הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
22 דירוגים
3.2
ממוצע
1
4
2
3
3
5
4
4
5
6
6
קול הסימנים

קול הסימנים


דרג ספר זה מתוך 5
22 דירוגים
3.2
ממוצע
1
4
2
3
3
5
4
4
5
6
6

במקום 15 

10.5 

גודל (עמ'): 90
מו"ל: בוקליק - הפצת ספרים

 

פגישה מפתיעה במקום עבודתה, עם גבר מעברה של אחותה המתה, מזעזעת את עולמה. מבולבלת וכואבת היא מתחילה להילחם בסימנים שהיא כל כך מאמינה בהם.

האם תצליח בר להתגבר על האובדן שחוותה ותאפשר לסימנים הברורים להוביל אותה?

האם תצליח לפתוח את לבה ולממש את אהבתה?

על הכותבת: הדר גבעתי-כהן, בת 42, נשואה ואם לשלוש בנות, עובדת כמנהלת עמותה. בעלת הבלוג "גם כותבת" שאליו היא מעלה סיפורים מקוריים שכתבה וסקירות והמלצות על ספרים. כמו כן היא כותבת במקומות נוספים ברחבי הרשת. הדר פרסמה סיפור קצר באוסף הסיפורים "כתוב באהבה".

נובלה זו, שזכתה בתחרות כתיבת נובלות שערכה הוצאת "ביבוקס", היא ספר הביכורים שלה.

המשך קריאה

סקירות

 • לינוי
  לינוי
  מדובר בנובלה קצרצרה (אפילו מידי) שפשוט נגמרה לי מהר מידי.

  בר, פרסומאית צעירה ומצליחה, מנהלת את חייה על פי סימנים. האמת היא שזה הזכיר לי חברה שלי שהייתה בעברה גם כן נותנת לסימנים כאלו ואחרים להשפיע על חייה.
  בר ממש מחליטה אם היום שלה יהיה טוב או לא על פי השיר הראשון שהיא שומעת ברדיו בצאתה לעבודה וככה ממשיכה עם הסימנים לאורכו של היום.
  הספר כתוב בצורה שנונה ומשעשעת לצד כתיבה מרגשת וננעצת בלב כמו חץ, ועל כך שאפו לכותבת שהצליחה לרתק אותי לעלילה בזמן קצר כל כך. הכתיבה מהודקת, העריכה אף היא ראויה לציון.
 • לימור
  לימור
  סיפור קצר ולא מושך בכלל, הסופרת לא הצליחה ליצור אצלי עניין ולכן לא התחברתי לסיפור. מתקשה להמליץ
 • Lital
  Lital
  סיפור קצר מאוד, קשה להתחבר לדמויות בגלל רצף הדברים, הכל רץ נורא מהר.. קצת הלכתי לאיבוד תוך כדי הקריאה של הספר, לא ממליצה במיוחד.
 • רונית
  רונית
  נובלה קצרה ביותר לא מובנת הכל מתרחש מהא מאוד ולא ברור כאילו לקחו חלק מאמצע החיים וחתכו את הסיפור לקראת הסוף הצלחתי להבין מעט מה קורה וזה נגמר לא מומלץ
 • שימרית
  שימרית
  ספר קצר יחסית של סופרת ישראלית.
  סיפור קצת מוזר , שכתוב בצורה נחמדה ולא יותר. אין חובת קריאה..
 • Nehama
  Nehama
  נובלה קצרה לא הצלחתי להתחבר לדמויות הסיפור קצת הזוי . לא מושך להמשיך לקרוא הכרחתי את עצמי לסיים את הספר למרות שיכולתי בקלות גם לנטוש אותו. ממש לא חובה!!!