הז'אנרים
כל הז'אנרים

ארין האנטר

סופרת
סגנון: נוער ובוגרים-צעירים
מדינה: ארה"ב
שפה: אנגלית
יצירות בולטות:

אל היער, קרח ואש

תאריך לידה: 2015
מקום לידה:  ערים שונות

על ארין האנטר

"ארין האנטר" הוא שם העט הקולטקטיבי של קייט קארי, צ'רית' באלדריי, גיליאן פיליפ, ענבלי איסרלס וטאי ט. סות'רלנד אשר כתבו יחד עם העורכת שלהם ויקטוריה הולמס את סדרת "לוחמי הפרא". הולמס ממציאה את עלילת הסדרה בעוד האחרות כותבות את הספרים.
סדרת ההמשך של הכותבות נקראת Survivors, שורדים. היא עוסקת בכתבים ועדיין לא תורגמה לעברית.


כותבות הסדרה מספרות על עצמן:


ויקטוריה הולמס:


"גדלתי בחווה ואני אוהבת מאוד חיות – גם חתולים, אבל בעיקר כלבים וסוסים. זה מקל עליי כשצריך להרוג דמויות בסדרה, אני לא מסוגלת להתמודד עם מוות של כלב או סוס. אני אוהבת להיות חלק משישיית הכותבים וחולמת להיות חתול שרץ ביער – כך אני ממציאה עלילות חדשות בכל פעם. כתיבה בשישייה תחת שם עט זוהי דרך לא קונבנציונלית לעבוד אבל העובדה שאנחנו שישה מאפשרת לנו לפרסם בקצב מהיר הרבה יותר. לכל אחד מאיתנו יש דמות אהובה ורעיונות חדשים להתרחשויות הבאות. כשיש יותר אנשים יש יותר תשוקה ואנרגיה לכתיבה!"


צ'רית' באלדריי


גדלתי בחווה אז ברור שגדלתי עם חתולים – חתולי עבודה ששמרו על הבית ממכרסמים ומזיקים, אבל בכל זאת נותרו חתולי בית ידידותיים ששיחקו והתכרבלו בחיקי. החתול הפרטי הראשון שלי שגידלתי לאחר נישואיי היה טאבי אפור בשם טומלין. רכשנו אותו כשלימדנו באפריקה בסיירה ליאונה. הוא היה חצי סיאמי וחצי חתול שיחים אפריקאי, ואחד החתולים הידידותיים ביותר שהכרתי אי פעם. כששבנו לאנגליה הבאנו אותו איתנו. למרות שנאלץ להישאר בהסגר למשך שישה חודשים הוא לא שכח אותנו: וכשבאנו לבקר אותו הוא היה מטפס עלינו ומנשיר עלינו בטירוף.


החתול הבא שלנו היה שרדינגר, קרוי על שם הפיסיקאי האוסטרי – בעלי פיטר הוא מדען. הוא היה ג'ינג'י-לבן ושובב מאוד. שני הבנים שלי, וויל ואדם גדלו איתו. ותמיד יהיה לו מקום בליבם. פיטר נפטר לפני כמה שנים, וויל ואדם כבר גדלו וכרגע אני מטופלת בשני חתולים, בראמבל וסורל. סורל הוא חתול חום-זהוב ולבן מפונק ותובעני באופיו, בראמבל הוא טאבי כהה, שקט ומכובד – ג'נטלמן אמיתי. כשאני עובדת, בראמבל בא לשבת בחיקי. סורל בא לשבת על העבודה שלי. יש להם חיים סודיים משלהם כדמויות בספרים. אני אוהבת לכתוב את סדרת "לוחמי הפרא" כיוון שאני נהנית לראות את העולם דרך עיניים של חתול. תמיד יהיה משהו מסתורי בחתולים וזו הסיבה שאני אוהבת אותם כל כך.


קייט קארי


אהבתי חתולים עוד מילדותי. קיבלתי חתלתול במתנה מאבא שלי כשהייתי בת שש – גורה קטנה, עדינה ושחורה. היא הייתה הולכת אחריי בבית ומחכה שאתיישב כדי לקפוץ על ברכיי ולגרגר. מאז קשה לתפוס אותי בלי חתול עליי. אפילו באוניברסיטה מצאתי לי חתול שאוכל לאהוב – טומי שחור שגר במסדרון המעונות. הוא היה מתגנב לחדר שלי וישן לי על המיטה. כשעזבתי את האוניברסיטה לגור במקום משלי, הדבר הראשון שעשיתי היה להשיג חתול. נכון להיום יש לי שלושה.


החתול המבוגר ביותר שלי, ווילואו, הוא הסבא הזעוף שאוהב לנמנם במקומות החמימים ביותר, לתת מנוחה לעצמותיו הדאובות. פלאוור ומיו-מיו צעירים ממנו בהרבה – אח ואחות שצאנו במקלט לבעלי חיים. הם אוהבים שאני כותבת – ברגע שאני מתיישבת מול המקלדת ווילואו ממקמת את עצמה ליד הרדיאטור בחדר העבודה, פלאוור מתכרבלת על הכיסא לידי בזמן שמיו-מיו מתרוצץ על שולחן העבודה ולוחץ על המקשים עם הכפות שלו בזמן שהוא מתמתח.


הם אדיבים די הצורך בכדי לחלוק את ביתם עם בן זוגי ג'וף ובני בן השבע ג'ושוע, שאוהב אותם כמעט כמוני. למרות שווילואו, מיו-מיו ופלאוור הם חתולונים רכים אני יודעת שבלילה, כשאני שקועה בשינה עמוקה, הם יוצאים לחקור את העולם בהרפתקאות מרתקות. כתיבת סדרת "לוחמי הפרא" מעניקה לי הצצה לעולם הזה. בהתחלה דאגתי מאוד לחתולים שלי שיוצאים החוצה לבדם בחושך. אבל חתולי שבט הרעם לימדו אותי שאין סיבה לדאגה – אלו רק הרפתקאות מסעירות ליהנות מהן.


טאי סות'רלנד


אני נאלצת להודות שאני בכלל בנאדם של כלבים, אבל אני אוהבת גם חתולים. בעיקר חתולים אמיצים, פראיים ולוחמניים! גדלתי בעיקר בדרום אמריקה – נולדתי בוונצואלה וגרתי בפרגוואי, מיאמי וברפובליקה הדומיניקנית לפני שעברתי לניו ג'רזי בתיכון. אבא שלי אלרגי לחתולים אבל היו לנו המון כלבים – מדלמטי בשם סשה ועד לשני פודלים ננסיים בשם סאם (בזה אחר זה).
אחרי שססיימתי ללמוד בקולג' השגתי כלב משלי הכי מהר שיכולתי: פודלית יורקשיירית מעורבת בשם סאנשיין, שבעלי ואני חושבים שהיא גאונה קטנה ויפה (יש לה אפילו בלוג!). היא אוהבת לרדוף אחרי כדורי טניס, לרוץ על מסלול-המכשולים בגינות כלבים ולהשתולל בשלג – אבל כשהיא לא יכולה לעשות את כל הדברים האלה היא אוהבת להתכרבל על ברכיי כשאני כותבת (או ללקק את האצבעות שלי כך שלא אוכל לכתוב).
התחלתי בתור העורכת של סדרת "לוחמי הפרא", אבל אז עזבתי את העריכה כדי להיות כותבת במשרה מלאה כשויקי ביקשה ממני להצטרף לקבוצה בתור ארין האנטר הרביעית. ברור שהסכמתי! כמה בת מזל אני – נכון? כל כך כיף לעבוד על הסיפורים הללו מן הצד של הכותבות, לנסות לדמיין את עצמי צדה, רצה ביער או מנסה לפענח את התנהגותם המסתורית של ההולכים-על-שתיים. בנוסף על כך אני אוהבת מאוד לפגוש מעריצים של סדרת "לוחמי הפרא" (אתם פשוט חכמים מדי!) וזה אתגר גדול לכתוב בכל פעם משהו שונה בספרי האחרים. כולי תקווה כי תבקרו באתר שלי: www.tuibooks.com שם אשמח לענות על כל שאלותיכם.


גיליאן פיליפ


נולדתי וגדלתי כילדה עירונית, בגלאסגו ואברדין אבל התאהבתי בנער-חווה ועברתי לגור בהיילנד של סקוטלנד. תמיד אהבתי בעלי חיים ובכפר גם התרגלתי לגדל המון מהן. כרגע יש לי שלושה כלבים מהממים: קלאני, המבוגר ביותר, לבדור זהוב גדול, רך לב ויפהפה. מיילו, ששייכת לבתי לוסי היא כלב פאפילון קטן ונלהב בצבעי לבן-אדמדם שאוהב להתכרבל ואת כלבת הג'ק-ראסל של השכנים – יש להם אחד עשר גורים! אחד מהם הוא אוטו, הגור המתוק והשובב של בני ג'יימי. אוטו נראה כמו ג'ק-ראסל בצבע שוקולד עם אוזניים ענקיות וזנב פרוותי במיוחד.


מהם אני שואבת את רוב ההשראה שלי כשאני כותבת על הלהקה. החתולים היפהפיים שלי נקראים פבל (חלוק נחל) ודאש, והן קיבלו דמויות בסדרה כי הן ציידות קטלניות! לפבל בכלל יש פיצול אישיות – כשהיא בבית היא כירבולית ומתנחמדת כשאנחנו בתוך הבית ואוהבת לישון במיטה שלי (או על הצוואר שלי כשאני עובדת). דאש הרבה יותר פראית ועצבנית, יש בה לפחות חצי מהגנים של חתול-פרא סקוטי, והיא ענקית! וישנה גם באפי – האוגרת הנאצלת שלנו, התרנגולות מאפ ולוסיה,.. והרבה מאוד דגים עצבניים! בואו לבקר באתר שלי: www.gillianphilip.com אני כל כך אוהבת לשוחח עם מעריצים ולבר על הספרים שלי!

ענבלי איסרלס

נולדתי בישראל ועברתי לגור באנגליה עם המשפחה שלי כשהייתי בת שלוש. לא הייתה תקופה בחיי שבה לא אהבתי חיות, בעיקר כלבים וחתולים. הייתי מהילדות האלה שעוצרות תמיד כדי ללטף את החתולים המקומיים, שהייתה חייבת לומר שלום לכל כלבלב. אבל ההורים שלי לא השתגעו עליהם; "חתולים הורסים את הרהיטים וכלבים זה המון עבודה". אחרי שורה ארוכה של חיות מחמד, הכוללת גרביל, אוגר, ארנבונים, שרקנים, ואפילו דגים הם נכנעו סופסוף והביאו לי חתולה – ג'סיקאט! חיברתי עליה פואמות בבית הספר ואפילו הקמתי מועדון חתולים לכבודה!


כשהייתי בת 11 עברתי עם משפחתי לטוסקון, אריזונה למשך שנה. חיות הפרא שם היו מדהימות! ראיתי קויוטים, רוד ראנרים ונחשים. היה קרב אפי לחיים ולמוות בין טרנטולה וצרעה ענקית! בתיכון כינו אותי "הגברת עם החתולים" כיוון שאהבתי אותם כל כך, ושנים לאחר מכן האהבה הזו נתנה לי השראה לכתוב את הספר הראשון שלי. למרות שלחתולים תמיד יהיה מקום בליבי, נכון לכרגע עיני נותנה דווקא לכלבים, ואני נרגשת להיות אחת מכותבי סדרת ההמשך של "לוחמי הפרא". בימים אלו אני חיה בלונדון ושואבת השראה מהכלבה הגזעית שלי מיטשי. היא עוזרת לי לדמיין את הדמויות בסדרה. אני אוהבת מאוד להיפגש עם קוראים. אנא בקרו באתר שלי: www.inbali-iserles.com

רוזי בסט

מעולם לא חייתי עם פחות משני חתולים ומאמינה בכל ליבי שמספר החתולים האופטימלי הוא ארבעה! כרגע אני גרה בקיימרידג' עם ג'סי ושני החתולים שאספנו במקלט, מיסטי ומידנייט, המכונים בחיבה טאומתולים, וחתלתולה שנקראת אימפ, קיצור של אימפולס, דחף, כיוון שיש לה מן קטע כזה של להחליט ברגע האחרון. למיסטי ומידנייט לא התייחסו יפה כשהיו גורים, ולמרות זאת הם מתאוששים לאט לאט ומתחילים לאהוב את נוכחותנו ולא רק לסבול אותה. אימפ לעומתם היא חתולה קטנה, אוהבת וחסרת פחד. כתבתי את רוב הספר כשהיא מנסה לנשוך את המקשים במקלדת. מעולם לא היה לי כלב למרות שאהבתי מאוד את כלבי הקולי של דודתי. אני גם אוהבת שועלים – הרומן הראשון שכתבתי נקרא סקאלק, והוא עסק בנערה שמקבלת את הכוח להפוך את עצמה לשועלה.
ערכתי את הסדרה השנייה, והידע שצברתי בפרסום הספר הראשון שלי עזר מאוד לויקי לפרסם את סדרת "לוחמי הפרא" ולהתמודד עם מכתבי המעריצים. כשאני לא כותבת או עורכת אני שרה במקהלה או גולשת באינטרנט. אפשר ליצור איתי קשר באתר: skulkingwriter.blogspot.co.uk.

 

ארין האנטר ספרים

 • סדרת לוחמי הפרא

  סדרת לוחמי הפרא


  דרג ספר זה מתוך 5
  13 דירוגים
  4.2
  ממוצע
  1 סקירות
  0 ממוצע

  115 

 • לוחמי הפרא 3: יער הסודות

  לוחמי הפרא 3: יער הסודות


  דרג ספר זה מתוך 5
  11 דירוגים
  4.1
  ממוצע
  4 סקירות
  0 ממוצע
  גם ב - Kindle
  39 
 • לוחמי הפרא 2: קרח ואש

  לוחמי הפרא 2: קרח ואש


  דרג ספר זה מתוך 5
  18 דירוגים
  3.8
  ממוצע
  7 סקירות
  0 ממוצע
  גם ב - Kindle
  39 
 • לוחמי הפרא 1: אל היער

  לוחמי הפרא 1: אל היער


  דרג ספר זה מתוך 5
  17 דירוגים
  4.3
  ממוצע
  7 סקירות
  0 ממוצע
  גם ב - Kindle
  37