הז'אנרים
כל הז'אנרים

האם ניתן לקרוא מהטלפון הסלולארי?

תשובה: בוודאי! עם אפליקציית הקריאה של GetBooks תוכלו לקרוא מכל טלפון חכם. אם בבעלותכם מכשיר טאבלט, תוכלו לעבור בקלות בין המכשירים.

האם ניתן לקרוא ספרים שנרכשו מחנות GetBooks באמצעות קינדל?

תשובה: בהחלט! לא מעט מן הספרים באתר זמינים לקריאה בקינדל. על מנת לקבל הסבר לגבי הורדת ספרים דיגיטליים לקינדל יש ללחוץ כאן 

האם כל הספרים הדיגיטליים ב-GetBooks זמינים לקריאה בקינדל?

תשובה: למרבה הצער עדיין לא. ההחלטה אילו ספרים ניתן לקרוא בקינדל, היא של הוצאות הספרים, לא שלנו. את רשימת הספרים שאפשר לקרוא במכשירי קינדל, ניתן למצוא בקישור: כאן 

מהו ספר דיגיטלי?

תשובה: ספר דיגיטלי (באנגלית: "eBook"), הוא ספר באורך מלא, שניתן לקריאה באמצעות מכשיר אלקטרוני - טלפון חכם, מכשיר טאבלט או קורא ספרים אלקטרוני (דוגמת "קינדל"). בעולם, ובמיוחד בארה"ב, ספרים דיגיטליים הולכים ונהיים נפוצים יותר ויותר. הן בשל הנוחות - יכולת אחסון כמות גדולה של ספרים על מכשיר נייד וקל - הן בשל המחיר, שהוא משמעותית זול יותר מאשר ספרים מודפסים. באמצעות שימוש בפורמט ePub3 החדשני, ניתן לקרוא מכל מכשיר פופולרי, כאשר גודל העמוד יותאם אוטומטית למכשירכם.

למה האתר דורש ממני להירשם בשביל לרכוש ספרים?

תשובה: חשבון המשתמש מאפשר לכם לגשת לספרייה הווירטואלית שלכם בכל עת, ומכל מכשיר, ולסנכרן ביניהם. אנחנו מתחייבים לעולם לא להעביר את פרטיכם לצד שלישי, או להשתמש באופן שאינו נאות במידע שלכם. לפרטים נוספים, מוזמנים לקרוא את תנאי השימוש.

כיצד נשלח אלי הספר?

תשובה: ברגע שאתם רוכשים ספר, הוא מתווסף אוטומטית לספריה הווירטואלית שלכם ב-GetBooks, אליה אתם יכולים לגשת מהאפליקציה. כאשר תרצו לקרוא את הספר במכשירכם, עליכם להתחבר לחשבונכם מתוך האפליקציה שלנו, ולהוריד אותו למכשיר.

נמחק לי מידע מהמכשיר. האם אצטרך לרכוש את הספר מחדש?

תשובה: כמובן שלא. כל הספרים שרכשתם נשמרים בספריית הענן שלנו. כדי לשחזר ספר שרכשתם, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלכם לאפליקציית גטבוקס. האפליקציה תזהה אוטומטית את כל הספרים שבבעלותכם. בחרו את הספר שתרצו לקרוא, והורידו אותו למכשירכם.

האם אפשר להעלות את הספר לאינטרנט?

תשובה: לא. כל הספרים שאנחנו מוכרים מוגנים ברישיון ניהול זכויות דיגיטליות (DRM), שאינו מאפשר את העלאתם לאינטרנט.

האם עלי להיות מחובר/ת לאינטרנט על מנת לקרוא ספר?

תשובה: לא. מהרגע שהורדתם את הספר למכשירכם, תוכלו לקרוא אותו גם כשאינכם מחוברים לאינטרנט. כך תוכלו לקרוא בנוחות בטיסות, בנסיעות, בחוף הים ועל ראש ההר.

האם אני יכול/ה להוריד את הספר לכמה מכשירים שונים?

תשובה: בוודאי. על מנת לרכוש ספרים עליכם להיות משתמשים רשומים באתר. כאשר תיכנסו לאפליקציית GetBooks, מכל מכשיר, ותזדהו באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלכם, האפליקציה תזהה את הספריה שלכם ותאפשר לכם להוריד למכשיר את כל הספרים שרכשתם. כל עוד המכשירים שלכם מחוברים לאינטרנט, האפליקצייה תזהה מאיפה הפסקתם לקרוא, ותיפתח שם גם במכשיר האחר.

רכשתי ספר והחלטתי שאיני מעוניין/ת בו. האם אוכל להחזירו?

תשובה: אנחנו מעניקים 10% מהספר לקריאה בחינם, על מנת להתנסות בספר ולבחון אם אתם מעוניינים להמשיך. לאחר הרכישה, לא ניתן לקבל החזר כספי.

מדוע איני יכול/ה למצוא עותק דיגיטלי של ספר מסוים?

תשובה: אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להחזיק באוסף הגדול ביותר של ספרים דיגיטליים בעברית. לצורך כך, אנחנו משתפים פעולה עם מרבית הוצאות הספרים בארץ. יחד עם זאת, ישנם ספרים שטרם הומרו לפורמט דיגיטלי. חיפשתם ספר ולא מצאתם? כתבו לנו.
 

איך אפשר לקנות ספרים ב-GetBooks?

תשובה: לאחר יצירת חשבון משתמש, תוכלו לרכוש ספרים הן דרך האתר והן דרך האפליקציה. התשלום מאובטח לחלוטין ומתבצע באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל. המידע אינו נשמר באתר. לאחר שרכשתם את הספר, הוא יתווסף לספרייתכם הווירטואלית, ותוכלו להורידו למכשירכם דרך אפליקציית GetBooks.

ניסיתי לפתוח ספר שרכשתי ב-GetBooks באפליקציית קריאה אחרת, וקיבלתי הודעת שגיאה. למה?

תשובה: על מנת לשמור על האתר ומאגרי הספרים מאובטחים, כרגע ניתן לקרוא את הספר שנרכשו אצלנו רק באמצעות אפליקציית GetBooks, שפותחה במיוחד כדי להעניק את חווית הקריאה העברית הטובה ביותר.

האם ניתן לקרוא באפליקציית GetBooks ספרים שלא נרכשו בחנות?

תשובה: כן. תוכלו לקרוא באפליקצייה כל ספר שתרצו. יבאו אותו ישירות דרך האפליקציה, או פתחו אותו באמצעותה. יש לציין כי בספרים שאינם נרכשים אצלנו ונבדקים על ידינו יתכנו בעיות תאימות, שמקורן בקובץ מושחת או בעייתי.

האם ניתן לרכוש את הספרים גם בפורמט מודפס?

תשובה: ביסודנו, אנו חנות לספרים דיגיטליים. יחד עם זאת, במידה ולא קיים פורמט דיגיטלי לספר המבוקש, כתבו לנו ואנו נעשה כל שביכולתנו להשיג את הספר ולשלוח לכם עותק קשיח שלו, במחיר שאינו עולה על המחיר בשוק.