הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
2
1
ציידת הלילה 6: נשיקת האפלה הנצחית
ג'אנין פרוסט

ציידת הלילה 6: נשיקת האפלה הנצחית

ג'אנין פרוסט

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
2
1

במקום 37.00 

33.30 

במקום 37.00 

33.30 

סדרה:‎ קאת'רין קרופילד: ציידת - 6

תקציר

קודם אמבטיות קצף. עכשיו פארקים של דיסני. אתה מנפץ כל מיתוס מפחיד על ערפדים שאי פעם שמעתי."


רב מכר של ה - NEW YORK TIMES ספר בסדרת עולמה של ציידת הלילה. קירה גרייסלינג, חוקרת פרטית משיקגו, הייתה צריכה להמשיך ללכת. אך תחושת החובה שלה סירבה להניח לה להתעלם מאנחות הכאב שבקעו מתוך מחסן מסחרי ברגעים שלפני עלות השחר. לפתע, היא מצאה את עצמה בעולם שלא התקיים אלא בסיוטיה הנוראים ביותר.

במרכזו ניצב מנצ'רז, מאסטר ערפד עוצר נשימה, שהיה בטוח שהוא כבר ראה את הכול. עד שקירה הגיעה – חסרת פחד, יפהפייה... ואנושית, והסתכנה במוות כדי להציל את חייו. על אף תשוקתו הבוערת אליה, אילו ישאיר את קירה בעולמו, יסכן את חייה. ועם זאת, הוא לא מסוגל להעלות על דעתו שיסלק אותה מחייו.   אך הסכנה הסוגרת עליו תאלץ את מנצ'רז לבחור בין האישה שבה הוא חושק, לבין שימוש באפל שבכישופים כדי להביס אויב שנחוש בדעתו להמיט עליו חורבן נצחי. 

 “ספר אחרי ספר פרוסט מוכיחה כי היא סופרת המביאה לקוראים רק את הטוב ביותר” RT book reviews - Top pick  ג'נין פרוסט היא מחברת הסידרה המצליחה "ציידת הלילה" וספרי "עולמה של ציידת הלילה". ספריה הם רבי מכר בינלאומיים, מככבים ברשימות רבי המכר של ה-New York Times, USA Today ואהובים על קהל קוראים גדול ברחבי העולם. 

המשך קריאה
 • ISBN: 555-728-114
 • גודל (עמ'): 230
 • מו"ל: א(ה)בות
 • יצא לאור ב-: 13/11/2017
 • שם המחבר: ג'אנין פרוסט
 • תורגם ע"י: תם פררו

סקירות הגולשים

 • Lital
  Lital
  אהההה ראשונה!!!
  טוב אז ככה, קירה שלנו היא חוקרת פרטים שהולכת לביתה בשעת לילה מאוחרת (אפילו לפנות בוקר בעצם..) ושומעת רעשים של התעללות ממחסן מסחרי. היא כמובן נכנסת לשם על מנת לעזור לאדם המסכן, אך היא לא מצפה לראות את מה שהולך שם...
  לעומתה, מנצ'רז, מאסטר ערפד חתיך במיוחד, מופתע לגלות את התושייה של בת האנוש ואפשר לומר שהוא נשבה בקסמייה..

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו