הז'אנרים
כל הז'אנרים

GetBooks היא פלטפורמה חדשנית ומתקדמת, המבקשת להנגיש מבחר רחב של ספרות עברית וספרות מתורגמת לקהל הישראלי בפורמט דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר.

GetBooks נוסדה ב-2015 על ידי האחים פאול ובן מסנז'ניק, שביקשו לרתום את ניסיונם הרב מתחום הפרסום והשיווק לטובת הרחבה משמעותית של קהל קוראי הספרות הדיגיטלית בעברית, ולספק למשתמשים חוויית קריאה נוחה וחכמה ומגוון רחב של ספרים דיגיטלים בעברית. בשנת 2018 הצטרפה חברת "סטימצקי" כשותפה לאתר GetBooks, מתוך רצון לקדם את תחום הספרים הדיגיטליים ולסייע להתפתחות השוק הדיגיטלי הישראלי, מה שיעניק לנו הזדמנות להגדיל את המבחר, לשדרג את השירות ולהציע ללקוחותינו הרבה, הרבה יותר. ניתן לרכוש ספרים מודפסים מאתר סטימצקי כאן

מדי שנה יוצאים לאור בישראל כ 9,000 ספרים. לפי ניתוח משרד הכלכלה מפברואר 2014, שוק ספרי הקריאה והעיון המודפסים בארץ מוערך בלמעלה מחצי מיליארד שקלים. עובדה זו מצטרפת למחקרים של חברת OnDevice, לפיהם בשנת 2014 62% מאוכלוסית ישראל היוו משתמשים פעילים בטלפונים חכמים (סמארטפונים), דבר שמעמיד אותנו במקום ה-14 בעולם מבחינת שיעור חדירת הטלפונים החכמים - גבוה מארה"ב וגרמניה, מדינות בהן הקריאה הדיגיטלית נפוצה מאוד. השוק הישראלי מתפתח מהר, וגם קהילת הקוראים הישראלית מוכנה לעבור לשלב הבא.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

ממחקרים שערכנו, עולה כי שליש מקהל הקוראים בארץ מעוניין לקרוא בדיגיטל, ורק מחכה למגוון רחב של ספרים. כ-40% מהקוראים יעברו לקריאה דיגיטלית במידה ויהיה מגוון רחב ומעניין של ספרים דיגיטלים לקריאה ופלטפורמה נוחה לקנייה ולקריאת ספרים.

אנו ב-GetBooks שואפים להעניק לקוראים שלנו את המגוון הרחב ביותר של ספרות דיגיטלית בעברית, לצד חווית קריאה וחווית קניה נוחה פשוטה ומתקדמת. לצורך כך פיתחנו את אפליקציית הקריאה והקמנו את חנות הספרים הדיגיטלית שלנו. האפליקציה שלנו מאפשרת חווית קריאה נוחה ונעימה עם שלל אפשרויות מתקדמות, ומאפשרת לכל קורא או קוראת לקחת את הספרים שלו איתם לכל מקום ולהנות מהם בכל רגע.

חנות הספרים הדיגיטלית שלנו מציעה ביקורות מקצועיות לצד ביקורות קוראים, ואת המגוון הרחב ביותר של ספרים דיגיטלים בעברית. היא זמינה 24/7 ומתעדכנת תדיר. כל זאת, במחירים נוחים לכל כיס, על מנת לאפשר לכמות המרבית של קוראי עברית ליהנות מעולם הקריאה הדיגיטלי. 

ברוכים הבאים לחווית הקריאה החדשה.

מייסדי GetBooks
בן מסנז'ניק
לבן ניסיון של שנים בעולמות הדיגיטל והמדיה, בתחומי המכירות וניהול משא ומתן.
בן ניהל חברת רכש מדיה דיגיטלית תוך כדי יצירת בסיס רחב של לקוחות ושיתופי פעולה עסקיים, והוא קורא נלהב שאימץ לחלוטין את הקריאה הדיגיטלית, אוהב סרטים וקולנוע ולא מפספס הזדמנות לטיולים.
פאול מסנז'ניק
פאול מסנז'ניק
פאול הוא איש פרסום בעל שנים של ניסיון ועשייה בתחום.
פאול הקים מספר חברות העוסקות בשיווק דיגיטלי ועבד עם לקוחות מהסקטור הפרטי ומהסקטור הציבורי כאחד.
לפאול ניסיון רב בעולמות השיווק והפרסום עם התמחות בדיגיטל.
כתבו עלינו
על הצוות

נבט טחנאי

עורכת תוכן

בוגרת המחלקה לספרויות זרות ובלשנות באונ' בן גוריון, בעלת ניסיון רב במכירתם ובעיקר בצריכתם של ספרים, בדגש על קלאסיקות אנגליות מהמאה ה-19, מדע בדיוני ופנטזיה

נעמי כרמי

מנהלת ניו מדיה

אשת דיגיטל וסושיאל עם עבר אפל בתעשיית הטלוויזיה. מאמינה שהתוכן הוא המלך, ונותנת לו את הכבוד הראוי. קוראת ספרים אדוקה בקצב של 100 עמודים בשעה.