הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ פרשיית בלאקסטון - 2

דרג ספר זה מתוך 5
43 דירוגים
4.1
ממוצע
1
6
2
0
3
5
4
5
5
27
36
פרשיית בלאקסטון 2: הכל או כלום
ריין מילר

פרשיית בלאקסטון 2: הכל או כלום

ריין מילר

דרג ספר זה מתוך 5
43 דירוגים
4.1
ממוצע
1
6
2
0
3
5
4
5
5
27
36

במקום 33 

27.1 

סדרה:‎ פרשיית בלאקסטון - 2
גודל (עמ'): 279
מו"ל: U ספרות שנוגעת
האיומים הפוליטיים על ברין הולכים וגוברים, השעון מתקתק ואית'ן יצטרך לפעול בזריזות ובכל הכוח על מנת להציל אותה מהסכנות שמאיימות לקחת אותה ממנו לנצח.
האם אית'ן יצליח להציל את ברין מעברה האפל הגורם לה לחיות בפחד? האם ירגיש שוב את חום גופה ויוכל לזכות שוב באמונה?
אית'ן הוא גבר מוכה-אהבה שמוכן לעשות כל שידרש על מנת לכבוש שנית את לבה של אהובתו. הוא לא בוחל בכלום. בשבילו זה הכל או כלום.
הכל או כלום הוא סיפור לוהט ומלא תשוקה על גבר ואישה שמוכנים להיכנע לאהבה כה גדולה, שיכולה להעלים את צלקות העבר, ולפלס דרך חדשה, לאהבה טהורה ללא תנאים.
המשך קריאה

סקירות

 • יערה
  יערה
  ספר שני בטרילוגיה. בספר זה איתן מנסה להחזיר אליו את ברין. שוב הרבה תיאורי סקס, אבל למרות שהספר סקסי אני עדיין סבורה שאין צורך בשלושה ספרים כדי לספר את הסיפור שלהם
 • יערה
  יערה
  ספר שני בטרילוגיה. בספר זה איתן מנסה להחזיר אליו את ברין. שוב הרבה תיאורי סקס, אבל למרות שהספר סקסי אני עדיין סבורה שאין צורך בשלושה ספרים כדי לספר את הסיפור שלהם
 • נורית
  נורית
  ספר שני בטרילוגיה. בספר זה איתן מנסה להחזיר אליו את ברין. שוב הרבה תיאורי סקס, אבל למרות שהספר סקסי אני עדיין סבורה שאין צורך בשלושה ספרים כדי לספר את הסיפור שלהם.
 • רונית
  רונית
  ספר המשך של עירומה, אני אישית קצת התאכזבתי , העלילה היתה דלה וכל הזמן חיכיתי שהעלילה תמריא , אבל יחד עם זאת ברור שהעלילה תתפתח ולכן ממשיכה לספר השלישי .
 • לאה
  לאה
  בעוד הספר הקודם מסופר דרך עיניה של ברין בנט, הדמות הנשית בסיפור, ספר זה המסופר דרך עיניו של הדמות הגברית, אית'ן בלאקסטון ובעיניי הוא חתיכת רכיכה. מה זה? מה קרה לגבר העוצמתי בספר הקודם? איפה חוט השדרה שלו? אני מבינה את שברון הלב, אני מבינה את העובדה שהוא היה מעוניין להיות במקום אחר למשל בין זרועותיה של ברין אך הסופרת הציגה אותו, כדמות לא מעניינת ולא מושכת. לצערי לא מצאתי עניין רב בסיפור כתוצאה מזווית הראיה השונה, הגברית. סיטואציות רבות שהתרחשו ב'הכל או כלום' הלכו סחור סחור, הסיפור נמרח כמו מסטיק – זה הרגיש כמו זלזול באינטליגנציה, העובדה שהסיפור נמצא בקטגוריית הז'אנר הרומנטי לא אומר שהקוראים לא מצפים לקבל עלילה מותכת ומעניינת
 • שושי
  שושי
  ספר המשך של עירומה ולדעתי טוב יותר מהראשון (אולי בגלל שהראשון מאוד קצר). ספר רומטי נחמד, קליל, זורם, מסופר מנקודת מבטו של הגבר.
 • Micahl
  Micahl
  הספר הזה מרגיש לי כיאלו הוא הבסיס של ספר שיכול להיות מוצלח אבל חסר לי בו משהו,הוא רץ לי מעט מהר מידי ומרגיש לי שיש המון פערי מידע
 • שיר
  שיר
  המשך של הספר עירומה שיודע לקחת ספר נפלא ולהמשיך אותו בצורה טובה אפילו יותר שווה מחכה לקרוא גם את השלישי
 • גלי
  גלי
  מאוהבת. איתן אחד הגברים הכי מסעירים הקיימים או שבעצם לא... רק בדמיון וכמה טוב שיש לנו אותו. גבר מדוגם ובלתי אפשרי. שווה שווה בטרוף. אית'ן בלאקסטון נמצא בבעיה. הוא בגד באמונה של ברין והיא עזבה אותו. הוא לא מסוגל ולא רוצה לחיות בלעדיה, יש לו מטרה ברורה - להחזיר לזרועותיו את הנערה האמריקאית היפהפייה שלו. התשוקה ביניהם מעלפת חושים, אך הסודות שהם מסתירים האחד מהשניה אפלים ומצמררים ויתכן שהם חזקים מספיק כדי להרוס את הסיכוי למימוש מערכת יחסים ביניהם.
 • Lital
  Lital
  המשך של עירומה ממשיך בדיוק מאיפה שהספר הקוקם השתיים אית'ן נהיה מאוד אובססיבי לברין מנסה לתקן את הבלאגן שנוצר .,
  לדעתי היה צריך מעט לתת לברין אופי ולא לעשות אותה כ"כ חלשת אופי .