הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
לצאת לאור
35 

לצאת לאור


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
35 
35 
גודל (עמ'): 124
מו"ל: ספרי ניב

תקציר

"הבנתי גם שמה שכואב יותר הוא החיים לא-שלי שניסיתי לחיות, הניסיונות לזייף תחושות ורגשות שלא היו שייכים אליי, ההסברים הלא הגיוניים שדחפתי לעצמי לראש למה שהרגשתי, ולאטימה שאטמתי את עצמי בפני כל רגש קטן שעלה בי."
כבר בצעירותה, כנערה, היא יודעת שהיא לא כמו כולן. תחושת הזרות והשוני שהיא חווה בבית הספר, בצבא ובהמשך דרכה לא רק שאינה נעלמת, אלא היא הולכת וגדלה, מתעצמת ואינה מרפה. הסוד השמור בתוכה, זה שאיש אינו יכול לראות או לשמוע, הולך ותופח בתוכה עד שאינה יכולה להכילו עוד, והוא מתפרץ החוצה ומשנה את חייה ואת עולמה כולו.

מדברי הכותבת:
"הכתיבה הגיעה לחיי עם החיפוש העצמי, ותרגמה למילים את כל מה שלא הצלחתי להבין. החלטתי לפרסם את סיפורי, שמבוסס על סיפור אמיתי, כדי להראות את הצד של האחר – שבמקרה הזה הוא אני.
בעקבות השינוי שעברתי החלטתי ללמוד אימון אישי, כדי ללוות אנשים בדרכם. כיום אני מתנדבת ומספרת את סיפורי בבתי ספר. אני מזמינה אתכם, קוראים יקרים, להרכיב את משקפיי, להיכנס לעולמי הפנימי – לצאת לאור״.
נוי וסילקובסקי

  • ISBN: 1272-403
  • גודל (עמ'): 124
  • מו"ל: ספרי ניב
  • יצא לאור ב-: 20/06/2019
  • שם המחבר: נוי וסילקובסקי
  • זמין להשאלה: כן

כשרק התחלתי לכתוב, שאלתי את עצמי - איך כותבים משהו שיגרום לקוראים להתחיל לקרוא ולא להפסיק? מה במילים, ברעיון או אפילו בכריכה יגרום להם בכלל לפתוח את הספר ולהמשיך לדפדף? הסיבה לכך יכולה להיות פשוט אי-רציונלית - הקורא בחר1 את הספר והחליט לקרוא אותו - אך משיכה אליו, שזו הסיבה האמיתית בעיניי, היא כבר עניין אחר לגמרי.