הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
להפוך חלומות למציאות
44 

להפוך חלומות למציאות


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
44 
44 
גודל (עמ'): 206
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

תקציר

כולנו היינו רוצים חיים מאושרים יותר, מערכות יחסים שבנויות על הבנה הדדית וכנות, קריירה מוצלחת, יותר כסף ושפע בכל תחומי החיים. ספר משנה חיים זה יגרום לכם להגשים את כל משאלות לבכם באם תתמידו ביישום הכללים – הליך שהוא קל ופשוט. אתם תגלו איך ליישם כמה כללים פשוטים שישנו את חייכם מקצה אל קצה אם רק תאמינו יותר בעצמכם. לא ירחק היום שבו תאמרו לעצמכם, "איך יכולנו לחיות כפי שחיינו עד היום." בספר זה תיחשפו לסקירה מקיפה על מסתרי היקום ואיך תוכלו להפוך את חייכם לגן עדן עלי אדמות.


בעולמנו לא חסרים אנשים אומללים, מתוסכלים, עצבניים, שומרי טינה ושמצבם הכלכלי גרוע – תוצר של מעשי ידיהם בלבד! בהמשך הקריאה בספר זה תבינו לעומק מדוע זה קורה ואיך תוכלו ליצור בקלות רבה את המציאות שתמיד חלמתם עליה. השינוי יגיע מהר משחשבתם בעזרת עבודה מתוך מודעות מחשבתית, מעט רצון טוב, אמונה, התמדה ואם תפעלו לאורם של חוקי המשיכה. הסבר מפורט באשר לחוקי המשיכה תקבלו בהמשך.


בוודאי שאלתם את עצמכם לא פעם, "מדוע לא הולך לי בחיים?" או "מהי תכלית חיי?" או שאמרתם לעצמכם "אני משקיע בעבודה, בלימודים, בזוגיות ודבר לא מצליח על פי הציפיות שלי, מגיע לי יותר." ואתם חשים כאילו אתם דורכים במקום.


רובנו קמים בבוקר, הולכים לעבודה או ללימודים, חוזרים הביתה מתוסכלים, עצבניים ולא מסופקים. חיים כמו על פס ייצור, ללא אמונה, ללא נשמה וללא אהבה למה שאנו עושים. למה? התשובה הרווחת תטען "כי כך זה בחיים, כדי לשרוד צריך לעבוד קשה." זו גישה שניתנת לשינוי. לא תאמינו עד כמה החיים יכולים להיות פשוטים, אם רק תעקבו אחר ההוראות בספר זה ותיישמו אותן במלואן, כי אז עשויים חייכם להשתנות ללא היכר.


בהמשך הספר תתוודעו לכל הסודות, תרכשו כלים ותקבלו הנחיות ברורות כיצד לפעול נכון על פי חוקי המשיכה ללא פילוסופיות מתחכמות. תלמדו כיצד להגשים כל דבר שתרצו בכל התחומים ולהשיג את כל המטרות שהצבתם לפניכם. אם רק תהיו סבלניים הכול ייפתח לפניכם, אתם תגידו לעצמכם "איך לא עשיתי את זה לפני כן." ובכלל, איכות חייכם תשתנה, תהפכו להיות רגועים יותר, אהובים יותר על הסובבים אתכם, סבלניים יותר: בכביש, כלפי הסובבים אתכם בעבודה, בבית ובכלל. והחשוב מכול, תוכלו לחשב מסלול מחדש, מסלול הרבה יותר מאושר ומעושר. תוכלו לעצב את חייכם כרצונכם, להגשים חלומות שעד היום לא האמנתם שהם אפשריים, אם זה בתחום הכספי, הזוגי, הקריירה ובכלל בכל נושא או תחום שתחשקו בו.


ספר זה נכתב, לפי דעתי, בדרך הקלה והידידותית ביותר ליישום ומבוסס ברובו על הניסיון האישי שלי, של לקוחות ואנשים קרובים ששינו את חייהם במגוון תחומים. שורות אלה נכתבות כדי לתת מענה לכל אלה שרוצים לפעול לשינוי מיידי בחייהם, בלי להיות מותשים על ידי הסברים מפורטים ומסובכים מדי, ולכל אלה שאינם מסופקים מחייהם ורוצים לקבל יותר בכל התחומים בקלות וללא מאמץ.

יובל טביב הוא יועץ אישי, מרצה ומפתח שיטת PMCR (פיזיקת המגנוט ליצירת מציאות). השיטה מאמצת הוכחות מפיזיקת הקוונטים וכך מראה שכל אחד מאיתנו מסוגל לברוא וליצור את המציאות שהוא רוצה בעזרת מחשבות. יובל חקר ומיישם את אחד מחוקי הפיזיקה הקרוי, 'חוק המשיכה באמצעות מודעות מחשבתית.' הוא מיישם גם את עקרונות ה'טרנספורמציה למציאות' של האסטרופיזיקאי 'ודים זילנד' בשילוב מכניקת הקוונטים שחוקרת את התנהגות חלקיקי החומר ברמה האטומית והתת-אטומית. בהרצאותיו ובתהליכים אישיים מראה יובל ללקוחותיו כי בעזרת ידע פיזיקלי אפשר לשנות את החיים שלנו מקצה אל קצה בכל התחומים.


יובל מלווה לקוחות, באופן אישי, מהמפגש הראשון ועד המפגש האחרון כדי לוודא יישום מדויק וחף מטעויות עד להגשמת מטרותיהם. יובל שולט שליטה מלאה בעברית ובאנגלית ונחשב בעיני רבים למנטור בכל הקשור לשינוי דפוסי התנהגות והשפעתם על המציאות היום יומית.

המשך קריאה
 • ISBN: 978-965-571-227-8
 • גודל (עמ'): 206
 • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 04/11/2018
 • שם המחבר: יובל טביב
 • זמין להשאלה: כן

חוקי היקום

pic

 1. חוק האחדות האלוהית — החוק הראשון מתוך 12 חוקים מסביר שאנחנו חיים בעולם שהכול מחובר ל'הכול' וכי דפוסי ההתנהגות שלנו משפיעים במידה זו או אחרת על האחרים ועל מרחב היקום.
 2. חוק הרטט — זהו חוק שאומר שכל דבר נע, רוטט ומשדר אנרגיה. מה שקובע את רמת הרטט אלה המחשבות, המילים והפעולות שבני האדם עושים. בנוסף, לכל דבר יש תדר כולל למחשבות, למילים ולרגשות שלנו.
 3. חוק הפעולה — על פי חוק זה אנחנו חייבים לפעול כדי שנוכל להגשים את עצמנו בעולם הזה, ונדרש מאיתנו לבצע פעולות שתומכות במחשבות, במילים וברגשות שלנו.
 4. חוק ההתכתבות — חוק ההתכתבות מלמד שהעולם החיצוני שלנו הוא השתקפות ישירה של הפנימיות שלנו, לכן אנחנו חייבים לדעת לשלוט על המחשבות, המילים והרגשות שלנו.
 5. חוק הסיבה והתוצאה — משמעותו, שלכל פעולה יש תוצאה ושכל דבר שקורה לנו אינו קורה במקרה. מה שזרענו נקצור, לטוב או לרע. כל מה שקורה הוא תוצר ישיר של ההתנהגות שלנו.
 6. חוק הפיצויים — חוק זה הוא המשך לחוק הסיבה והתוצאה והוא אומר שכל מתנה, ירושה או סכום כסף גדול שקיבלנו בחיינו הוא תוצר ישיר של התנהגותנו בעבר.
 7. חוק המשיכה — זהו אחד החוקים המרכזיים והחשובים ביותר והחוק המפורסם ביותר מבין 12 החוקים. חוק זה עיקרו, שתדר מושך תדר דומה. הרטט שלנו שמייצר את התדר ימשוך אותו תדר שזהה לו. לדוגמה, אדם שחושב באופן שלילי ישדר תדר אנרגטי ברמה נמוכה ולכן ימשוך לחייו מצבים שתואמים את התדר הזה, שלרוב הם מצבים שליליים.
 8. חוק ההתמרה הנצחית של האנרגיהחוק זה הוא חוק משמעותי במיוחד והוא קובע שלכולנו יש הכוח הנדרש כדי לעשות את השינוי בחיינו. ועל ידי הבנה של חוקי היקום נוכל ליישם את העקרונות ולהביא את השינוי המיוחל לחיינו.
 9. חוק היחסות — חוק זה קובע שלמרות כל הקשיים בחיינו ולמרות כל המבחנים שאנחנו עוברים בחיים, עלינו לקחת את הכול בפרספקטיבה חיובית, לראות את האור בקצה המנהרה ולא להסתכל אל הצד החשוך שלה כי תמיד יש מצבים גרועים יותר.
 10. חוק הקוטביות– חוק הקוטביות קובע שיש לנו הכוח לדכא מחשבות שליליות ולהפכם על ידי התמקדות בהיפוך הגמור שלהן ובכך לשנות את המצב הקיים לחיובי.
 11. חוק הקצב — חוק זה קובע שהכול רוטט ולכל דבר יש מחזוריות. זאת הסיבה למשל שחוקי הטבע נשארים תמיד קבועים ואילו הטבע משתנה. אי אפשר לשנות מחזור, אבל כן אפשר לשנות את התוצאה בסופו של כל מחזור.
 12. חוק המגדר — חוק זה מסביר שלכל דבר בטבע יש שני צדדים כמו זכר ונקבה, כמו יין ויאנג. וכן, שחייבים למצוא את האיזון בין שתי האנרגיות כדי למצוא את האיזון המושלם. לא משנה מהן המטרות שלכם, תדעו שתצטרכו להתאזר בסבלנות ולהיות נחושים בהשגת המטרה.