הז'אנרים
כל הז'אנרים

אודליה כרמון

סופרת
סגנון: אוטוביוגרפיה
מדינה: ישראל
שפה: עברית
יצירות בולטות:

 אשת הסוד

תאריך לידה:  
מקום לידה: ישראל

על אודליה כרמון

כרמון התפרסמה עם התפוצצות פרשת קצב כ " א' ממשרד התחבורה", כעדה מרכזית מטעם התביעה בפרשת האונס וההטרדות המיניות של הנשיא לשעבר, אשר הסעירה את המדינה.

אודליה כרמון החלה את שירותה בחיים הציבוריים כדוברת משלחת ישראל לאו"ם ויועצת התקשורת של בנימין נתניהו עת שימש בתפקיד שגריר ישראל לאו"ם.

במרוצת השנים מילאה אודליה כרמון שורה של תפקידים לצידם של בכירי הפוליטיקה בישראל, לרבות: יועצת התקשורת של אריאל שרון עם נצחונו בבחירות והיבחרו לראשות הממשלה, יועצת אסטרטגית לד"ר עוזי לנדאו, יועצת לדוד לוי בזמן כהונתו כשר חוץ, מנהלת קשרי החוץ של בנימין נתניהו עת שימש כראש האופוזיציה, וכמובן יועצת התקשורת של משה קצב בזמן ששימש בתפקיד שר התחבורה.

בשנת 2006, עת שעבדה עם נתניהו, התפוצצה פרשת נשיא המדינה משה קצב שהאשים עובדת שלו בסחיטה על שהטריד אותה מינית. כרמון נזעקה לסייע ושימשה כעדת השיטה המרכזית נגד משה קצב במשפט שבסופו הורשע ונכלא הנשיא לשעבר ל-7 שנות מאסר בגין שני מקרי אונס והטרדה מינית.

לאודליה כרמון תואר ראשון (BA) בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב , תואר שני (MA) בתקשורת מ-NYIT ותואר שני נוסף (MSC) בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית מאוניברסיטת דרבי. את ההתמחות שלה עשתה בשלושה מקומות: באשפוז הפסיכיאטרי של אחד מבתי החולים הגדולים בארץ, במרכז לנפגעי נפש "אנוש" וכן במכון "פסגות" המטפל במצבי חרדה ודיכאון. את עבודת התזה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית הקדישה ל"תגובה מושהית להטרדה מינית במקום העבודה".

בזמן שהותה של כרמון בארה"ב לצורך לימודים עבדה ברשת ABC כראש דסק החדשות.

כרמון ממשיכה לסירוגין לשמש כפסיכותרפיסטית במכון פסגות. בנוסף הוסמכה כמאמנת אישית באיק"א.

אודליה כרמון עובדת בין היתר כיועצת אסטרטגית לאישים שונים, כולל הרמטכ"ל לשעבר דני חלוץ כאשר התכוון להתמודד לכנסת, כנציגה של אנשי עסקים בינלאומיים בארץ, כמרצה בתחומי התמחותה השונים, וכפסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית.

את ספרה "אשת הסוד", אוטוביוגרפיה על למעלה מעשרים שנות עבודה במערכת הפוליטית בישראל הוציאה כרמון בהוצאת כנרת זמורה ביתן.

אודליה כרמון הינה מרצה רהוטה ומרתקת אשר מביאה בפני קהל שומעיה את רזי מקצועה

מקור

אודליה כרמון ספרים

 • אשת הסוד

  אשת הסוד


  דרג ספר זה מתוך 5
  1 דירוגים
  2
  ממוצע
  2 סקירות הגולשים
  0 ממוצע

  במקום 37 

  22.9