הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ טעם - 2

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
0
2
4
3
0
4
4
5
2
24
טעם 2: טעם האהבה

במקום 30 

24 

טעם 2: טעם האהבה


דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
0
2
4
3
0
4
4
5
2
24

במקום 30 

24 

במקום 30 

24 

תג: אוכל
סדרה:‎ טעם - 2
גודל (עמ'): 298
מו"ל: זהבית ארצי

תקציר

"שוב אני חצוי, כאילו יש בתוכי שתי ישויות; זאת שכרוכה אחריה ורוצה להיות איתה - איתן החלש, וזאת שיודעת שאין טעם לאהבה ושזה לא יכול להיגמר טוב - איתן החזק". שף איתן שדה יודע שיש לו משימה שהוא חייב לבצע - להילחם על הצדק עבור משפחתו.

על מנת להשיג את מטרתו, הוא מודע לעובדה שיצטרך לוותר על אהבה, חלומות, קריירה מצליחה ואולי גם על חייו. הוא מבין שזאת הדרך היחידה שבה יוכל לסגור את מעגל המרמה והמוות, ובכך יקבלו האשמים את עונשם.

במאבק יומיומי בין רגשותיו לאיה לוין, רגשות שלא האמין שהוא מסוגל להרגיש, ובין הצורך להוציא את התוכנית שלו לפועל, יש רק מנצח אחד.

האם איתן יצליח להשיג את מטרתו בלי לאבד הכל? האם יצליח לממש את אהבתו לאיה?

 

"טעם האהבה'', ספר ההמשך ל'טעם התקווה", עוסק בהתמודדות עם פחדים, כעסים, אובדן ותחושת מחויבות, ומעליהם מתנוססת השאלה: האם יש טעם לאהבה? זהו ספרה השני של זהבית ארצי, מנהלת שיווק דיגיטל ממרכז הארץ.

המשך קריאה
  • ISBN: 800-1605029
  • גודל (עמ'): 298
  • מו"ל: זהבית ארצי
  • יצא לאור ב-: 26/06/2016
  • שם המחבר: זהבית ארצי
  • זמין להשאלה: כן

פרולוג

וֶנְדֶּטָה –נקמת דם.

קראתי איפשהו שמדובר במנהג מימי קדם, לפיו על בן משפחה או קרוב משפחה של הנרצח לנקום את מותו על ידי הריגתו של הרוצח, או מישהו מבני משפחתו. דם תמורת דם, עין תחת עין. בימי קדם לא היה מקום לסליחות, נקמות היו דרך חיים. ועכשיו זאת גם הדרך שלי. בכל לילה כשאני שוכב לישון, מחשבות העבר מתעוררות וצפות כמו עולות מן האוב, מסתחררות סביבי בצבע, במראות, בתמונות, בקולות, מטרידות את מנוחתי. ואז עם נץ החמה, אני מתעורר ומאמץ מחדש את הוונדטה ללבי. הכעס שלי מזין אותה, המפלצת שבי מתעוררת לחיים, מגיחה מהפינות החשוכות, בין אובדן הילדות והתמימות, לבין האסון והעצב, שקטעו את חיי, את המשפחה שלי. היא מרימה את ראשה, מנערת אותו מהחשכה ומציצה, תרה ומחפשת אחר האשמים. אני יודע כמו שהמפלצת יודעת, שכשזה יקרה ונמצא אותם, שום דבר לא יעצור אותנו. נגרום להם להזיע, להתפתל, לכעוס, לצעוק, לפחד, לאבד את היקר להם מכול. בין היתר גם את החיים שהכירו. אחרי שנסיים איתם, לא ישאר שום דבר מלבד זיכרון שמם.

אני חושב על זה כבר הרבה זמן. כבר תכננתי מיליון תכניות, אלפי קרבות, מאות מלחמות, עשרות נקמות, ובקרוב יגיע זמן האמת, ואמת יש רק אחת. אני איש הזעם, החרון והנקמה, ואני מוכן לעשות כל מה שידרש כדי שיעשה כאן צדק. אני בתפקיד השופט והתליין, מוכן להמר על כל הקופה, על הכול. גם אם זה יעלה לי בעתיד, בחיי, באהבה כי אני חייב את זה להורים שלי, אני חייב את זה למשפחה.