הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.4 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
3
0
תרופות סבתא

תרופות סבתא


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.4 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
3
0
42 
42 
גודל (עמ'): 150
מו"ל: שלגי

תקציר

"סבתא" - אילו אסוציאציות מעוררת המילה?

"מאכלי סבתא", "אמרות סבתא", "עצות סבתא", "תרופות סבתא". אלה מושגים המדברים על מסירות, אהבה וחוכמת-חיים.

אנחנו אוהבים את המאכלים של סבתא. לא פעם מזכירים את אמרותיה. מתייחסים בחיוך לעצותיה ותרופותיה אשר לא פעם מוכיחות את עצמן.

אין לי כל כוונה לבטל את הרפואה המודרנית, ואין אוסף זה של תרופות סבתא מתכוון להחליף את בית המרקחת. היתרון במתכונים המופיעים כאן, הוא שאינם מזיקים.

לא פעם אנחנו מקבלים מרשם מן הרופא והוא מזהיר אותנו מפני תופעות הלוואי. אך עם זאת, אם נבדוק היטב, נמצא שרבות מן התרופות מכילות חומרים טבעיים בתוספת חומרים כימיים. תרופות סבתא בנויות על המקור. אין כל התחייבות שהן תעזורנה לכל אחד, אבל גם התרופות המקובלות משפיעות על אנשים שונים, בצורה שונה.

 

לפני שמחליטים להשתמש בתרופות סבתא, כדאי לוודא שלא מדובר במחלות שאותן חייבים להפקיד בידי רופא מומחה. כמעט כל מתכוני הריפוי באוסף זה בנויים על חומרים הנמצאים בבית או נקנים בחנויות המכולת.

מראש הגבלתי את עצמי לחומרים זמינים ופשוטים.

 

ציפורה אביצור נולדה בפולין ועלתה לארץ בשנת 1948. את לימודיה התיכוניים סיימה בקיבוץ עין-שמר ובטרם גיוסה סיימה את סמינר "שיין" בפתח תקווה. לאחר שירותה הצבאי ועד היום, היא עוסקת במגוון תפקידים בשדה החינוך. תוך כדי עבודתה סיימה לימודיה לתואר ראשון בחינוך וקרימינולוגיה, ולאחר מכן תואר שני בייעוץ חינוכי.

בהיותה ילדה, בזמן מלחמת העולם השנייה, התוודעה לתחום הקרוי "רפואה לא-קונבנציונלית" ו"תרופות סבתא". מאז נמשכה התעניינותה בנושא.

בספר זה מרוכז הידע הרב שאותו צברה, עם עצות מעשיות לפתרון בעיות יומיומיות.

המשך קריאה
  • ISBN: 50-692
  • גודל (עמ'): 150
  • מו"ל: שלגי
  • יצא לאור ב-: 26/07/1998
  • שם המחבר: ציפורה אליצור

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו