הז'אנרים
כל הז'אנרים
כל התגיות

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.3 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
5
1
עשי שאזכור

עשי שאזכור


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.3 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
5
1
35 
35 
גודל (עמ'): 373
מו"ל: יהלומים

תקציר

אני מאמין שלכל אחד יש רק הזדמנות אחת ויחידה לאהבה ואם היא לא מתממשת, אתה נדון לחיות בלעדיה. אבל מה קורה אם ההזדמנות היחידה שחשבת שניתנה לך, לא ניתנה באמת? מה אם כל מה שחשבת שיש לך זה שקר? שמי ג’ושוע ריד. האמנתי בכוחי להקים בית ומשפחה, שיתנו לי יציבות עליה חלמתי כל חיי. חשבתי שהצלחתי להקים אותם על בסיס איתן, אבל מהר גיליתי שזה מגדל קלפים רעוע. היום אני לא מאמין באהבה ולא מעוניין בה.

אני מאמינה שלאהבה יש כוח לגרום לך לגדול ולהתפתח ואם היא לא מסוגלת לעשות את זה, אז אין בה כלום אמיתי. אבל מה קורה אם האהבה הזו מתגלה כעטיפה יפה, אך ריקה מתוכן? שמי ג’קי סאליבן. האמנתי באהבה. נקודה. ראיתי אותה כל כך מקרוב, שכמעט הצלחתי לגעת בה ואז גיליתי שבכל מקום שיש אהבה יש גם טירוף ורוע. היום אני לא מאמינה באהבה ולא מעוניינת בה.

ג’וש וג’קי נפגשו באקראי הרחק ממקום מגוריהם. הם יכלו לחלוף זה על פני זה ולהמשיך הלאה, אבל החליטו לעצור. בניגוד למה שהם מאמינים בו, הם נותנים לעצמם יום אחד לחלום שאפשר אחרת.

החלום מתנפץ, אבל היום הזה מוציא את שניהם למסע ארוך בו יהיה עליהם להחליט אם החיים שהם מכירים, אותם הם גם רוצים, או שמא עליהם להילחם על מה שהאמינו בו בעבר לפני שהחיים של שניהם התנפצו.

עשי שאזכור מאת סנדרה הבה הוא רומן עכשווי, מרתק ומותח על המאבק למציאת אהבה בצל משקעי עבר ועל התמודדות עם קשיים הנערמים בדרך. זה סיפור נוגע ללב בו הגיבורים נלחמים בעצמם וזה בזה ועושים ככל שביכולתם לזכור ולא לשכוח.

  • ISBN: 3-09-2018-12
  • גודל (עמ'): 373
  • מו"ל: יהלומים
  • יצא לאור ב-: 03/08/2018
  • שם המחבר: סנדרה הבה

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

  • שוש
    שוש
    ספר מרתק ונקרא ברצף, כמעט ללא הפסקה. סיפור אהבה רצוף קשיים וצרות לאוהבים. לטעמי, קצת יותר מידי צרות לשני אנשים... בסיפור מתוארות חברויות מדהימות, שכולם היו רוצים כמותם, וסיפור אהבה מלא עוצמה בין שתי הדמויות הראשיות. מומלץ!