הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ תיקי דרזדן - 4

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
2
3
2
4
1
5
5
3
גם ב - Kindle
תיקי דרזדן 4: אביר קיץ

תיקי דרזדן 4: אביר קיץ


דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
2
3
2
4
1
5
5
3
37 
סדרה:‎ תיקי דרזדן - 4
גודל (עמ'): 353
מו"ל: יניב הוצאה לאור

ובדיוק כשנדמה שהמצב אינו יכול להיות גרוע יותר, מלכת החורף של הפיות נכנסת לתמונה. יש לה הצעה שהארי אינו יכול לסרב לה. הוא יוכל להשתחרר מהאחיזה העל-טבעית שיש לפיה הסנדקית שלו עליו, ויש לקוות שכך יסתיים גם חוסר המזל שפקד אותו בזמן האחרון. כל שעליו לעשות הוא לגלות מי רצח את יד ימינה של מלכת הקיץ, ולטהר את שמה של מלכת החורף - החשודה המיידית.
זה נראה די פשוט, אבל הארי יודע שאין דבר גרוע יותר מאשר להסתבך בפוליטיקה הפנימית של הפיות, והוא נוטה לסרב.
עד שהוא מגלה כי גורלו של העולם כולו תלוי בפתרון תעלומת הרצח. לא שיש איזה לחץ או משהו...

המשך קריאה

סקירות

 • הדר
  הדר
  זה הספר הרביעי בסדרת תיקי דרזדן, וכרגיל הגיבור הארי פותח את הספר במצב פחות מאידאלי, מצב שמנוצל בידי אחרים כדי להניע אותו לעשות דברים שהוא לא רוצה.
  הסדרה כולה היא שילוב של סרטי וספרי בלש עם פנטסיה, מתוחכמת ומעניינת, אבל אני לא ממליצה להתחיל בספר הזה אלא בראשון בסדרה. מוכרים גם אותו באתר.
 • גיא
  גיא
  הספר הכי טוב בסדרה עד כה. חוץ מעלילה מעניינת ומורכבת ומהמנה הרגילה של ההומור הייחודי, אנחנו גם מתוודעים בספר קצת יותר לדמויות מעברו של דרזדן. גם שיתוף הפעולה שלו עם דמויות מהספרים הקודמים מוצלח מאוד. לכל מי שאהב את הספרים 1+2 והתאכזב מהשלישי, אני ממליץ בחום!
 • גדעון
  גדעון
  אני אוהב את הגיבור של הסידרה הזו, הוא ייחודי, יש לו סטייל ובעיקר חוש הומור, סוג של, גם העלילות הן לרוב בעלות ייחוד אבל הספר לא מתיימר יותר מדי, לא מקשקש בקומקום. לא לכל טעם