הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
2
3
גם ב - Kindle
פשע מעודן

פשע מעודן


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
2
3

במקום 42 

27.3 

מו"ל: לוקוס

סקירות

 • לימור
  לימור
  ספר אחר, מסוג הספרים שאני נוהגת לקרוא, אך בלי שום קשר לא התחברתי, למרות התקציר שכן משך אותי. אז משאירה לשיקולכם.
 • גדעון
  גדעון
  עוד ספר מהסוג שבו אתה לא תמיד מבין מה אתה עושה פה. פשע מעודן הוא ספר יומרני למדי, המנסה לשבור מוסכמות, מיניות בעיקר, אבל גם לנקוט בשפה שלא תמיד קל להתמודד איתה. בשלב מסוים ניסיתי פשוט ללקט משפטים ודימויים יפים, בלי לנסות לקשר יותר מדי משפטים לעלילה
 • yaelhar
  yaelhar
  בין יחסים המתקיימים בהסכמה הדדית, בחדווה והנאה, ליחסי אונס, אלימות וכפייה, שני קטבים שאין מחלוקת על הפרשנות להם, יש עולם שלם של גוונים אפורים. נשים וגברים מתבלבלים היום בין מה שהיו רוצים שיהיה, מה שהם חושבים שהצד השני רוצה, והמציאות. והתוצאה – המשטרה ובתי המשפט הם הפרטנרים הסמויים החדשים של יחסי גברים ונשים.

  והספר? קטן מאד תרתי משמע. יחסית לספר כה קצר, המספר סיפור כאילו מרתק, שקלתי לא פעם לנטוש. כי הצורך של הגיבור (הסופר?) להדגים את חוכמתו והשכלתו יחד עם זחיחותו ממש מעיקים. לא נטשתי אבל בתום הקריאה נותרתי עם הרגשה חמצמצה. מהכריכה הבנתי שסנטנה הוא סופר ידוע למדי בברזיל, זכה בפרסים ותקופה מסויימת שילב "אוונגרד ספרותי עם אקטיביזם פוליטי" מה שזה לא יהיה.
  "...אנו מחפשים את מיטב הסופרים הכותבים ברוח הזמן..." דבר ההוצאה. לא יודעת מהי "רוח הזמן" אבל אם הספר הזה מבטא את רוח הזמן, אני מתפטרת.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=104335