הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.8 ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
1
5
1
2
14 ימים באיסלנד

14 ימים באיסלנד


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
2.8 ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
1
5
1
2
39 
39 
גודל (עמ'): 208
מו"ל: שלגי

תקציר

"פראית, קרה וטבולה בלבן וחום הייתה הארץ שרויה בחורף. בים הרחב גושי קרח צפו, מפוזרים על פני המים הקפואים, בעולם בראשיתי האוצר בתוכו חיים וסודות משחר היקום. רוח קרה התערבבה בזרם הגולף, והטמפרטורה לא ירדה באותו היום ממינוס עשרים מעלות...".
כך נפתח הרומן הכובש תחת נופיה הקפואים של איסלנד. ג'וליאנה הארפר, קרייג לוגן, הטייס הנאה, גייקוב הארפר, לרה וליליג'ה הזונה. כולם שזורים יחדיו בסיפור אהבה סוחף בעל תשוקות, נאמנויות כפולות והתאהבות נואשת עד שיגעון, על רקע הנופים עוצרי הנשימה של ארץ הקרח והאש. קרחונים לצד מעיינות חמים וגייזרים, הרים לצד מרחבים חוליים.

ג'ולי הארפר, דוגמנית צעירה בת עשרים ואחת, יוצאת אל עבר איסלנד הרחוקה, כדי למצוא את אביה. בריקיאוויק, בירת איסלנד, היא מוצאת את עצמה בסבך של סודות, תאוות, שקרים ומזימות בחברה האיסלנדית.

ג'ולי נסחפת למערכת יחסים סוערת עם קרייג לוגן, אך מסתבכת ומוצאת את עצמה מואשמת ברצח. על רקע יחסיהם של קרייג וג'וליאנה, חושפת הסופרת מהתרבות האיסלנדית, ומעניקה לקוראיה חוויה בלתי נשכחת, בארץ ייחודית השונה מכל מקום אחר בעולם.

קתרין אוורסון, סופרת וחוקרת תרבויות, מגישה את הרומן לאחר מחקר מעמיק על איסלנד. זהו הרומן השביעי שלה, כל ספריה ראו אור בהוצאת שלגי.

המשך קריאה
 • ISBN: 50-1826
 • גודל (עמ'): 208
 • מו"ל: שלגי
 • יצא לאור ב-: 26/04/2015
 • שם המחבר: קתרין אוורסון

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • לימור
  לימור
  ספר קליל וזורם, רומן על רקע נופיה המרהיבים של איסלנד כתיבה טובה דמויות מעניינות, נהנתי מאוד לקרוא וממליצה.
 • רונית
  רונית
  ספר מאוד נחמד כתוב בצורה זורמת קלילה נחמד שזור ברומנטיקה כדאי להעביר אחצ"ה ברוגע דמויות מרגשות ממולץ בחום