הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
רומן לגברת

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2

במקום 44.00 

29.00 

במקום 44.00 

29.00 

תקציר

חמישה קשישים איטלקים - שני זוגות וחברם שהתאלמן לאחרונה - נוסעים לחופשה בריביירה הצרפתית. אך מה שנועד להיות שבוע של מלונות מפוארים, מסעדות משובחות ומנוחה, הופך במהרה לסדרת אירועים מטרידים, משונים ומשעשעים. סודות נחשפים, וידויים נלחשים וחברויות עומדות למבחן.

במרכז "רומן לגברת" עומד צ'זרה, בעברו עורך ראשי בהוצאה לאור וכעת פנסיונר מתוסכל. ביום השני לחופשה הוא בטוח שראה במונית חולפת את לאו מאייר, עמו הוא מנסה נואשות ליצור קשר כבר מעל עשר שנים, מאז שנעלם מחייו. לאו היה התגלית הספרותית שלו - סופר צעיר, מוכשר, חתרני ופרובוקטיבי, שעם הזמן הפך לחברו הטוב, ויש שחשדו שאף ליותר מכך. המפגש מטלטל את צ'זרה וגורם לו לשקוע במחשבות על העבר ולנבור בזיכרונות ממערכת היחסים עם לאו ומנקודות מפתח בחייו.


בעולם שמקדש נעורים ויופי, פּיֶירסַנדרוֹ פַּלַוויצ'יני לא חושש לעסוק בכנות ובישירות בנושא הזקנה, עם כל אי הנוחות שהוא עלול לעורר. הוא משתמש בהומור פרוע, באמירות בוטות ובסרקזם כדי לתאר את ההתמודדות של הדמויות, כל אחת בדרכה, עם פגעי הגיל, ומצליח ליצור רומן שהוא בה בעת מריר, מצחיק, מרגש ואפילו מותח.

המשך קריאה
 • ISBN: 10-278649
 • גודל (עמ'): 294
 • מו"ל: כתר הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 11/06/2017
 • שם המחבר: פיירסנדרו פלוויצ'יני

סקירות הגולשים

 • גדעון
  גדעון
  רצתי לקרוא אותו אחרי ביקורת מהדהדת בארץ, ולצערי לא הרגשתי כמו המבקר, לא ממש נהניתי. אכן, לפעמים הכתיבה יוצאת הדופן וההברקות בליהוק (כלומר, התכונות שהכותב מעניק לגיבורים) היו משעשעות ומעניינות אבל יש תחושה של פספוס בספר הזה
 • דן
  דן
  ספר מפתיע מאד, שמצליח לבלבל אותך בכל שלב, אתה חושב שאתה יודע לאן זה הולך ואז הספר מפתיע אותך, בדמויות, בטקסט, בעלילה. ספר של ניגודים, משעשעים ומצחיקים. ספר טוב

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו