הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
2
5
3
12
פוקר פייס

פוקר פייס


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
2
5
3
12
39.00 
39.00 

תקציר

אז זה מה שרצית? להביא אותי לכאן ולהראות לי את הסוויטה המרשימה והאוכל הפלצני שלך ולתת לי כרטיס אזהרה על הכתבות שהחברים שלי מפרסמים? יש עוד משהו בתוכנייה של הערב? יש אולי שוט שאת עומדת להוציא ולהצליף בי על ההתנהגות הרעה שלי?"

הוא זועם ומתרומם מהכיסא בתנועה חדה. שריריו נמתחים למעלה ואני נותרת בכיסאי, מרימה את מבטי אליו ורואה את קווי הכעס שנחרשים בפניו. מה עבר על הבחור הזה שגורם לו לשנוא כל כך את מי שיש לו כסף? אני חייבת להבין את זה.

"שוט זה רעיון לא רע, ניק. נראה לי שאתה בהחלט זקוק לאילוף, אתה אפילו לא שולט בפעולות פשוטות כמו ישיבה וקימה מהכיסא הרגע המתאים. שב, לא סיימנו."

אני פוקדת בקול סמכותי ורגוע ומדמיינת את העשן שיוצא מאוזניו למשמע הפקודה שלי.

 

ניק פרייס הוא עיתונאי בכיר באחת ממערכות העיתון המובילות בלאס וגאס, שמחליט לעשות צעד שאף עיתונאי לא העז לעשות לפניו, לכתוב כתבה דורסנית על אשת החברה והעסקים, בעלת חברת ההפקות הגדולה ביותר בווגאס, ג'וליה פיין.

הידיעה גוררת כותרות והתעסקות בלתי פוסקת בתקשורת, מה שמביא את ג'וליה לעימות ישיר, פנים מול פנים עם העיתונאי האמיץ. כשהעימות בשיאו, ג'וליה מסתכנת בהכתמת שמה הטוב ובפגיעה באימפריה שבנתה וניק מסתכן באובדן משרתו ועתידו המקצועי, המשחק מתחיל.

ג'וליה מציעה לניק הצעה שאינו יכול לסרב לה ומשם הדברים מתחילים להתנהל בקצב מסחרר, והתמונה משתנה לגמרי. האם יקבל ניק את הצעתה של ג'וליה בלב שלם? האם ג'וליה טומנת לו מלכודת? איך תסתיים מלחמת-העולם שפצחו בה השניים – מי ינצח? ומי ייפגע?

זהו סיפור על אישה חזקה, בעלת ממון וכוח שהרוויחה את מעמדה במלחמות בלתי פוסקות, וגבר שכסף הוא הדבר השנוא עליו ביותר בעולם כולו – מסיבות רבות.

 

פוקר פייס הוא רומן חושני פרי עטה של הסופרת מיכל אדלר, מחברת הרומן האירוטי "יהלום" שזכה להצלחה מסחררת.

המשך קריאה
 • ISBN: 277-1607
 • גודל (עמ'): 376
 • מו"ל: ספר לכל
 • יצא לאור ב-: 24/09/2015
 • שם המחבר: מיכל אדלר

ביקורות


הרומן הזה שונה מכל מה שהכרתם...
אם גם לך נמאס שברומנים מככבים רק גברים עשירים ורבי עוצמה ונשים התלויות בהם – הספר הזה של מיכל אדלר נכתב בדיוק בשבילך!
הדרמה של אדלר מתרחשת בלאס ווגאס הנוצצת. ג'וליה פיין היא בעלת חברת הפקות מצליחה. ניק הוא עיתונאי שבז לכסף, ויש לו סקופ שעשוי למוטט אותה. אבל היא לא מתכוונת להניח לו להרוס את מה שבנתה בעמל רב!
היא מציעה לו הצעה שהוא לא יכול לסרב לה, שסוחפת את שניהם לתוך משחק מסוכן, הרסני ולוהט, שממנו רק אחד מהם יוכל לצאת כמנצח.
הספר הזה הוא הימור בטוח!

סקירות הגולשים

 • קרן
  קרן
  ניק פרייס עיתונאי שכותב כתבה נגד ג'וליה פיין המאמי הלאומית של וגאס, ג'וליה קוראת עליו תיגר ודורשת ממנו להצטרף אליו לראות את עבודתה. בין השניים מתפתחת מערכת יחסים וכמובן שישנם סודות שמתגלים, מיכל כותבת נפלא ביותר.
 • גלית
  גלית
  ספר ראשון בסדרה, ספר מעולה! הוא בהחלט שונה ממה שאני רגילה, אישה חזקה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. סיפור אהבה מתפתח בין גוליה לניק, בנוי על דעות קדומות, ברגע שהקלפים מתהפכים יוצאים הסודות.
  הכתיבה קלילה וזורמת ותוך שניה הגעתי לסוף הספר.
  בהחלט מומלץ מאוד!
 • גלי
  גלי
  הכי אהבתי במלכה לב אדום מה שלדעתי מציל את הספר אלו התאורים בבית המשפט של אדם וג'ניפר, שהוכיח מעל לכל ספק את החוזק האמיתי של הסופרת, הספר נמרח המון סצנות ארוטיות מיותרות שדלגתי עליהם, סליחה ניק וג'וליה אבל שעממתם אותי עם הטקסטים החוזרים מעבר לזה וטו לא
 • גלי
  גלי
  נכון שהיוצרות הבנאליות ברומן רומנטי הפוכות, אממא מה זו הדיביליות של ניק, מתואר כעיתונאי מבין עניין, מוצג כאדם פחדן חסר ידע מינימלי במשפט לזכויות אב... לא יודעת.. העלילה טובה וזורמת אבל למתמקדים בדמויות משו פה לא מתקבל ולא הגיוני. קראתי גם את הספר השני.... מלכה לב אדום... לא הבנתי את הסוף ניק אומר לביתו שעצם זכייתו במשמורת שלה אינו בזכות ג'וליה בכלל, ואני שואלת אז בזכות מי?!?... הסוף לא אהבתי ומבחינתי קלקל את כל הספר
 • שירן
  שירן
  ספר קליל מאוד, כתיבה נהדרת, אפילו יש קצת הומור, חלק אחד מתוך שניים.
  אני אוהבת שכאן מדובר באישה חזקה ולא בגבר עשיר וחזק ואישה חלשה.
  אני ממליצה !
 • A
  A
  ספר ממש טוב וכייפי לקריאה. אישה חזקה בלי הסיפור הבנאלי של גבר עשיר ואישה עניה. מומלץ. הספר השני פחות...
 • מיטל
  מיטל
  ספר שונה מהז'אנר הידוע.פה האישה היא חזקה והגבר מסתיר סוד.מתחיל בסיפור שנאה ומתפתח לאהבה.צריך לקרוא גם את מלכה לב אדום.
 • לימור
  לימור
  ספר מהנה מאוד, ראשון מבין שניים, הפעם מסופר על אשה עם כח, וניק עיתונאי שבז לכסף, אך בכל זאת משהו קורה והם מגלים עניין אחד בשני. מעניין וסוחף!!
 • מורן
  מורן
  סיפור שכתוב בהומור, מעניין ומרגש. עלילה שמוכיחה שהפכים נמשכים ומטרתם זהה. כתוב בצורה מרתקת , כדאי להמשיך למלכה לב אדום.
 • מורן
  מורן
  סיפור שכתוב בהומור, מעניין ומרגש. עלילה שמוכיחה שהפכים נמשכים ומטרתם זהה.
 • מעיין
  מעיין
  סופסוף ספר ארוטי פמיניסטי שלא פוחד להציג אישה בעמדה של כוח שלא מתנהגת כמו סמרטוט כשהגבר עומד לידה!!! בכתיבתה המדהימה מציגה מיכל אדלר קונפליקט אידיאולוגי שרק מוסיף על היצרים בין שני בני הזוגומגביר אותם, האהבה מתובלת בהמון מתח ביניהם על הרקע השונה שבאו ממנו וביגלל אידיאולוגיה שונה לחלוטין שמחזיקים בה. ספר מצוין, ממליצה. כמו שכתבו לפניי זה הראשון מתוך סידרה - וטוב שכך! לכול מי שאוהב לקרוא על גיבורות נשיות חזקות!!!
 • Nehama
  Nehama
  ספר ראשון מתוך שניים.חילוקי דיעות, דיעות קדומות,,בין שני אנשים שלא מכירים, אבל בטוחים שהצד השני הוא כזה או כזה..משיכה בין גבר לאשה שמסתמנים כהפכים, אבל הם בעצם רוצים אותם דברים. תחילו עם זה ותקנחו במלכה לב אדום.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו