הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
פיית'

פיית'


דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
35 
35 
גודל (עמ'): 323
מו"ל: יהלומים

תקציר

וימברלי, העיירה הפסטורלית, מאבדת במהלך שנים ארוכות את בניה אל הלא נודע, ואף אחד לא מצליח לפצח את התעלומה.


פיית' קופר הגיעה לעיירה הקטנה במרכז טקסס עם הוריה בעקבות שליחות סודית של אביה. היא מצאה חברים ואהבה, וברגע אחד נאלצה לוותר על הכול ולשלם מחיר כבד מנשוא. אחרי עשור שכף רגלה לא דרכה בווימברלי, היא נאלצת לחזור אליה, בטוחה שכל שאיבדה לא יוכל לשוב לעולם.


טיילר דיוויס הפך מהילד שאהב לשחק ב'שוטרים וגנבים', לגבר. הוא השריף הצעיר ביותר במחוז הייז ולנגד עיניו מטרה אחת - לפצח את תעלומת הבנים הנעלמים.


שובה של פיית' פותח פצעים ישנים ומעיר סכנות חדשות. טיילר לעולם לא יוכל לסמוך על הנערה שהשאירה אותו מאחור ועדיין מסתירה ממנו כל כך הרבה, ופיית' יודעת שלעולם לא תמצא אחר. כעת, אותן נסיבות שקירבו אותם זה אל זה וגם הרחיקו אותם - עדיין מסכנות הכול.


כשהחיים של כולם מונחים על הכף, פיית' וטיילר נאלצים לחשוף יחד אמיתות קשות הקבורות מתחת לסבך של שקרים ולמצוא את הדרך חזרה זה אל זה.


פיית' מאת סנדרה הבה, הוא רומן מתח מהפנט אשר לוקח את הקורא אל תוך סבך של חקירה מסועפת שנמשכת מעל עשור, אשר בצילה אהבה שלמרות הכל עדיין בוערת. ספריה הקודמים של סנדרה עשי שאזכור ועשי שאשכח יצאו בהוצאת יהלומים וככבו ברשימות רבי המכר במקומות הראשונים וזכו להצלחה רבה.


לספרים נוספים של הסופרת: סנדרה הבה

 • ISBN: 110319-1238
 • גודל (עמ'): 323
 • מו"ל: יהלומים
 • יצא לאור ב-: 11/03/2019
 • שם המחבר: סנדרה הבה

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • ורד
  ורד
  סיפור אהבה שנירקם בצ’ילה של חקירת העלמות של בני נוער בעיירה פסטורלית בארהב. ספר על חברות אמיצה שבריריותו של בניית האמון ואהבה של פעם בחיים.
  למרות הרקע האפל לעלילה הספר לא כבד -יש בו כמה קטעים מטרידים
  אך גם הרבה אור
  ממליצה.
 • בתיה
  בתיה
  ספר מהמם. יש עלילה טובה ומתח. פיית חוזרת לעיירה לאחר 10 שנים שעזבה. מי שאהבה את סנדרה בראון, הכתיבה דומה ולכן מובטחת הנאה מהספר.