הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
1
2
100% בחירה

100% בחירה


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
1
2

במקום 39 

27.3 

גודל (עמ'): 236
מו"ל: גלים

 

"כאשר אנו מתעוררים דברים מתחילים לקרות בחיינו בקלות וללא מאמץ; מכשולים שנראו קודם לכן בלתי עבירים מתמוססים בן-רגע, אירועים מכאיבים מעברנו הופכים לסיפור נושן, דפוסים אישיים משתנים, וכעס שאולי לא הרפה במשך שנים נעלם לפתע כאשר אנו מבינים את המחיר שאנחנו משלמים עליו. השינוי שמתרחש הוא מהותי, עמוק, בלתי הפיך ובעיקר - פשוט וקל".

שרון שחף מלווה תהליכי אימון רגשי והתעוררות רוחנית. בשיטה פורצת דרך היא מאפשרת ללקוחותיה להשתחרר מעול העבר, מעכבות ומדפוסים מגבילים, לגלות את כוחם המולד ולעצב את מציאות חייהם בהתאם לרצונם.

המשך קריאה

סקירות

 • שרון
  שרון
  היי אור,
  האם יתכן שתגובתך נכתבה ללא קריאת הספר? שכן חשיבה חיובית במהותה הפשטנית זה אחד הדברים שאיני מאמינה בהם כלל, אף שאני מאמינה בהשגת חיוביות טבעית, ומדריכה בספר כיצד להשיגה כמו גם כיצד להשתחרר ממטעני עבר, תחושת חוסר ערך וכיצד לחיות חיים של אושר ובחירה.
  מתוך הספר:
  "כלי נוסף שהפך אופנתי בשנים האחרונות הוא מה שנקרא 'חשיבה חיובית'. הוא פועל על עיקרון דומה לזה של הרציונליזציה – ניסיון להעלים את המחשבות המפחידות על־ידי החלפתן במחשבות הנתפשות כחיוביות. גם החשיבה החיובית, בניגוד לחיוביות טבעית עליה נדבר בהמשך, מבוססת על הכחשה ועל שכנוע עצמי, ולכן היא מלווה בפחד תמידי שהמחשבה הלא רצויה תצוץ שוב.
  רק ברגעי השקט מהם לא הצלחנו להתחמק או בשעות הקטנות של הלילה, כאשר המחשבות הבלתי פוסקות שמתגלגלות בראשנו אינן נותנות לנו מנוח, אנו מפסיקים להתכחש לחוסר יעילותן של אסטרטגיות אלה."
 • אור
  אור
  אם לסכם את המספר שמנסה הכותבת להעביר לנו בספר בקצרה מחשבה היא היוצרת מציאות אם תחשבו חיובי יהיה טוב