הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
3
3
2
4
2
5
5
3
גם ב - Kindle
שווה לך - ההיגיון הסמוי שעומד בבסיס המוטיבציה שלנו

שווה לך - ההיגיון הסמוי שעומד בבסיס המוטיבציה שלנו


דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
3
3
2
4
2
5
5
3

במקום 46 

34.5 

גודל (עמ'): 148
מו"ל: ידיעות ספרים

בספר מרגש, משעשע ומעורר מחשבה, אשר חוקר התנהגות אנושית בסיסית, טוען אריאלי כי למוטיבציה פנים רבות וכי היא פועלת בדרכים מורכבות בהרבה מכפי שנהוג לחשוב. הוא צולל עמוק אל נבכי המוטיבציה ואל העיוורון החלקי שלנו לאופן שבו היא פועלת, ולוקח אותנו למסע שיסייע לנו לגשר על הפער הזה בין מה שאנחנו חושבים שמניע אותנו לבין מה שמניע אותנו באמת. מחדר הישיבות ועד שולחן האוכל המשפחתי, אריאלי בוחן את טיבה של המוטיבציה — כיצד היא פועלת וכיצד נוכל לנצל את הבנת אופן פעולתה כדי לשפר את חיינו.

דן אריאלי הוא פרופסור לפסיכולוגיה ולכלכלה התנהגותית באוניברסיטת דיוק שבארצות הברית. הוא מחברם של רבי־המכר הבינלאומיים "לא רציונלי ולא במקרה", "לא רציונלי אבל לא נורא", "האמת על באמת" ו"שלך באי־רציונליות“. הוא טרם החליט אם לבישת טי־שרט הנושאת את שמו היא עניין משעשע או סימן ליהירות, אבל כחוקר מחויב ובלתי־נלאה הוא נחוש בדעתו למצוא תשובה לשאלה הזאת. אריאלי גר בדורהם שבצפון קרוליינה.

המשך קריאה

סקירות

 • קארן
  קארן
  + : ספר מעולה, אהבתי את המחקרים שנעשו בתחום המוטיבציה, קיבלתי קצת יותר תובנות על מה ואיך משפר/הורס את המוטיבציה,
  - :הרגיש לי קצת קצר מידי...
 • אבירן
  אבירן
  ספר זה נתן לי הרבה תובנה על מה מניע אנשים. זה עזר לי ללמוד כמה דברים על עצמי. דבר נוסף יצא לי מתוך הספר הזה היא דרך טובה יותר להתחבר עם אנשים. אני מאמין שהבנה של מה מניע אנשים יכולה לעזור לתקשר טוב יותר עם אנשים.

  בהחלט ספר שאני ממליץ עליו.
 • לימור
  לימור
  באופן אישי אני אוהבת את הספרים של דן אריאלי, הספר מאוד מעניין מסקרן ופותח אותנו לעולמות נסתרים. מומלץ.