הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0
גם ב - Kindle
בריאים לתמיד: תזונת הניקוי האדומה
הילה אפללו

במקום 37 

27 

בריאים לתמיד: תזונת הניקוי האדומה

הילה אפללו

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0

במקום 37 

27 

במקום 37 

27 

גודל (עמ'): 130
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

תקציר

זוהי דרך פתלתלה בה אתם עלולים לעמוד בפני משברים ולהיחשף לקשיים וגם לכך מתיחסת הילה בסיפרה. בין השאר זוהי הזדמנות ללמוד לזהות מזונות שיש לכם רגישות או אי סבילות אליהם.
סיפרה של הילה אפללו הוא ביטוי לעקרונות הרפואה הטבעית הקלאסית, ללא פופוליזם וקיצורי דרך. אם הגיע הרגע בו אתם מוכנים ובשלים לעשות שינוי משמעותי בחייכם ולשדרג את בריאותכם, בספר שלפניכם הילה אפללו מגישה לכם מדריך מפורט אשר ילווה אתכם יד ביד בתהליך ניקוי הגוף.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-7629-66-6
  • גודל (עמ'): 130
  • מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 01/04/2015
  • שם המחבר: הילה אפללו
  • זמין להשאלה: כן

תזונת הניקוי וירידה במשקל

תזונת הניקוי האדומה היא תזונה המיועדת לשמש אותנו לפרק זמן מוגבל והיא אינה תזונה המתאימה ליום יום. היא נמשכת 30 יום בלבד, מומלץ לעשות אותה פעם בשנה (עם עדיפות לתקופות האביב והקיץ). וכן...יורדים במהלכה במשקל.

תזונת הניקוי האדומה אינה דיאטת הרזיה, למרות שחלקה הראשון מתאפיין בירידה במשקל כתופעת לוואי של תהליך הניקוי שהגוף עובר. על האופן בו התזונה מסייעת לנו בניקוי הגוף וניקוי הכבד, נדון בהמשך, רק אציין כי הכבד אחראי על מטבוליזם חומצות השומן שלנו וכי מהניסיון שלי, אנשים שהתקשו לרדת במשקל, השיגו תוצאות טובות יותר אחרי תהליך ניקוי.

מטופלים שהגיעו אלי עם עודף משקל, דווחו במקרים רבים על תזונת הניקוי האדומה כנקודת מפנה, ש"שחררה משהו שהיה תקוע" ואחריה תהליך הירידה במשקל העודף, היה מוצלח יותר. אחרי הניקוי בנינו יחד תוכנית שהתייחסה לתזונה מאוזנת, פעילות גופנית, שינה, פעילות נוגדת סטרס ועוד. באמצעות הניקוי ושינוי אורח החיים שבא אחריו, השיגו המטופלים ירידה מתונה וממושכת במשקל. לאט, אבל בריא ובטוח, הצליחו לשמור על התוצאות לאורך זמן.

למרות הפיתוי יש הנחיה ברורה לא לעשות תזונת ניקוי אחת מיד אחרי השנייה, או להאריך את השלבים הראשונים בימים נוספים על מנת ל"נקות ממש טוב". התזונה הזו מוגבלת בזמן ולא סתם, אם מטופל לא אוכל מספיק מגוון וצורך קבוצת מזונות שלא מספקת את כל מגוון הערכים התזונתיים הדרושים, עלולים להיווצר חסרים ונזקים לגוף. לכן הקפידו לעקוב אחרי ההנחיות, יש הגיון מאחורי המבנה של התזונה, היא עובדת מצוין אין צורך "לשפר אותה".

בוגרי תזונת הניקוי

דדי מתל אביב, איש מוכשר ועסוק במיוחד בתעשיית המוסיקה בישראל, הגיע לקליניקה וכחלק מהטיפול, עשה את תזונת הניקוי האדומה. בסיומה כתב לאתר שלי את הדברים הבאים: "לפני כשנתיים קיבלתי פריחה בכל הגוף. הפריחה הייתה מלווה בתחושת חולי, וחולשה כללית. הלכתי לרופאת המשפחה, ששלחה אותי לכל בדיקה אפשרית, כולל ביופסייה. חיכיתי 3 חודשים לתור אצל פרופסור שמתמחה במחלות מהסוג הזה (זה מה שאמרו לי לפחות) והיא פשוט הרימה ידיים.

לאחר שהרפואה הקונבציונלית הרימה ידיים, ניסיתי: הומופתיה, דיקור וכל מה שרק הציעו לי. כלום לא עזר, אפילו לא הקל. לפני כחצי שנה נתקלתי באתר של נטורופתיה וכל הסימפטומים הצביעו על (עד אז אפילו לא ידעתי מה זה) אורטיקריה כרונית. נפגשתי עם הילה אפללו, שלא הבטיחה כלום אבל קיימה יותר מכולם.

הילה יקירתי. לא מוגזם להגיד שהצלת אותי. לא סתם אומרים "העיקר הבריאות" מי שחולה יודע את זה. אין לי מילים להגיד את גודל התודה. אז המון המון תודה, ואני ממליץ בחום לכל מי שצריך"

דדי עבד מסביב לשעון לא מצא זמן לאכול בצורה מסודרת ונהג לאכול מזון מתועש ועשיר בסוכר, שומן, מלח וצבעי מאכל. אחרי שנים של תזונה לקויה, התפתחה מחלת עור שפגעה בצורה משמעותית באיכות החיים שלו. ניקוי גוף, איתור אי-סבילות למזונות מסויימים ושינוי משמעותי בתפריט סייעו לדדי להשיג את מטרתו. הוא נוהג להודות לי, אבל אני לא עשיתי כלום. הוא שעשה את כל העבודה. הוא הקפיד על הוראות הניקוי והתמיד בתזונה בריאה ומאוזנת וזה מה שעשה את ההבדל.

לכל אלה שחוששים מניקוי במקביל לסדר יום עמוס ומורכב, דדי הוא הוכחה שאם רוצים זה אפשרי.

קרן קצינה בכירה בצה"ל הגיעה לקליניקה עם הופעה חוזרת ונשנית של סינוסיטיס. כל חורף הייתה נעדרת המון מהעבודה ונזקקה לטיפול אנטיביוטי לעיתים קרובות למשך 7-10 ימים. שבוע או שבועיים אחרי שסיימה נטילה של אנטיביוטיקה, החלו להופיע שוב סימפטומים ושוב נאלצה לקבל טיפול. אחרי שני חורפים רצופים וקשים פנתה אלי. השתמשנו בתזונת הניקוי על מנת לנקות את הגוף ולנטרל השפעה של מזונות אלרגניים.

כבר בשבוע הראשון של הניקוי, חוותה קרן הקלה בסמפטומים עד שנעלמו לחלוטין. בתום הניקוי "אתגרנו" את הגוף בכל פעם עם מזון אחר, על מנת לזהות אל מי מהם פיתחה קרן אי סבילות. אחרי מספר שבועות גילינו כי אכילת תירס גרמה מיד לגודש בדרכי הנשימה העליונות ולסימפטומים של סינוסיטיס. מסתבר שקרן נהגה לצרוך תירס מדי יום ובכמויות גדולות, הגוף כנראה פיתח אי סבילות לתירס והגיב בנזלת, גודש ובצקת בריריות מערכת הנשימה העליונה.

אחרי כ-6 שבועות בהם לא אכלה תירס והרגישה מצוין, הוספנו אותו לתפריט, וקרן החלה להרגיש רע, נזלת וגודש בדרכי הנשימה חזרו והופיעו. מיד עם הופעת הסימפטומים הפסיקה קרן את אכילת התירס, וכעבור יומיים הסימפטומים נעלמו ולא התפתחה מחלה. היא הבינה שכל עוד היא מקפידה על תזונה מאוזנת, נטולת תירס ומיישמת את מה שלמדה, היא לא סובלת מסינוסיטיס.

אלה אישה בריאה, מנהלת בכירה בתחום התוכנה, במשקל תקין ופעילה, פנתה אלי עם סימפטומים של תשישות וחולשה, במטרה לעשות דיאטת ניקוי, לשפר את התזונה שלה ולהעלות רמות אנרגיה. היא הקפידה על הוראות הניקוי, על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית. בתום התהליך סיפרה עם חיוך גדול שהתזונה סייעה לה להיפטר מ 3 ק"ג מיותרים שהיא לא הצליחה להשיל, שהיא מרגישה עלייה משמעותית ברמות האנרגיה ולמרבה הפלא, המגרנות מהן סבלה לפחות פעמיים בשבוע, במשך עשרות שנים נעלמו כמעט לחלוטין.

אנשים שונים סובלים מסימפטומים שונים כמו תשישות, חולשה, בעיות עור, הפרעות עיכול, מחלות בדרכי נשימה ועוד. חלק גדול מהסימפטומים ניתן לשפר או להעלים באופן מלא באמצעות ניקוי הגוף, זיהוי מזונות בעייתיים, הוצאתם מהתפריט ואימוץ אורח חיים בריא.

לכל המעשנים – ניתן להשלים את הניקוי בלי להפסיק לעשן, אבל אם כבר הגעתם לשלב בו אתם מבינים את החשיבות של פינוי והפחתת החשיפה של הגוף לרעלים, אולי זה הזמן להיגמל גם מעישון? תחשבו על זה.