הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
2
גם ב - Kindle

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
2

במקום 48 

28.8 

גודל (עמ'): 944
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

חלפו שנתיים מאז המאורעות המתוארים בשאנטראם, ומאז איבד לין שני אנשים יקרים ללבו: קאדֶרבּאי, דמות האב בחייו, וקַרלָה, הנפש התאומה שלו אשר נישאה לאיל תקשורת הודי יפה תואר. לין חוזר ממסע הברחות לעיר שכמדומה השתנתה יותר מדי, מהר מדי. רבים מחבריו הוותיקים נעלמו, מנהיגוּת המאפְיה החדשה הולכת ומסתבכת באינטריגות מסוכנות ואלימות, וקדוש אגדי קורא תיגר על כל הדברים שלמד לין על אהבה ועל החיים. אבל לין לא יכול לעזוב את עיר האיים: קרלה, והבטחה הרת גורל, מסרבות להרפות ממנו.


גרגורי דייוויד רוברטס ברח מבית כלא שמור והעביר עשר שנים במנוסה ועשר שנים בבית סוהר. אחרי פרסום ספרו הראשון, רב המכר "שאנטראם", הוא שימש במשך עשור שגריר של ארגוני צדקה וצדק חברתי וכן יועץ פילוסופי של מנהיגים וקרנות צדקה. בשנת 2014 הוא פרש מהחיים הציבוריים ומאז מקדיש את זמנו למשפחתו ולכתיבה.


"רוברטס מעביר בכישרון מבריק את תחושת האיום והמתח הבלתי פוסקים האופפים את האסיר הנמלט, המתפרנס מנוכלות בעודו ממתין לבגידה או לרצח שישימו קץ לחייו... למרבה המזל, הוא אוהב את הודו ומבין אותה... כמעט 900 עמודים של אסקפיזם טהור!".
סאנדיי טיימס בריטניה

המשך קריאה

סקירות

  • גדעון
    גדעון
    צל ההר - המשך - יש בספר דמויות מקוריות מאד, שבהחלט מעניקות לו זכות קיום והעלילה מתפתלת ומעניינת. גם הכתיבה לא מעיקה, אמנם לא בדיוק משפטים שכדאי לגזור ולשמור, אבל כתיבה טובה בהחלט. בקיצור ספר לטיסה ארוכה מאד, חוצת עולם, ועוד יישאר קצת להמשך הטיול ..
  • גדעון
    גדעון
    צל ההר של גרגורי דייוויד רוברטס הוא ספר ארוך! יש משהו מייאש בחתירה אל סופו של ספר שפשוט לא נגמר. אני חייב להודות ששמתי אותו בצד המון פעמים, זה פשוט לא כבש אותי עד כדי כך שאקרא אותו מבלי לעצור. אבל זה לא ספר גרוע, ההיפך