הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
6
גם ב - Kindle

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
6

במקום 46 

29.9 

גודל (עמ'): 552
מו"ל: ידיעות ספרים

פרפר, רב-מכר עצום שנמכר במיליוני עותקים בעשרות שפות מאז הופיע לראשונה ב-1969, מסַפּר על שרשרת ניסיונות הבריחה הנועזים של פאפיון במשך 13 שנים, עד הבריחה שהביאה אותו אל החופש. אנרי שארְיֶיר, הלא הוא "פּאפּיוֹן" עצמו, ניחן בכושר סיפור טבעי ומופלא, הכובש את קוראיו מייד עם תחילת הקריאה.

כמו בעולם כולו, גם בישראל היה פרפר קלאסיקה פופולרית במשך שנים. עכשיו הוא מוגש לקוראי העברית בתרגום חדש ועדכני.

המשך קריאה

סקירות

 • ורד
  ורד
  אחד הספרים המרגשים והמרתקים שקראתי בחיי.לא יכולתי להפסיק את רצף הקריאה בו.סיפור מרגש,אכזרי על מאורעות החיים בכלא והבריחה ממנו.איך אדם נשאר נאמן לעצמו ולחבריו. איש בעל מילה,כבוד,אנושיות וחכמה. זוהי הפעם הראשונה שקראתי אותו למרות היותו ישן ואין ספק שאקרא אותו שוב.
  במילה אחת-מומלץ!
 • מלני
  מלני
  בזמנו הספר היה להיט ענק. זהו ספר על רוח האדם ויכולתו להתגבר על אכזריות החברה. כדאי מאוד לקרוא, מסוג הספרים שהולכים איתי לאורך כל הדרך. נחמד שהוציאו אותו בגרסה דיגיטלית, כך גם הדורות החדשים יוכלו ליהנות צמנו.
 • yonatan
  yonatan
  כתיבה מעולה וריאליסטית יחד עם סיפור מרגש ואכזרי. קראתי אותו כבר פעמיים ומתכוון לקרוא גם בפעם השלישית. ספר ההמשך גם טוב אבל מוצלח קצת פחות. קריאה מהנה!
 • שוש
  שוש
  ספר מעולה שלא ניתן להפסיק לקרא בו. אחת הקלאסיקות שמתארת את החיים מאחורי הסורגים. ספר חובה
 • גליה
  גליה
  גם אני קראתי את הספר לפני שנים, ספר אוטוביוגרפי מרתק ומצמרר על החיים מאחורי הסורגים. מומלץ.
 • שלומית
  שלומית
  ספר מרתק הכתוב בצורה קולחת ומתאר את אימי הכלא תלאות הבריחה והחיים אחכ. קראתי בזמנו את הספר בתרגום הראשון ולא יכולתי להניחו. חובה לחובבי הרפתקאות וספרים המבוססים על אירועים אמיתיים