הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
0
5
2
4
גם ב - Kindle
קרוב לבית

קרוב לבית


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
0
5
2
4
42 
גודל (עמ'): 328
מו"ל: ידיעות ספרים

סקירות

 • איילת
  איילת
  ספר מתח קריא וקל מאד.
  התעלומה מתחילה ממש מההתחלה, הספר מותח ומהנה מאד.
  בדיוק מה שמצפים מספר מהסוג הזה.
  מומלץ
 • לימור
  לימור
  המתח קיים וכתוב טוב. בניגוד לאמור דווקא ההתנהגות של הדמויות אמינה למציאות אך כמובן שהסוף די ברור כבר מאמצע הספר.
 • שוש
  שוש
  ספר מתח מעולה, כתוב היטב ונקרא בנשימה עצורה. העלילה מתפתלת עוד ועוד, עד לסוף המפתיע, שמשאיר את הראש שלך במערבולת של מחשבות. מחשבות על כליאה של אנשים על פשע שלא בצעו, גם אם אינם חפים מפשעים אחרים. מחשבות על ילדה, שכילדה, היא מסוגלת למעשה מסויים - למה תהיה מסוגלת בבגרותה? סוף עצוב, ללא תחושת סיפוק. מומלץ ביותר!
 • yaelhar
  yaelhar
  ילדים שמתעללים בהם מינית כבר הפכו קלישאה בתרבות שלנו. הורים מתעללים ו/או מזניחים זה משהו שאנחנו אוהבים לשנוא. זוגות עם מערכת יחסים מעוותת שמבוססת על קנאה ואובססייה ושקרים ובגידות – זה משהו שאנחנו אפילו לא מרימים עליו גבה. כל אלה הם דברים שקורא בעבר היה מזדעזע לקרוא ואנחנו? קטן עלינו.

  מבחינת העלילה הבנתי את הסוף די מוקדם ואינני שייכת לאשפים האלה שקוראים עמוד וחצי בספר מתח, עוד לפני שנרצח הנרצח, וכבר מצביעים בביטחון על הפושע... העלילה פה נפתרת בזכות פערי-אמינות רציניים. גם זה לא נורא בספר מתח אם הוא מצליח לשכנע אותך ("לבד בתיאטרון המוות" הוא הדוגמה הכי טובה לזה) אבל בספר הזה קשה לקנות את ההגזמה שבעיצוב דמויות המבוגרים, ואם כבר מדברים – גם תיאורי ההתנהגות של הילדים רחוקים מאד מלהיות דומים להתנהגות של ילדים שאנחנו מכירים במציאות.
  הצד הטוב בספר הזה הוא שהוא כנראה רחוק מלתאר פשע אמיתי שיכול לקרות. זה גם הצד הרע שלו.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=113678