הז'אנרים
כל הז'אנרים

גנבט הספרים

https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 14/11/2017 16:03
ב"אוגי ואני", הילדים גיבורי הסיפור נאבקים ממש כמו אוגוסט למצוא את מקומם במארג החברתי. נכון, הקשיים שלהם הם אחרים ואיש מהם לא נדרש להתמודד עם מה שאוגוסט מתמודד איתו, אבל בכל אחד מן הסיפורים רואים כיצד המפגש עם אוגוסט, עם משפחתו הלבבית ועם החברים שהוא מצליח לרכוש בכוח ליבו, משנה משהו אצל אחד הילדים האלה, עושה את ההבדל ומשפיע על הבחירות שלהם.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 12/11/2017 10:40
פונים אליי פה ושם מכרים וקרובים שהם הורים לילדים, וחווים תסכול עמוק מהעובדה שהילדים המתבגרים שלהם לא קוראים. "הם כל היום על המחשב" אומרים לי, "כשהם היו יותר קטנים הם היו קוראים המון!" העצה שלי להורים כאלה, ובעצם לכל ההורים, הייתה לרכוש ספר שמדבר ישירות ובאופן מאוד ספציפי על תחומי העניין של הילדים.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 07/11/2017 10:56
מרגע שהספר היה ברשותי הרגשתי שיש לי משהו מיוחד בידיים. הרגשתי חתרנית, מרדנית. לא יכולתי לחכות עד שאגיע לרכבת ואתנפל עליו ואבלע אותו בביס אחד כמו תולעת הספרים השמנמנה שאני. אני חושבת שזה ספר מאוד חשוב בעיצוב של תפיסת עולם פמיניסטית והלוואי שהיה לי אותו כמתבגרת.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 02/11/2017 17:14
אני מתקשה להבין את הזעזוע של שלל הביקורות על הפרסומת האחרונה של Hoodies שאיך לומר בעדינות, לא בדיוק נחתה עלינו סתם ככה בלי קונטקסט.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 01/11/2017 17:18
אפתח בוידוי: זו הפעם הראשונה שאני קוראת ספר מאת ליאן מוריארטי. מעבר לעובדה שיש לה שם משפחה מגניב, היא פשוט אדירה! בתור קוראת מצאתי את עצמי מהר מאוד עמוק בתוך הסיפור של אליס, משתוקקת ממש כמו הגיבורה לפרטים נוספים על חייה.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 26/10/2017 21:40
הוצאת תמיר-סנדיק עשו זאת שוב, עם ספר חשוב שמציג נושאים מוכרים מנקודת מבט שמעוררת אותנו לחשוב עליהם מחדש, וגם מצליח על הדרך לגעת במיתרי הרגש העדינים ביותר ולגרום לי לבכות לאורך כל השליש האחרון של הספר, כמעט.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 02/10/2017 15:14
חובבי ספרות ה-YA: הפנינה הזו היא בדיוק בשבילכם. זה ספר כיפי באווירה קלילה, עם תעלומה טובה, עלילה מרתקת ורעיון פשוט יחסית ועם זאת מבריק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 14/09/2017 15:41
על ציבור חובבי הספר לדעת כי במידה ויבחרו לקרוא את ספרה של גיבונס במרחב ציבורי, הרי הם מסכנים את נפשם בפרצי צחוק כאלו שעשויים להביא לביזוי פומבי - ואף בחנק, אם יקראו אותו בשעת ארוחת הבוקר באמצעה של לגימת קפה.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 07/09/2017 15:19
הספר הזה הוא לא מז'אנר שאני מתחברת אליו בדרך כלל, ובכל זאת הוא לכד את תשומת ליבי. אם יש משהו שאני אוהבת, אלו ספרים שגורמים לי להמשיך לחשוב עליהם גם אחרי הקריאה – ו"אחרי המעשים" הוא ספר כזה בדיוק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 31/08/2017 14:03
זהו סיפור על קשר בלתי צפוי הצומח במקום הכי בלתי מתקבל על הדעת: אלה פיי מתאשפזת במוסד שרסטון לחולי נפש ביורקשייר, לאחר שניפצה חלון במפעל שבו עבדה. ג'ון מאליגן מאושפז באגף הגברים הנפרד, לאחר שאובחן עם דיכאון. בעקבות יוזמה של הרופא הצעיר צ’ארלס פולר, הסבור שמעט מוזיקה עשויה להיטיב עם המטופלים, נפגשים הנשים והגברים אחת לשבוע באולם נשפים גדול ומפואר שעומד בניגוד מושלם כל כך לבית החולים הקודר. המפגש בין אלה וג'ון מצית שרשרת אירועים גורלית המשנה את חיי שניהם.