הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
תראו אותם
נועה רום

תראו אותם

נועה רום

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
37 
37 
גודל (עמ'): 234
מו"ל: רימונים

תקציר

ספרה החדש של נועה רום, מחברת רבי-המכר לנוער עד "הבת-מצווה זה יעבור" ו"כמה שאת נהדרת" מפגיש את קהל הקוראים שלה עם דמויות חדשות.
במרכז הספר עומדת יעל בת החמש-עשרה שמלווה את לבטיהם, קשייהם ואת רגעי התרגשותם של חבריה הקרובים – אלונה, ציירת מוכשרת שמחפשת את השפה האישית שלה בכתם ובצבע, ויואב, זמר שסובל מפחד קהל ומתכונן לשיר כסולן בלהקת נוער בתחרות, שעתידה להיערך בסוף החופש הגדול.
בתוך הסערות שמתרחשות במהלך הקיץ, יעל בוחנת במבט מפוכח את היחסים המשתנים עם חבריה, את הקשר המתרופף וקשיי התקשורת שלה עם הוריה הטרודים בחיי היומיום, ומחפשת את המקום הפרטי, הייחודי, ואת הכישרון שלה. גם היא, כמו האחרים, רוצה שיראו אותה.

בספר זה, כמו בשני ספריה הקודמים, מצליחה נועה רום להביא לקדמת הבמה את עולמם הפנימי של גיבוריה, להנכיח אותם. היא בוחרת לדון באמצעות חיי היומיום שלהם הן בסוגיות רגישות הנוגעות לכלל, כמו התמודדות עם מחלה של בן משפחה והורות אלטרנטיבית, הן לעסוק בעדינות רבה בנושאים שמטרידים בעיקר את בני-הנוער: אהבות ראשונות, ניצני מיניות, פיתוח זהות אישית מול הרצון להשתייך, ועוד.

נועה רום, בת שלושים וחמש, עבדה בעבר כעיתונאית וכיום היא עוסקת בחינוך ומרצה על ספריה בבתי-ספר. היא מרבה לקבל פניות ומכתבים אישיים מבני-נוער ומעידה כי הקשר השוטף עמם סייע גם לה להתגבר על משברים בחייה ולהתפתח ככותבת וכאדם.
המשך קריאה
  • ISBN: 57566869
  • גודל (עמ'): 234
  • מו"ל: רימונים
  • יצא לאור ב-: 30/08/2011
  • שם המחבר: נועה רום
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו