הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.7
ממוצע
1
3
2
0
3
1
4
0
5
2
13
קרנג' 2: הסיפור שלי

קרנג' 2: הסיפור שלי


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
2.7
ממוצע
1
3
2
0
3
1
4
0
5
2
13

במקום 35 

27 

אני מבלה את ימיי ולילותיי הבודדים בניסיון להבין כיצד הפכו חיי למה שהפכו. האם יש בי כוח לצעוד קדימה אל האור, או שמוטב לי פשוט להניח לחשיכה לעטוף אותי?

שמי ג׳ורג׳יה ריי לייטון מקרת'י, וזה הסיפור שלי, ורק שלי. שוב אינני חלק מ"אנחנו".
נותרתי רק אני.

לבדי.

יחידה בעולם.


לזלי ג׳ונס נולדה וגדלה באסקס שבאנגליה, אבל עקרה לאוסטרליה עם משפחתה ב-2006. ספרה הראשון, "מושיע", התפרסם ב-2013 והביא לה פרסום מיידי כסופרת שהדמויות בספריה מחוספסות וארציות והעלילות שלה עוצרות נשימה ומלאות ברגש.

"קרנג'", ספרה השלישי, זכה בכמה פרסים על ״הבכי המכוער הטוב ביותר״. קוראיה של ג׳ונס אהבו את יכולתה לעבור בעלילות הספרים שלה בתוך משפטים ספורים מסיפור חם ואוהב לבכי מכוער, נוטף נזלת, ומשם לפרצי צחוק רמים בתוך כמה רגעים. לדבריה החלק הכיפי ביותר בעבודה הוא המפגש עם קוראיה

המשך קריאה

סקירות

 • רחלי
  רחלי
  ספר סוחף ומרתק , מצחיק מרגש עצוב מלא צחוק ודמעות.
  מעמיד את החיים בפרופורציות עם כל הקושי והכאב ג'ורג'יה מקבלת את הסוף הטוב שהיא בחרה לעצמה.
 • עינת
  עינת
  הספר השני בדואט המצויין. סיפור מרגש, מלא בתהפוחות בחיי הגיבורה. עלילה לא פשוטה שנמשכת שנים. ממליצה בחום!
 • Nehama
  Nehama
  מצד אחד זו סדרה מלאה ומצד שני קשה לעזוב. יש משהו נוראי בכמות הטרגדיות שאדם חווה ואתה פשוט מחכה שמשהו טוב יקרה סופסוף. הספר השני עושה את זה ומחשל את ג'ורג'יה.
 • עינת
  עינת
  הספר השני בדואט המקסים הממשיך את סיפורה של ג'ורג'יה , הקשיים שהיא חווה וכיצד היא מתגברת על המכשולים. דואט מקסים. ממליצה בחום!
 • Lital
  Lital
  ספר שני בדואט של לזלי ג'ונס - קרנג' 2. בהחלט ממשיך את הספר הראשון ולא נופל ממנו. גם פה בוכים הרבה! היה קל מאוד להתחבר לג'ורג'יה, הגיבורה הראשית. כל נפילה, כל כאב, כל דמעה סוחפת אותך לתוך המערבולת והניסיון שלה לאסוף את השברים ולהמשיך הלאה.. מרגש מאוד
 • גליה
  גליה

  אז אחרי שבכל זאת סיימתי לקרוא את הספר הראשון (בניסיון השני) המשכתי גם לשני ואפשר לומר שנהניתי. גם כאן עומס האירועים והטרגדיות מזכיר מאוד טלנובלה סוחטת דמעות, וכמות סצינות הסקס מופרכת ופוגעת בעלילה. לחובבות הז'אנר ההורמונליות.
 • סיגלית
  סיגלית
  המשך של החלק הראשון שהיה עוצמתי ביותר מבחינת הרגשות בספר הזה מתארים לנו אך ג’ורג’יה אוספת את השברים באמצעות קאם שהוא בעצם היה מבחינתו אהבה שלא מומשה אבל בספר השני חל מפנה בעיקבות הטרגדיה של שון ספר שכתוב נפלא ומרגש ביותר
 • לירון
  לירון
  אם אהבת את הספר הראשון תאהבי גם את זה.. בין המעולים בז'אנר, היה לי כל כך כיף לקרוא אותו
 • שוש
  שוש
  איזה ספר מהמם!!!! עולה על קודמו. לזלי ג'ונס היא אומנות בכל הקשור לתיאור רגשות, מחשבות, התלבטויות וכדומה. דבר המעצים את סערת הרגשות שמעורר הספר. אזהרת ספוילר - בוכים בו הרבה, כמעט לכל אורכו, מתוך הזדהות עמוקה עם גבורת הסיפור, ג'ורג'. היה לי ממש חבל, שהספר נגמר... יש עוד ספרים מתורגמים לסופרת הזו?
 • מיטל
  מיטל
  החלקהשני בדואט,מקסים ומטלטל,על האחיזה בחיים למרות האובדנות הקשים ועל ההתחלה החדשה למרות כל התלאות בדרך.ממליצה בחום.