אנשים שהם "יותר" מאיתנו, גורמת לנו לרחם על עצמנו ולעמוד במקום, במקום להתקדם ולהתפתח. המנע מלהשוות את עצמך לסביבה שלך והתמקד במה שיש לך ובמה שאתה מסוגל ורוצה לעשות. חשוב לזכור שמה שאתה רואה מבחוץ, זה לא בהכרח מה שקורה בפנים. היום ברשתות החברתיות אנשים מנסים להראות את עצמם בצורה הכי יפה, טובה ומושכת שיכולה להיות, וזה לא מה שקורה במציאות. כמעט אף אחד לא ישתף בסטורי שקשה לו, שהוא נכשל במשהו או סתם שהוא מבואס. אז בקיצור, אם אתה מוצא את עצמך גולל באינסטגרם ומתבאס שלכולם כל כך כייף ומרגש ואתה סתם יושב בחדר, צא מזה, זו סתם מלכודת לגרום לך להרגיש פחות טוב מהם. התעסק בעצמך בלבד ולא באחרים, והתוצאות יגיעו מהר יותר ובטוח יותר.

צא מאיזור הנוחות שלך - הדרך הטובה ביותר להתמודד עם פחד, היא לעמוד מולו. עשה בכל יום משהו אחד שאתה בדרך כלל לא עושה. נסה לאתגר ולפרוץ את הגבולות של עצמך. ההתנסות בדברים חדשים וההצלחה בהם, תעזור לך להגדיל את הביטחון העצמי שלך. אם תמיד רצית לבשל, לצייר או להיות גאון מתמטי, תרים את הכפפה ותתחיל לעשות את זה! זה לא חייב לקרות בבת אחת, עשה זאת צעד אחר צעד, צבור ניצחונות קטנים, וכך גם היכולת שלך וגם הביטחון שלך בעצמך יגדלו. חולם להיות בשלן? תתחיל בדברים הפשוטים כמו הכנת חביתה, או אורז ותתקדם לאט לאט. חולם למצוא זוגיות אבל מתבייש? תתחיל בלעשות שיחות חולין עם בחורות בבסיס, לאחר מכן תעבור לשיחות עמוקות יותר ותצבור לאט ובזהירות ביטחון באינטראקציה שלך עם בנות המין הנשי. העשרת החיים שלך בעוד יכולות, התנסויות ותחביבים, יועילו לך בכל קשר שיהיה לך עם כל אדם שתפגוש.

הקף את עצמך באנשים שיודעים להרים לך - אנו מוקפים בהרבה סוגים של אנשים בחיי היום-יום שלנו. יש כאלה שהבילוי בחברתם גורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו ויש כאלו שאחרי פגישה איתם אנחנו מרגישים חסרי מצב רוח ומלאים באנרגיות שליליות. הקף את עצמך באותם אנשים שגורמים לך להרגיש טוב, שיודעים להרים ולפרגן, ופחות באלו שעושים את ההפך. לרוב, אנשים שמקטינים או משוויצים מול אחרים, הם אנשים שלא מרוצים מעצמם ולכן הם מפיצים את זה החוצה. חבור לאנשים שמספיק בטוחים בעצמם ולא צריכים להרגיש טוב על חשבון אחרים.

עשה ספורט - מעבר לעובדה שספורט זה בריא וחשוב, פעילות גופנית מסייעת בהתמודדות עם מצבי לחץ, עוזרת לפרוק מתחים וגורמת להרגשה טובה יותר, מבפנים ומבחוץ. בזמן פעילות גופנית משוחררים במוחנו אנדרופינים המהווים משכך כאבים טבעי של הגוף וגורמים לנו להרגיש שמחים יותר ויעילים יותר. אז צא לריצה, לך למכון, ותיצור לעצמך נפש בריאה בגוף בריא.

לא סתם אני חופר לך על הביטחון העצמי בפרק הראשון.

אני יכול לומר שעל עצמי זה ממש עבד. כשהקמתי את העמוד הביטחון שלי בעצמי עלה, מבלי שהסביבה בכלל תבין למה (הרי זה סוד).

עצם זה שהביטחון שלי התגבר, גרם לחיזוק המעמד שלי ביחס לסביבה וביחס לבחורות בפרט.

בהצלחה פופיקון.