הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.4 ממוצע
1
3
2
0
3
4
4
2
5
5
4
רומח הדרקון הרשומות האבודות 3: דרקונים של מג שעון חול

רומח הדרקון הרשומות האבודות 3: דרקונים של מג שעון חול


דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
3.4 ממוצע
1
3
2
0
3
4
4
2
5
5
4
39 
39 
סדרה:‎ רומח הדרקון הרשומות האבודות - 3
גודל (עמ'): 319
מו"ל: אופוס

תקציר

מה התרחש בין הרשומות לאגדות שגרם לרייסטלין לרצות להפוך לאל?

 רייסטלין מאז'ר הופך למכשף מהגלימות השחורות ונוסע אל נראקה, עיר הבירה של מלכת האופל, כדי לעזור לה במלחמתה, אך למעשה הוא עושה זאת כדי לקדם את שאפתנותו לכוח ולעוצמה. אבל טאקיזיס מגלה כי בועת הדרקון הגיעה אל עירה ושולחת את הדרגונים למצוא ולחסל את המכשף שטוען עליה בעלות. רייסטלין מגלה כי חלומות העוצמה שלו מתרסקים אל קרקע המציאות וכי הוא רק חייל קטן במלחמה עצומה. אבל האם חייל אחד פשוט מסוגל לשנות את מהלך המלחמה?

כוחות האור, בעזרת דרקוני הטוב, מתחילים לנצח במלחמה, וקבוצה קטנה של גיבורים מחליטה לצאת למשימת התאבדות בנראקה בניסיון לחסל סופית את מלכת האופל. ברשותם ישנו הנשק היחיד שיכול לחסל את המלכה: איש הנצח שיכול לסיים את המלחמה לטוב או לרע. אך מישהו מנווט את החבורה מאחורי הקלעים, כשהוא מסתתר מאחורי גלימות שחורות.

 

זהו הכרך השלישי והאחרון בטרילוגיה החדשה של מרגרט וייס וטרייסי היקמן. הספר מביא את סוף מלחמת הרומח מנקודת המבט של רייסטלין מאז'ר, שנאלץ להתמודד סופית עם האופל השוכן בנשמתו, וחושף כמה מהסודות השמורים ביותר עד כה.

המשך קריאה
 • ISBN: 978-0-7869-4916-8
 • גודל (עמ'): 319
 • מו"ל: אופוס
 • יצא לאור ב-: 28/07/2009
 • שם המחבר: טרייסי היקמן, מרגרט וייס
 • תורגם ע"י: צפריר גרוסמן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • הדר
  הדר
  סדרה אדירה לנוער, קצת פשטנית למבוגרים. רצוי להתרכז במה שנכתב בידי הסופרות המקוריות, מרגרט וייז וטרייסי היקמן, כי הספרים האחרים בפירוש פחות מוצלחים. הספר הזה הוא השלישי בתת סדרה ולא כדאי להתחיל איתו דוקא.
 • עידן
  עידן
  ספר מסדרת רומח הדרקון האדירה (ולא רק בכמות הספרים שלה).
  התת סידרה שהספר הזה שייך לה (סדרת הרשומות האבודות) עוסקת באירועים שהשפיעו על עולם רומח הדרקון בצורה משמעותית, אבל לא נזכרים בספרים המרכזיים (רשומות ואגדות. יותר נכון, הסדרה מספרת על דברים שקרו בין שתי הסדרות ובין ספרי הסדרות).
  ספר זה עוסק ברייסטלין ובניסיון שלו להפוך לאל. הספר כתוב בצורה טובה מאוד ומופיעות בו כמה מן הדמויות המוכרות והאהובות של רומח הדרקון.
  קריאה חובה (יחד עם שני הספרים הנוספים של הרשומות האבודות) לכל מעריצי רומח הדרקון.
 • לימור
  לימור
  סדרת ספרים טובה מאוד, ומעניינת המדע הבדיוני במיטבו, כתיבה טובה עלילה טובה נהנתי מכל רגע של קריאה וממליצה.
 • דן
  דן
  הייתה תקופה שהבת שלי הייתה מכורה לסדרה הדי מטורפת של רומח הדרקון, יש אולי 20 או 30 ספרים בסדרה, של סופרים שונים, לא כולם באותה רמה, כל ספר עוסק בדמויות שונות, שחלקן מוזכרות בספרים האחרים. בלגן. אבל היא אמרה שזו סדרה טובה