הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ רויאל

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
1
23
רויאל

במקום 99  94.1 

רויאל


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
1
23

במקום 99  94.1 

במקום 99 

סדרה:‎ רויאל
מו"ל: U ספרות שנוגעת

סקירות

 • לימור
  לימור
  סדרה מומלצת ומענגת. תיאור חייה של אלה מקושי, עוני ויתמות לעושר ואהבה וכן בכל חלק לקשיים הצפויים והצפויים פחות. סוחף בכתיבה ומעניין. מומלץ בחום.
 • אביב
  אביב
  טרילוגיה מלאת קלישאות ודי ילדותית.. ולא הבנתי למה לחלק את הסיפור הזה לשלושה חלקים, ספר אחד היה די והותר בשביל עלילה דלה כל כך
 • מירי
  מירי
  אחת הטרילוגיות המוצלחות שיצא לי לקרוא. סיפור משולב של שני גיבורים והעובר עליהם. נקרא בנשימה עצורה כתוב בשטף מומלץ בחום. המתבגרת שלי גם אהבה ממש סיימה את הטרילוגיה ביומיים. נהנוו מאוד
 • מירי
  מירי
  אחת הטרילוגיות המוצלחות שיצא לי לקרוא. סיפור משולב של שני גיבורים והעובר עליהם. נקרא בנשימה עצורה כתוב בשטף מומלץ בחום. המתבגרת שלי גם אהבה ממש סיימה את הטרילוגיה ביומיים. נהנוו מאוד
 • שני
  שני
  סדרה של שלושה ספרים מספרת את סחפורה של אלה שהגיעה לגמרי במקרה לחיות בבית משפחת רויאל. ספר נחמד עלילה זורמת וכל ספר נגמר במתח.
 • נועה
  נועה
  אני ממש משתדלת ללכת בין הטיפות ולנסות להסביר לכם כמה אהבתי את הסדרה הזו מבלי לגלות לכם ולעשות ספויילרים, wish me luck…
  אלה הרפר, נערה בת 17 שהחיים חלקו לה קלפים גרועים בחייה, מוצאת את עצמה "נחטפת" באמצע ריקוד פרטי במועדון חשפנות ע"י קולום רויאל שמציג את עצמו כהאפוטרופוס החוקי שלה.
  ברגע שהדלת הרכב היוקרתי (כמובן) ננעלת החיים אותם הכירה עד כה משתנים ללא היכר.
  אלה מחליפה את דירת החדר המעופשת שלה באחוזה מפוארת ומרשימה, מחליפה את בית הספר הקהילתי שלה במוסד מפונפן עם מעמדות מוגדרים ואת חייה הצנועים והקשים בשפע חומרני.
  אך דבר אחד נשאר קבוע בחייה, הבדידות בה היא נמצאת...כן, כן, גם בבית מלא בחמשת האחים לבית משפחת רויאל, שממש לא מאושרים מהתוספת החדשה למשפחה הלא מתפקדת שלהם.
  אלה, שלאורך כל הספרים מנסה להישאר אופטימית ונאמנה לעצמה מתגלה כבחורה חזקה, בוגרת לגילה, בעלת עקרונות וערכים (גם כשלבשה בגדי חשפנית וגם כשהיא לובשת מדי בית ספר) ובעיקר בעלת נפש עדינה שרק רוצה שיאהבו אותה.

  ריד רויאל, האח השני לבית משפחת רויאל, אך הראשון בהובלת אחיו. בחור שעל פניו נראה שהחיים טובים אליו, הוא גר באחוזה מפנקת, לומד בבית ספר יוקרתי, משחק בנבחרת הפוטבול של בית הספר, נוהג ברכב יקר להחריד ומנהיג מבטן ומלידה...אולם מבפנים הוא הרוס, מאשים את עצמו במות אימו ופורק את זעמו בקרבות אגרוף לא חוקיים.
  עד שאלה נכנסת לחייו ומערערת את כל מה שהוא ואחיו (השבורים כל אחד בדרכו שלו) הכירו, אלה נכנסת להם עמוק מתחת לעור ולא מוותרת להם ועליהם, והם בתמורה עושים לה את המוות ומנסים לגרום לה לחזור לחור ממנו היא הגיעה (פשוטו כמשמעו)...
  עד ליום שבו…
  טוב, כדי לדעת תצטרכו להמשיך לקרוא בעצמכם…

  הופתעתי לגלות שאת הספר כתבו שתי סופרות, ולא אחת, מאחר ולא מרגישים בהבדלים הכתיבה, הספר סוחף וזורם, מצחיק ומעציב, ולפני שהרגשתי השעון הראה את השעה 2:00 בלילה.
  המלצה שלי אל תתחילו לקרוא לפני שיש לכם את שלושת הספרים בסדרה.
 • שני
  שני
  טרילוגיה חמודה מאוד... סיפור אהבה בין אלה וריד דמויות צעירות בתיכון עלילה מותחת כל ספר נגמר בקטע מותח ומפתיע...
 • מיכל
  מיכל
  טרילוגיה מצויינת אלה אחת הדמויות הנשיות האהובות עלי. קראתי בלי הפסקה. רציתי עוד ועוד מאלה וריד, מומלץ ביותר!!
 • שושי
  שושי
  סדרה מאוד טובה. מרתקת, סוחפת, דמויות חזקות ומגוונות, העלילה מתפתחת ומפתיעה, קראתי את כל שלושת הספרים ברצף. ממליצה בחום.
 • שושי
  שושי
  סדרה מאוד טובה. מרתקת, סוחפת, דמויות חזקות ומגוונות, העלילה מתפתחת ומפתיעה, קראתי את שלושת הספרים ברצף. ממליצה בחום.