הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.3
ממוצע
1
2
2
2
3
1
4
0
5
1
0
גם ב - Kindle
השיטה: הדרך היעילה לשיווק ברשת
ארז כלב
36 

השיטה: הדרך היעילה לשיווק ברשת

ארז כלב

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.3
ממוצע
1
2
2
2
3
1
4
0
5
1
0
36 
36 
גודל (עמ'): 192
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

תקציר

הספר מיועד ליזמים ועסקים המעוניינים בבניית תשתית נכונה ואפקטיבית במדיה ובאינטרנט, ולעסקים שיש להם את התשתיות לשיווק באינטרנט ואינם יודעים כיצד לנהל באופן המיטבי את כל מערכות השיווק.
"השיטה" – ספר חובה לעסקים ובו מוצעות שיטות השיווק המדויקות והמתקדמות ביותר ליצירת שוק לקוחות, התשתיות שכל בעל עסק צריך להכיר כדי לקבל חשיפה מרבית ברשת.
בספר נכיר לעומק את המדיה חברתית: היכן משתלם לפתוח פרופיל או דף עסקי, איך כותבים פוסט משכנע המניע לפעולה מידית ומתי נכון להעלות אותו?
בספר תמצאו מענה לשאלות חשובות נוספות: איך לסדר נכון את מערכת התוכן שלכם, האם אתם חייבים שיהיה לכם אתר? איך מגדילים את רשימת התפוצה ועוד.

השיטה – ללמוד את המערכת מבפנים.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-571-004-5
  • גודל (עמ'): 192
  • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 15/09/2015
  • שם המחבר: ארז כלב
  • זמין להשאלה: כן

מה הספר יתרום לך

שיווק הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסק, ולא משנה מאיזה סוג. לא משנה כמה המוצר שלכם טוב, איכותי ויוקרתי, ולא משנה כמה השירות שלכם מעולה, ברגע שאין לכם מערך שיווק שבנוי נכון, כשאין לכם אסטרטגיה ותשתיות נכונות, אתם מחמיצים לקוחות רבים ומשאירים כסף על הרצפה.

הלקוח שלכם פוגש אתכם לראשונה כשאתם משווקים לו, ורק אחר כך מתוודע לשירות עצמו, לזמינותו, לאיכותו, וכולי, כך שאם אינכם מבצעים שיווק נכון ומתקדם, אתם מבזבזים הרבה משאבים ומאבדים לקוחות.

בספר 'השיטה' תעברו תהליך שבסופו יהיה לכם ברור מאוד מהם ערוצי השיווק המתאימים לכם ואיך בונים אותם; תהיה לכם תכנית עבודה לשיווק אפקטיבי ולחשיפה נכונה ברחבי האינטרנט והמדיה של העסק שלכם, וכך תוכלו למשוך לקוחות והכנסות רבים יותר.

ספר 'השיטה' ילווה אתכם בשלב בניית האסטרטגיה השיווקית ותכנונה לצורכי חשיפה ברחבי המדיה, ושבו נלמד בין היתר:

* מהן התשתיות שכל בעל עסק צריך כדי לקבל חשיפה גדולה יותר.

* כיצד לבנות מערכת אוטומטית שעובדת עבורכם בזמן שאינכם נוכחים.

* מהי מדיה חברתית והיכן חשוב לפתוח פרופיל או דף עסקי.

* מהי רשימת תפוצה ואיך מגדילים אותה ומייצרים ממנה כסף רב.

* היכן, מתי וכיצד כותבים מאמר או פוסט משכנע שמניע לפעולה כאן ועכשיו.

* אם עליכם להקים אתר ומה חשוב שיהיה בו.

* אם עליכם לכתוב מאמרים, ואיך תוכלו להפיץ אותם כדי שאנשים רבים יקראו אותם ויהפכו ללקוחות שלכם.

אני הולך להסביר ולהראות לכם אילו כלים צריך בעל עסק כאשר הוא נפגש עם העולם השיווקי; מה כדאי לכם לעשות ואיך, מה אסור לעשות כדי שהעסק שלכם לא ייפגע, ואיך תוכלו לחסוך עלויות רבות וזמן יקר על ידי לימוד ערוצי השיווק השונים שקיימים היום בשיווק האינטרנטי.

כבר תקופה ארוכה אני עוסק בשיווק ובדרכים ושיטות מהמתקדמות בעולם השיווק האינטרנטי. מאחוריי עשרות לקוחות וארגונים שליוויתי בבנייה נכונה של תשתיות שיווק ושל ניהול נכון של חשיפתם ברחבי האינטרנט, תשתיות וחשיפה אשר בעזרתן מיהרו ההצלחות שלהם להגיע. כל דרך וערוץ שיווק שאני ממליץ עליהם בספר זה נבדקו קודם בעסק שלי, וזאת על מנת שאוכל לראות את התוצאות ולפעמים גם את הכישלונות, ולהציג ללקוחותיי את הדברים בצורה הנכונה ביותר עבורם. את כל הידע הרב הזה אני מעביר אליך כאן בספר בצורה ברורה ביותר.

לאורך הספר תקבלו כלים ושיטות שיווק מתקדמות אשר יאפשרו לכם לדעת מהי שיטת השיווק הנכונה ביותר עבורכם, וילווה אתכם שלב אחר שלב בבניית השיטה שלכם ובבניית תכנית עבודה מוכנה לביצוע מהיר של תשתיות שאתם צריכים כדי לשווק את העסק שלכם ברחבי האינטרנט והמדיה.

הספר מיועד ליזמים ולבעלי עסקים אשר רוצים לבנות תשתית נכונה ברחבי האינטרנט והמדיה; לעסקים אשר יש להם תשתיות לשיווק באינטרנט אך אינם יודעים איך להפיק מהן תועלת וכיצד להשיג בדרך זו לקוחות נוספים, וכן איך לנהל נכון את כל מערכות השיווק ולתעדף משימות בשיווק היומי, השבועי והחודשי.

הספר מיועד גם לארגונים שמעוניינים להגיע לקהל איכותי יותר, ולא רק באזור ההתמחות שלהם. הספר 'השיטה' מתאים לכל מי שפוחד מהמילים 'שיווק' או 'אינטרנט'.