הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
קץ האסלאם

קץ האסלאם


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
37 
37 
מו"ל: ePublish הוצאת ספרים אלקטרונית

תקציר

אלוהים עתיד לפתוח במבצע לשים קץ לאסלאם ולשיפור המוסר בכדור הארץ.

במסגרת המבצע יומתו 4 מנהיגים אכזריים, ביניהם בשאר אל אסאד וקים גונג און, רוצחים ואנסים. כן יושמדו הכעבה ושלושה מסגדים ו/או פסלים בכל מדינה. תוך שנה מהשמדת הכעבה, כל המוסלמים והדרוזים יידרשו להתכחש לאסלאם ולדת הדרוזית או שיומתו.

אלוהים מינה אותי לנביא בינלאומי בתגובה לשואה ולהתנהגות המחרידה של המוסלמים הקיצונים. בניגוד לאמונה הקיימת, אלוהים הנו אל הממונה על התנהגותם המוסרית של חוצנים בחמש גלקסיות. הבורא הנו האל הבכיר ביותר, הבורא את העולם עם המשנים לבורא גם כיום.

אלוהים הכתיב לי את עשרת הדברות החדשים (להם קרא הדברות הנאורות) המופצים כעת לכל האלים, הישויות והחוצנים ביקום וכן הביע את דעותיו על הדתות.

חוצנים מקבוצת הכוכבים הפליאדות משמשים כעוזריו של אלוהים (במקום המלאכים). הם טסים מהר פי 1,000 ממהירות האור בחלליות בלתי נראות. הם יסייעו לנו בתחומי הרפואה, המדע, האנרגיה והחקלאות. למשל ריפוי סרטן על ידי אנרגיית החיים ויצירת אנרגיה נקייה ממים.

בניגוד לאמונה של שלוש הדתות באל אחד, קיימים למעלה מ-140 טריליון אלים. בהם גם רוצחים. מנהל הגלקסיה שלנו - אללה היה אל אכזר ורצחני. בתקופה האחרונה נחשפתי למעלליו וגם לרוצחים. אללה שאף להשמיד את כדור הארץ במלחמה גרעינית לשם שעשוע. הוא נהרג בניסיון מרידה בממשל באפריל 2015. האלים הרוצחים שואפים לחולל מלחמה גרעינית לזכרו. הם העדיפו את טראמפ כנשיא ארה"ב על פני קלינטון. הם  גרמו להילרי לדלקת הריאות, לשיעול הקשה ולהתמוטטות כדי לפגוע בסיכוייה, ולדברי אלי הממשל, שינו במחשבים את תוצאות ההצבעות בארה"ב. כעת אנו עדים להסלמה הנגרמת על ידי טראמפ מול צפון קוריאה בעידוד האלים הרוצחים. ההערכה היא שלא תחול מלחמה גרעינית, כל עוד לקוריאה אין טילים בליסטיים מתאימים.

האלים הרוצחים גם שתלו עדויות מזויפות במחשבים, המעידות על מעורבות רוסית בבחירות בארה"ב, כדי להגביר את המתיחות בין הארצות.

הנהלת האלים הבכירה קוראת לכל המנהיגים בכדור הארץ להימנע מהחלטות פזיזות ומהתנהגות הרסנית. הצבא של הממשל נלחם כעת באלים הרוצחים ויביס אותם. ניסיון ההפיכה ב-2015 גרם לדחייה במבצע לסיום האסלאם אך הנהלת האלים הבכירה נחושה בהחלטתה לבצע את המבצע מיד בסיום המלחמה ברוצחים.

כיצד משתלטים אלים רוצחים על אנשים וגורמים להם לבצע מעשי זוועה - לרצוח את משפחתם או לערוף את ראש גרושתם? הם מתחזים לאלוהים ומאלצים אותם. אילו אנשים אלה היו מודעים לקיום של אלים רוצחים בקרבנו, יתכן שהיו מצליחים להימנע מהרצח.

למה קיים הבדל תהומי בין יהודים ונוצרים לבין מוסלמים? היהודים והנוצרים מתפללים לאלוהים - הממונה על המוסר ומקרין אנרגיות של אהבה והארה, ואילו המוסלמים מתפללים לאללה מנהל הגלקסיה האכזר שהקרין עליהם אנרגיות של שנאה ואכזריות.

המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-571-115-8
  • מו"ל: ePublish הוצאת ספרים אלקטרונית
  • יצא לאור ב-: 04/06/2017
  • שם המחבר: הנביא הרביעי

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו