הז'אנרים
כל הז'אנרים

גנבט הספרים

https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 08/08/2019 10:11
הצעירים האלה כפי שבדיחי מציגה אותם הולכים לאיבוד בתוך הסיפורים שהם מספרים – לעצמם, למוכרים האחרים, ללקוחות. הדינמיקה הקבוצתית שלהם מושפעת מהצורך להתעלות זה על זה בשקרים שהם מספרים, בכסף שהם מוציאים מעוברי האורח ואפילו בסיפורים שהם סוחבים איתם מהבית, כל אחד וכובד מטענו.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 11/06/2019 17:07
תפניות העלילה היו בלתי צפויות מבחינתי, אולי כי לא ידעתי מראש איזה סיפור אני עומדת לקרוא, ואולי כי הספר סירב להתחייב מראש על השתייכות לז'אנר, כך שהוא הולך בדרכם של הספרים הטובים באמת: משתמש בפלטפורמה מסויימת של ז'אנר כדי לספר סיפור מז'אנר שונה. במקרה הזה, לתוך המבנה של דרמה משפטית בסגנון "פרקליטי אל איי" שוזרת שרר סיפור התבגרות קשה כמו גם סיפור אהבה ודרמה משפחתית, והופכת את הספר שלה לבלתי נשכח.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
Getbooks ספרים דיגיטליים | 30/04/2019 15:49
נוביק לוקחת את המעשייה על עוץ לי גוץ לי ונותנת לה זמן ומקום, משחקת איתה ושוזרת אותה כמו חוט של כסף בעלילה אפית שמתרחשת בתוך הבית פנימה, קושרת בין קסם, סכנה ונישואין ויוצרת שילוב מנצח בין האפיות של טולקין לספירה הביתית של ג'יין אוסטן. מרים, נערה יהודייה בעיירה פולנית היא בתו של מלווה בריבית שנאלצת לקחת על עצמה את העסקים של אביה. שמועה על היכולת שלה להפוך כסף לזהב מגיעה אל כוחות על טבעיים מקומיים ומאלצת אותה להתמודד עם סכנה איומה שמתחילה לרדוף אותה. אל סיפורה של מרים נרקמים סיפוריהן של בת איכר ואצילה עירונית, שלכל אחת מהן יש כוחות גלויים ונסתרים משלה.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 26/02/2019 12:38
החלק הטוב של הסרט, כפי שניתן לצפות, היה הוויזואליות שלו - למה עוד אפשר לצפות מסרט שעוסק בתחרות יופי? הוא היה מלא צבע וחיים בדיוק כמו הספר, וכל כך מנצנץ עד שאני די בטוחה שביציאה מהקולנוע מצאתי כמה נצנצים שלא הצלחתי לנער מהידיים ומהתיק. הליהוק ועיצוב הדמויות היו מושלמים למדי, ואפילו הצליחו לשמור על רוב העלילה - אבל כמו בכל סרט הוליוודי טוב, רוקנו אותה מתוכן כמעט לגמרי.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 24/02/2019 10:02
ברית עולם של טיארי ג'ונס הוא סיפור אהבה וסיפור משפחתי יפהפה, עדין, כואב ועמוק, שעוסק בקשרים שבין הורים וילדים, נשים וגברים. הוא עוסק באספקטים פנים חברתיים של הקהילות הלא לבנות בארה"ב, והקשר שלהן אל החברה הלבנה מועט ביותר, למעט מתן הרקע לאירועים. אני ממש אוהבת את זה בספר כי זה נותן ביטוי, קול וייצוג לחברה שהסיפור שלה לא מסופר לעתים קרובות מספיק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 19/02/2019 11:37
רסקוביץ' מפצלת את הסיפור כמו שבילים ביער; אנחנו מתחילים ללכת איתה בשביל אחד, מאבדים את הדרך, מתחילים לפסוע בשביל אחר, חוזרים לשביל שהלכנו בו ומגלים שהיינו בשביל אחר כל הזמן. הוא נע לפנים ולאחור בזמן, מהיווצרות המשפחה בהתאהבותם של וייד וג'ני, דרך החיים עם בנותיהם מאי וג'ון ביער ועד לחיים שאחרי. בחיים שאחרי מנסה אן, מורה למוזיקה, מטליאה את הסיפור מהזיכרונות ההולכים ומתפוררים של וייד, אותו היא אוהבת מתוך הקרבה ומסירות אינסופית, ולא תמיד בריאה.
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי | 10/02/2019 16:09
מתי בפעם האחרונה למדת משהו בפעם הראשונה? הנה 11 ספרי עיון מצוינים ומרחיבי אופקים במיוחד בשבילך!
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי | 10/02/2019 11:40
כל כך הרבה ספרים רומנטיים יוצאים לאור בכל שנה... מאיפה בכלל כדאי להתחיל? הנה המלצות על 13 ספרים רומנטיים נפלאים בשביל מי שעשה צעדים ראשונים להיכרות עם הז'אנר
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 01/01/2019 16:58
הספר הקטן והקסום הזה כישף אותי מהמשפט הראשון באופן כזה שהתחלתי וסיימתי לקרוא אותו באותו יום. הוא לימד אותי שלא תמיד צריך ללכת אל חצרות המלוכה, אל מסדרונות שירותי הביון, אל חדרי הישיבות הממשלתיים או אל תוככי וילות היוקרה כדי למצוא דרמה. החיים הפשוטים, כמסתבר, מסוגלים בהחלט לספק אותה בשפע, והמהפכות המתחוללות בנפש האדם יכולות בעזרת כתיבה נהדרת כמו של אן יאנגסון להיות מרתקות ממש כמו המהפכות ההיסטוריות ששינו את העולם. טינה ואנדרס אוספים במכתביהם רגעים קטנים ויפים ופורשים אותם באיטיות כדי ליצור תמונה יפהפייה, עצובה ומרגשת של חיים שלמים.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 28/12/2018 18:14
פגשתי אותה בפעם הראשונה באוניברסיטה והתאהבתי בה כמעט מיד. היא הייתה סקרנית ורחבת אופקים, אחת כזו שמסוגלת לגרום לך לצחוק בתחילת המשפט ולבכות בסופו. היא ראתה ותיארה דברים בחדות מדהימה והעזה לדבר בגלוי על מה שהחברה מדחיקה אל חדרי חדרים, על מה שקורה תמיד לאנשים אחרים ואף פעם לא "אצלנו". היא נתנה קול ונוכחות לתופעות קשות, הצביעה על המנגנונים החברתיים המאפשרים אותן, תבעה הכרה וטיפול נאות.