הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
3
5
5
2
שומרי ההיסטוריה

במקום 117  105.3 

שומרי ההיסטוריה


דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
3
5
5
2

במקום 117  105.3 

במקום 117 

במקום 117 

סדרה:‎ שומרי ההיסטוריה
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

שום דבר בחייו הנורמליים להפליא של ג'ייק דג'ונס בן ה-14 אינו מכין אותו ליום שבו הוא נחטף בידי צמד אנשים מוזרים ביותר. עד לאותו רגע, ג'ייק הוא ילד אנגלי רגיל לגמרי. הוא חי עם משפחתו בלונדון ולומד בבית ספר ממוצע. הוא איום ונורא במתמטיקה, טוב בגיאוגרפיה ומצוין בכדורסל.

הוריו אינם אנשי עסקים מצליחים, אבל הם הורים טובים. בשעות הפנאי אמו מגישה מנות בלתי אפשריות לחלוטין, פרי המצאתה, ואבא שלו מנסה, לא בהצלחה רבה, לתקן דברים. אבל יום אחד נוסעים הוריו של ג'ייק לתערוכה מקצועית בברמינגהם - ונעלמים כאילו בלעה אותם האדמה. ארבעה ימים לאחר מכן, ג'ייק עצמו נחטף.

בימים הבאים ייתקל לראשונה ב"שומרי ההיסטוריה", ארגון שעל אודותיו לא שמע מעולם, אך מסתבר שחברי הארגון דווקא שמעו על ג'ייק, ואולי אפילו ציפו לבואו. ביחד עם נייתן השחצן והגנדרן להחריד, עם יופיטוס קוֹל המסתורי, טופז המקסימה ורבת התושייה, צ'רלי המדען המבריק ורבים אחרים, הוא ייקלע למשימות מסמרות שיער במרחביהם של העולם ושל ההיסטוריה - ויגלה שכל מה שחשב שידע על עצמו ועל העולם אינו תקף עוד

 • ISBN: 50022
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 15/01/2012
 • שם המחבר: דמיאן דיבן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • לימור
  לימור
  סדרה ממש טובה, שכל פעם סוחפת את הקורא אחרי הרפתקאה היסטורית שקרתה בארצנו, הסדרה כתובה בכשרון רב. מומלץ.
 • עמית
  עמית
  סדרת שומרי ההיסטוריה היא סדרה ממכרת ומרתקת. הסדרה לוקחת את קוראיה אל זמנים שונים ומקומות שונים בעבר. סדרה מומלצת לכל אוהבי ההיסטוריה וההרפתקאות.