הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
0
0
גם ב - Kindle
תזונה מותאמת אישית

תזונה מותאמת אישית


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
0
0
42 
גודל (עמ'): 288
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

שבחים לתזונה מותאמת אישית

"פרופ' סגל ופרופ' אלינב ממכון ויצמן היוקרתי ביצעו מחקר מדעי חלוצי כדי להבין איך ולמה התזונה שלנו צריכה להיות מותאמת אישית. בספר זה הם מראים איך כל אחד מאיתנו יכול להפיק תועלת מן המחקר שלהם ומדגישים את החשיבות של המיקרוביום במעי ושל תגובת הסוכר בדם על המזון."
אריק טופול, MD, מנהל מכון סקריפס למדע תרגומי

"הספר המרשים, המרתק והכתוב מצוין הזה מאת שניים ממנהיגי תחום המיקרוביום משנה מהיסוד את דרך החשיבה שלנו על תזונה. הדרך שבה המיקרוביום הייחודי של כל אדם מחולל תגובה ייחודית למאכלים שונים מצביע על הנתיב לא רק לרפואה מותאמת אישית, אלא גם לרווחה מותאמת אישית על יסוד הזנת המיקרובים שלנו."
רוב נייט, PhD, פרופסור ומחבר הספר "לך בעקבות הקרביים שלך:
ההשפעה האדירה של המיקרובים הזעירים"

"ספר קריא ביותר המעניק תובנה מרתקת באחד מתחומי המדע המודרני המרגשים ביותר, שמתפתחים בקצב מואץ. נדיר למצוא שני מדענים ברמה עולמית כמו סגל ואלינב, שמוכשרים לבצע מחקרים חשובים ומקוריים כל כך וגם לכתוב עליהם ספר מלא שנינות והומור. ספר שראוי להיקרא על ידי ציבור רחב של קוראים."
ד"ר מייקל מוזלי, מחבר
״דיאטת 8 השבועות של הסוכר בדם״

פרופ' ערן סגל, PhD, הוא חוקר במכון ויצמן עטור פרסים ואותות בינלאומיים, ומרצה מבוקש ברחבי העולם. פירסם יותר מ־120 מאמרים בכתבי עת מדעיים ורפואיים מובילים.

פרופ' ערן אלינבMD, PhD, הוא חוקר במכון ויצמן ורופא מומחה עטור פרסים יוקרתיים, וכן מרצה מבוקש ברחבי העולם. פירסם יותר מ־120 מאמרים בכתבי עת מדעיים ורפואיים מובילים.

המשך קריאה