הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
4
6
גם ב - Kindle
רצח בראשי תיבות

רצח בראשי תיבות


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
4
6

במקום 42 

29.4 

גודל (עמ'): 304
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
מאוחר יותר באותו הלילה מבין פוארו כי שלושה מאורחי המלון הלונדוני היוקרתי נרצחו, ומהדק חפתים הונח בפיו של כל אחד מן הקורבנות. האם הרציחות הללו קשורות לאישה המבוהלת שפגש? אך בשעה שפוארו נאבק לחבר בין פיסות הפאזל המשונה להחריד, מכין הרוצח חדר נוסף במלון עבור קורבנו הרביעי... מאז פרסום הרומן הראשון שלה ב1920, יותר משני מיליון עותקים של ספרי אגתה כריסטי נמכרו ברחבי העולם. עכשיו, לראשונה התירו מחזיקי זכויות היוצרים שלה את פרסומו של רומן שגיבורו הוא לא אחר מדמותה האהובה ביותר של דיים אגתה, הרקול פוארו.
המשך קריאה

ביקורות


סופי האנה מעוררת שוב לחיים כבמטה קסם את הדמות המיתולוגית של אגטה כריסטי, הרקול פוארו ומעניקה לו עוקץ מודרני - הפשעים נעשים אכזריים יותר והרוצחים משוכללים יותר.
הבלש המפורסם אמנם פרש מתפקידו הרשמי, אבל תעלומות רצח ומעשי פשע חידתיים רודפים אותו לאן שלא ילך... ארוחת הערב השקטה של פוארו בבית קפה לונדוני נקטעת על ידי הופעתה של אישה במצוקה, המתחננת אל הבלש שלא ינסה לפענח את הרצח שלה עצמה, ומתעקשת שעם מותה הצדק ייעשה. שלוש רציחות נוספות מתרחשות באותו הלילה ולכולן מכנה משותף ביזארי – הנחת חפתים בפיותיהם של הקורבנות. הבלש הנודע נאבק לפענח את החידה המשונה בעוד הרוצח מסתובב חופשי, וככל הנראה אורב לקורבן נוסף...

סקירות

 • לינוי
  לינוי
  קלאסי, פשוט קלאסי זוהי התוצאה אליה מבחינתי הגיעה סופי האנה. אגתה כריסטי אולי סופרת המתח המוכרת ביותר עולם שיצרה את דמותו של המפקח פוארו. האנה ממשיכה באופן מצוין את קו כתיבתה של כריסטי ומחזירה את דמותו של פוארו ומציבה אותה בקדמת הבמה.
 • שולי
  שולי
  ופי האנה מביאה לנו תעלומת רצח לא פשוטה ובבד בבד חושפת בפני הקוראים את הבלש האגדי עבור אלו, כמוני, אשר לא מכירים את הדמות, את החוזקות והחולשות שלו כך שאין צורך לבוא עם הכנה מוקדמת. לעיתים הרקול פוארו עצבן אותי, לא יודעת להניח את האצבע על הסיבה המדויקת אך משהו בהתנהלות שלו יצר בראשי מעין משחק כוחות. מצד אחד הוא סקרן אותי ברמה אישית ומקצועית, נמשכתי לפתרון התעלומה מאוד מצד שני היו רגעים שפשוט רציתי לנער אותו, כעסתי עליו. לאלו המכירים אותי, כבר משלימים את המשפט כי אין ספק שאחרי דמות כזו, אעקוב ברגע שיצאו ספרים נוספים.

  הכתיבה טובה, מהודקת. לא צפיתי את כל המהלכים מראש. בסיום הקריאה הקורא לא נשאר עם תהיות ועם שאלות לא פתורות.
  ספר זה גורם לי רצון לחזור לאותו ספר, בעל כריכה ורודה, שכבר שנים יושב בשקט על המדף, רק כדי להיתקל שוב בבלש, הרקול פוארו.
 • לימור
  לימור
  ספר טוב, הספר בנוי בצורה יפה וזה מאפיין את הסופרת, שיודעת לכתוב ולרתק בכתיבתה. מומלץ למי שטרם קרא.
 • אור
  אור
  סגנון הכתיבה הקלאסי של אגתה קריסטי, שיודעת תמיד לבנות את התעלומה שנראת קלה לפתרון אל משאירה אותך עם פה פעור בסופה
 • דן
  דן
  ספר לא רע, עוקב אחרי הקו הקלסי של סיפורי אגטה כריסטי. היה יכול להיות קצת יותר קצר או שהקצב יהיה יותר מהיר אבל בסה"כ נהניתי
 • גדעון
  גדעון
  ספר לא רע, נהניתי מהקריאה. יש מבנה מדוייק לספרים של אגטה כריסטי, והסופרת ממשיכה את הקו הקלאסי ויוצרת תעלומה מרתקת למדי שפתרונה לא טריוויאלי. נחמד.