הז'אנרים
כל הז'אנרים
9 ספרים ישראליים מעולים וזמינים לקינדל!
23/03/2020 12:08מעניין מה השכנים שלנו עושים בבידוד... הבה נציץ אל חייהם ואל נפשם של השכנים שלנו, עם ספרות ישראלית יפהפייה שמעכשיו גם זמינה בקינדל!

 

1. בחזרה מטואיצ'י / יוסי גינסברג

שיעור מאלף בהישרדות

סיפור ההישרדות של יוסי גינסברג ביערות האמזונס עולה על כל דמיון: כל רגע ורגע במסע שלו, מהבילויים המרגשים בין הארצות השונות כתייר בדרום אמריקה ועד לרגעי האימה בהם הבינו הוא וחבריו שהם אבודים בג'ונגל, כל רגע ורגע מתואר בחדות מרתקת ובצבעים חיים..

למה שווה הצצה? כי זה כמו מותחן משובח רק אמיתי לגמרי!

עריכה: חמוטל לוין .

אני רוצה לדעת עוד!2. 21 מחשבות על המאה ה-21 / יובל נח הררי


אופטימיות זהירה
כולנו תוהים מה יהיה בעתיד, לא? יובל נח הררי, ההיסטוריון המפורסם שכתב את "קיצור תולדות האנושות" ו"ההיסטוריה של המחר" בספר נוסף ונפלא שמנתח לעומק את הסוגיות הבוערות שאיתן נפתחה המאה ה-21, סוגיות אקולוגיות, חברתיות ועוד.
למה שווה הצצה? אם מדאיגה אותך השאלה "לאן מועדות פנינו", הספר הזה יכול לספק כמה תשובות שעשויות להרגיע.

אני רוצה לדעת עוד!

 

3. אם יש גן עדן / רון לשם


מרגישים מנותקים?
חכו שתקראו מה עבר עליהם בבופור! הספר הזה, זוכה פרס ספיר שיצא ב-2005 וממשיך לככב על המדפים עד היום קיבל מעמד של קלאסיקה ישראלית. זהו היומן האישי של מפקד צוות בשנה האחרונה והמטלטלת בלבנון, בו הוא פורש את החלומות, התקוות, הפחדים והכאב, הצורך לתפקד למרות הכל והפער הבלתי נסבל בין מה שקורה בצפון הארץ למתרחש במרכזה.
למה שווה הצצה? כי את הסיפור שלהם כל מי שגרים בישראל חייבים לשמוע ולהכיר.

עריכה: נועה מנהיים.

אני רוצה לדעת עוד!

 

4. אמנות הזוגיות / ד"ר דריה מעוז, עמי שקד, עמירם רביב


מאחורי כל בדיחה יש שמץ של אמת
עם יד על הלב, כמה בדיחות על מריבות זוגיות בבידוד כבר קיבלת בווטסאפ?
היציאה מהשגרה וההסתגרות יחד בבית עשויה לטלטל גם את הזוגות היציבים ביותר. הספר של שלושת המומחים הישראלים ישלח אותך לשאול את השאלות הנכונות לגבי ההתנהלות הזוגית שלך ויציעו כלים לתחזוקה והתמודדות עם הרגעים הפחות יפים שניתן לחוות ברגעים הקשים.

למה שווה הצצה? כי הרבה זוגות מתמודדים עם הדברים שמתוארים בספר הזה אבל לא מוצאים זמן ו/או אומץ לפנות לעזרה.

עריכה: עלמה כהן־ורדי, שמואל רוזנר.

אני רוצה לדעת עוד!

 

5. האחרות / שהרה בלאו


מעולם לא היה זמן טוב מזה למותחן ישראלי, סוחף ומצמרר!
נשים מתחילות להירצח בזו אחר זו באותו אופן טקסי ומזעזע, כשהרוצח משאיר אותן קשורות לכיסא ובובת תינוק מודבקת לידיהן. , שילה הלר יודעת היטב מה הקשר בין הנשים הללו, אבל מהססת ללכת איתו למשטרה מחשש להיות הקורבן הבא, או חשודה.

למה שווה הצצה? כי הוא כתוב מעולה וכי הוא עוסק בנושאים שבדרך כלל נוטים להדחיק מתחת לפני השטח של השיח הישראלי.

עריכה: נועה מנהיים

אני רוצה לדעת עוד!

 

6. מסעותיי עם חמותי / מאירה ברנע-גולדברג


זקוקה לקצת בידוד!
החיים של שירה בוכבינדר רגב הם בלגן אחד גדול: בעיות בזוגיות, בעיות בקריירה, שני ילדים אנרגטיים במיוחד ואחד בדרך שהיא עוד לא החליטה אם לספר עליו לבעלה או לא. ויש את העניין הזה של האמהות; אימא של שירה גורו הרזיה מטורפת, חוזרת לארץ ומנסה להרקיד אותה שוב לצלילי החליל שלה, ואילו דליה, חמותה האיומה, מחליטה לעבור לגור איתם.

למה שווה הצצה? ספר שנון ומעורר מחשבה על המשפחתיות הישראלית ועל יחסי הכלה והחמות, מושלם עבור מי שהמפגשים המשפחתיים עם הקרובים המבוגרים חסרים להם (וגם למי שלא).

עריכה: תמר ביאליק

אני רוצה לדעת עוד!

 

7. תימהון / אהרן אפלפלד


נביאת אמת או שיכורה שנטרפה דעתה?
אחד הסופרים הישראליים החשובים ביותר, שיצירותיו זכו לתהילה עולמית. זהו אחד מספריו האמיצים ביותר, בו הוא מגולל את סיפורה של אירינה, איכרה נוצרייה שהאלימות כלפי שכניה היהודים הניעה אותה לפעולה מסוכנת וכמעט מטורפת.

למה שווה הצצה? לא באמת צריך סיבה להתפעל מהכאב המשתק והיופי הבלתי נסבל של הכתיבה של אהרון אפלפלד, נכון?!.

עריכה: יגאל שוורץ

אני רוצה לדעת עוד!

 

8. מיכאלה / מירה מגן


אחיות או לא להיות
מכירים את זה שכשאחות אחת מגבשת אישיות מושלמת בצורה קיצונית השניה עושה בדיוק את ההיפך? רונה ומיכאלה גדלו באותו בית, ובכל זאת לא יכלו להיות שונות יותר זו מזו; כל אחת מהן התמודדה אחרת לגמרי עם ההתפרקות של הבית. כעת הביחד נכפה עליהן כאשר רונה יוצאת ממוסד גמילה וצריכה לשקם את חייה.

למה שווה הצצה? כי זה ספר מקסים על מה שקורה בחדרי חדרים, בבתים אחרים, על כוחה של משפחה ועל הצורך להיות טובים כי אין לדעת עם מה הסובבים אותנו מתמודדים.

עריכה: יגאל שוורץ

אני רוצה לדעת עוד!

 

9. תיק נוער 1: סיכון כפול / ליעד שהם


הקינדל שלך בשימוש משפחתי?
מעולה! כי גם צעירי המשפחה יוכלו להנות מותחן הנוער המרתק, הקצבי ומלא האקשן של ליעד שוהם. לאחר על מנת להצליח את משפחתה, צריכה דנה להוכיח מעבר לכל ספק כי איתי אשכנזי, הנער שרודף את סיוטיה, הוא רוצח אכזרי שביצע מעשה זוועה ביערות הכרמל. הבעיה היא שהאמת היא דבר מערער וחמקמק.

למה שווה הצצה?
כי זו סדרת ספרים שתרתק את המתבגרים שלך ותעסיק אותם במשך שעות ארוכות, והיא מעוררת מחשבות מעניינות מאוד על צדק ועל חשיפת האמת ועל תפקידו של הבלש בחברה.

עריכה: מיכל פז־קלפ.

אני רוצה לדעת עוד!


הישארו בטוחים בבית ואחזו בקינדל עד יעבור זעם!
רוצה לראות את כל הספרים של כנרת שזמינים לקינדל? בבקשה!הידעת? כל האתר שלנו במבצע! רוצה לראות?!

תגובות

הוסף תגובה

עליך להתחבר כמשתמש רשום על מנת להוסיף תגובה.

לחץ כאן להתחברות