הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
22 דירוגים
3.2
ממוצע
1
5
2
3
3
4
4
2
5
8
2
גם ב - Kindle
להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות
37 

להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות


דרג ספר זה מתוך 5
22 דירוגים
3.2
ממוצע
1
5
2
3
3
4
4
2
5
8
2
37 
37 
גודל (עמ'): 290
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

תקציר

כולנו מרגישים את ההזדמנות ליצור ולהגשים חיים יוצאי דופן. אנחנו רואים פוטנציאל עצום ושפע אינסופי, אך במציאות רבים חווים חוסר מימוש עצמי ותחושת מחנק כלכלי שאינה מאפשרת הגשמה אמיתית של החיים שהיינו רוצים לעצמנו.
אחד הצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם הוא להשאיר חותם, לדעת שמימשנו כל דקה בחיים שלנו ושהבאנו למיצוי כל חלקיק מהפוטנציאל העצום שלנו.
"להגשים" יפרוש בפניכם את הדרך המעשית ליצירת חיים שבהם תגשימו את היעדים והמטרות החשובות שלכם, בצורה עקבית ובאופן מתמשך.
תקבלו כלים מעשיים שיאפשרו לכם לפתח את החוסן המנטאלי והרגשי הנדרש כדי להתמודד עם פחדים או מכשולים שיפריעו לכם בדרך.
בשפה קולחת ומובנת לכל אחד, ערן שטרן חושף את השיטה המוכחת שלו ליצירת שינוי ופריצת דרך, אותה שיטה אשר שינתה עד היום את חייהם של אלפי אנשים בעולם כולו, אותה שיטה שבעזרתה תצליחו גם אתם לממש את הפוטנציאל האדיר אשר טמון בכם, ורק מחכה לצאת החוצה.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-7629-04-8
  • גודל (עמ'): 290
  • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 01/01/2011
  • שם המחבר: ערן שטרן
  • זמין להשאלה: כן

לפני הכול...

אנחנו נהנים מחיינו, ובו בזמן מבזבזים אותם!

איך זה יכול להיות?

אמחיש זאת בתרגיל פשוט ביותר: בשבוע האחרון עמדו לרשותכם 168 שעות. אני מעריך שבמהלך שבוע זה נהניתם מסך של כ-112 שעות ערות, שעות פעילות - שעות שבהן יכולתם לעשות כל מה שרציתם. בסריקה של הפעילות שביצעתם במהלך השבוע שחלף, כמה משעות הערות שלכם הושקעו ביצירת חייכם ובמימוש היעדים והחלומות שלכם?

אם תשובתכם נמוכה מ-80, הספר הזה נכתב בדיוק עבורכם!

התרגלנו לחיות את חיינו מן החוץ אל הפנים. לתת מענה מיידי לצרכים של הסביבה שלנו, ולהעניק משמעות רבה מדי למה שהסביבה "חושבת/רוצה/מאמינה", שעלינו לעשות. אנחנו מתנהלים בתוך תכתיבים חברתיים על מסלול החיים ה"מושלם" או ה"נכון", או זה ש"אין לנו ברירה" אלא לחיות אותו. נסחפים בתוך זרם של תודעה המונית, ומסכימים לעבור יום אחרי יום בלי להיות קשובים לרחשי לבנו, לקול הפנימי שלנו. זהו האופן שבו אנו מבזבזים את זמננו, את חיינו.

"חיי אדם אשר אינם נחקרים, לא ראוי לאדם לחיות אותם"
סוקרטס

אין זה משנה מה מצבכם כרגע. יכול להיות שאתם נמצאים בשיא הפריחה המקצועית שלכם, או אולי מתאוששים ממשבר כלכלי; נרגשים מהולדת בנכם הבכור, או מתמודדים עם פרידה כואבת; ייתכן שאתם נמצאים רגע לפני הצגת בכורה שבה אתם משחקים את התפקיד הראשי, או שהתבשרתם על גל פיטורים נוסף בחברתכם. בכל מצב שאתם נמצאים בו ממש ברגע זה, הקול הפנימי שלכם אינו מרפה, ואינו מפסיק ללחוש לכם: "אתה יכול יותר, אתה יכול יותר, עכשיו!"

מה זה אומר "יותר"? מהו ה"יותר" הפרטי שלך? בתשובה לשאלה הזו מתחבאים רחשי לבנו, הרצונות הכמוסים שלנו והרעיונות המופרעים ביותר שביכולתנו להעלות על הדעת. לכן השאלות הללו הן מבוא לחקירה שלנו, מהם החיים אשר ראוי לנו לחיות.

שלב החקירה הזה הוא השלב שבו רוב האנשים "פורשים" והסיבה לכך פשוטה - הרעיונות הללו, כמו גם הרצונות העמוקים והכמוסים של כל אחד מאיתנו, מתנגשים עם כללי ההיגיון. הם פשוט לא הגיוניים, ובשל כך מיד לאחר זיהוי הרעיונות הללו, אני שומע משפטים כמו: "מה רע לי בחיים?" "זה יסבך לי את החיים!" "חסרות לאנשים צרות בחיים?"

השאלות הללו מסמנות פחד - פחד מהלא ידוע. הפחד הוא המעצור הגדול ביותר, אך גם הסימן לכך שנפתחה דרך חדשה. מימוש עצמי אינו מחייב שיהיה לנו "רע" בחיים, הוא אינו מקור לצרות ואיננו מסבך את החיים, אם מכירים את החוקיות והעקרונות הפועלים, ומוכנים להשקיע משאבים של משמעת, נחישות, אמונה וזמן.

מניסיוני, המבוסס על ליווי של אלפי אנשים בתוכניות שונות, גיליתי תגלית חשובה: כאשר חוקרים מהו ה"יותר" הפרטי שלנו, מסתבר ש"יותר" אינו אומר בהכרח שאיננו מרוצים ממה שיש לנו כרגע, אלא שאנחנו נפתחים לגילוי רמת מודעות חדשה, אשר תאפשר לנו להגשים יעדים שמעצימים את חיינו ויוצרים חיים שראוי לחיות אותם, יעדים ששווה שנשקיע בהם זמן ותשומת לב.

הספר הזה הוא אחת מאבני הדרך החשובות במימוש הייעוד שלי ליצירת מוטיבציה, כלים וסביבה להגשמה אישית וכלכלית בחיי אנשים. מטרתו להביא את החוקים והעקרונות להגשמה אישית וכלכלית מתוך החיים עצמם, מתוך האירועים וההזדמנויות שבהם החוקים פועלים. זה אינו עוד ספר עזרה עצמית, העצמה או התפתחות אישית, אשר מביא תיאוריה מעניינת ורעיונות על חיים טובים יותר. זהו ספר על החוקיות הטבעית הפועלת כל הזמן, עבור כל אחד, ומאפשרת להשיג את כל מה שחשוב לנו, כאשר ניישם את העקרונות הללו בחיינו.

במהלך הקריאה תיחשפו למושגים מוכרים ולמושגים חדשים, אשר יאפשרו לכם גישה חדשה למימוש כל מה שחשוב לכם. אני משתמש במושגים אלה על מנת לאפשר לתודעה להתרחב, כך שתתאפשר לכם נקודת מבט נוספת על כל מה שמוכר וידוע לכם כבר.

הפעולה חשובה בהרבה מהתיאוריה!

אני מתחייב בפני כל אחד ואחת מכם, כי אם תתמידו ליישם ולתרגל את העקרונות המובאים במהלך הספר, תוכלו לממש את היעדים החשובים ביותר שלכם וליצור לעצמכם חיים שראוי לחיות אותם. אני יכול להתחייב לכך בזכות אלפי אנשים אשר ליוויתי ביישום עקרונות אלה בהצלחה רבה בכל תחומי החיים.

חשוב לי לציין כי אם אתם מצפים למצוא בספר את ה"נוסחה" ליצירת חיים ראויים - צפויה לכם אכזבה גדולה. לא ניתן ליצור נוסחה אחת, מהטעם הפשוט שכל אחד מאיתנו הוא אחד, יחיד ומיוחד, ואין אדם דומה למשנהו. ישנם חוקים, עקרונות, כללי חשיבה ודרכי פעולה המבוססים על היגיון צרוף או אינטואיציה, שלתוכם ניתן לצקת רעיונות פרטיים אשר יהפכו כל רגע בחייכם לרגע שראוי לחיותו.

קריאה מהנה ופעילה!

ערן שטרן