הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
1
3
4
4
4
5
6
2
פתיחה: היסטוריה שבעל פה של סינדרום היידן

פתיחה: היסטוריה שבעל פה של סינדרום היידן


דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
1
3
4
4
4
5
6
2
18.00 
18.00 

תקציר

נובלת מד"ב חדשה ומרתקת מאת ג'ון סקאלזי, מסופרי המד"ב המודרני הפופולריים ביותר. "פתיחה: היסטוריה שבעל פה של סינדרום היידן" מתרחשת בעתיד הקרוב ועוקבת אחר סיפור התפתחותו של וירוס המתפשט בכדור הארץ ומשפיע על רוב אוכלוסיות העולם, ומהווה סיפור מקדים בזמן לרומן החדש של סקאלזי - Lock In.
בעתיד הקרוב מאוד וירוס חדש יתפשט בכדור הארץ. בתחילה יעריכו כי מדובר רק בשפעת, אך בהמשך יתברר כי יש בו משהו אחר... משהו שלא ציפינו לו, ואשר ישנה את החברה לתמיד. הסיפור עוקב אחר התפתחותה של המגיפה המחרידה, החל במקורה הבלתי רגיל, דרך התגובה התזזיתית של רופאים, מדענים וממשלות, ועד להשפעות החברתיות המורכבות כתוצאה ממנה. ג'ון סקאלזי (1969) הוא מהידועים שבסופרי המדע הבדיוני האמריקאים העכשוויים, וכיהן כנשיא אגודת סופרי המד"ב והפנטסיה האמריקאים. סקאלזי פרסם ספרי מד"ב ועיון רבים והוא מפורסם בעיקר בשל סדרת ספרי "מלחמת האדם הזקן" שכתב. בשנת 2013 זכה סקאלזי בפרס הוגו לרומן המד"ב הטוב ביותר.
המשך קריאה
 • ISBN: 978-965-7709-00-9
 • מו"ל: טרה ספרים
 • יצא לאור ב-: 01/09/2015
 • שם המחבר: ג'ון סקאלזי
 • תורגם ע"י: דידי חנוך

סקירות הגולשים

 • מיקי
  מיקי
  נובלה תיעודית, כלומר, תיעוד של אירועים דמיונים וכיצד האנושות מתמודדת איתם. סקאלזי נודע בסדרת מלחמת האדם הזקן, ולכן אתה בא עם סט מסויים של ציפיות, והסיפור הזה קצת שונה, אבל הוא עדיין מעניין מאד
 • אוריאל
  אוריאל
  סקאלזי מסתמן כאחד הסופרים האהובים עלי בדור האחרון של סופרי המד"ב. הנובלה הלא ארוכה הזו היא תוספת חביבה לאוסף, אך בסופו של דבר לא מרשימה במיוחד. לאחר זמן מסוים לא נשאר ממנה הרבה. מעניין אם הסיפור עצמו שאותו הנובלה הזו מקדימה יהיה מעניין יותר.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו