הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.5 ממוצע
1
1
2
2
3
3
4
3
5
4
19
עוצרת נשימה

עוצרת נשימה


דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.5 ממוצע
1
1
2
2
3
3
4
3
5
4
19
44.00 
44.00 

תקציר

מיקי מלמד ידעה תמיד איך ייראו חייה הבוגרים: היא תסיים את לימודי הדוקטורט ותלמד באקדמיה. יהיו לה שלושה ילדים, בן ושתי בנות. היא תגור בדירת גן ותחלוק את חייה עם בן זוג אוהב.

אבל בגיל עשרים וחמש חייה רחוקים מלהיות פשוטים או צפויים, כפי שתמיד חלמה שיהיו. טרגדיות שפוקדות את משפחתה מאלצות אותה לשנות את נתיב חייה, ואין לה דוקטורט או בן זוג.

 

בדיוק כשעולמה עומד לקרוס, היא פוגשת את ד"ר יונתן אביב, רופא צעיר ומבריק שעתידו מובטח. להפתעתה, הוא נמשך אליה באופן מוזר ובלתי צפוי, וגם היא חשה אליו תשוקה שכמוה לא חוותה בעבר. הוא מציע לה פתרון קסם שיגאל אותה מהמצב הקשה שאליו נקלעה, אך מציב תנאים העומדים בניגוד לערכיה ולתפיסת עולמה, דבר שמקשה עליה לקבל את הצעתו. יונתן מעורר בה רגשות מעורבים של תשוקה עזה ושל פחד כאחד – לעתים היא חשה מבוזה ומושפלת בקרבתו, ולעיתים מרוגשת עד טירוף חושים.

מה עומד מאחורי משיכתו העזה אליה? על אילו שדים מעברו הוא מנסה להתגבר, וכיצד היא קשורה לכל זה? האם היא תסכים להצעה המפתה? ומה אם המחיר יהיה קשה מנשוא? עד כמה רחוק מוכנים שניהם ללכת?

"עוצרת נשימה" הוא סיפור סוחף על תשוקה ללא גבול ועל בחירות שנעשות בעקבותיה. זהו ספרה הראשון של שרית חיים.

המשך קריאה
 • ISBN: 20-53282
 • גודל (עמ'): 328
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 16/01/2017
 • שם המחבר: שרית חיים

סקירות הגולשים

 • עינת
  עינת
  ספר מרתק ועוצר נשימה! מיקי, דמות נשית חזקה בעלילה מעניינת ומותחת עם סוף פתוח . מחכה לספר השני שצריך לדעתי לצאת במרץ!
 • יאסמין
  יאסמין
  הפתיעה אותי לגמרי , מאוד אהבתי , נסחפתי ולא יכולתי לעזוב עד שסיימתי, מרגש , מעצבן וסקסי ביחד , מאוד ממליצה
 • סיון
  סיון
  לא סיפור קליל, אבל כתוב הייטב, זורם ומושך.
  נראה שהמציאות הנוצרה עבור הגיבורה לא באמת לא מותירה לה שום ברירה מלבד להיכנע ליונתן, אבל זו התחושה שיש בספר.
  יונתן הוא דמות לא ברורה, רוב הדברים לגביו לא ידועים, גם כשאנחנו קוראים את הפרקים מנקודת המבט שלו, זה לא באמת נותן לנו חשיפה למידע מלא לגביו. קשה לחבב אותו או להבין אותו.
  הספר מסתים והקורא נשאר עם יותר מידי סימני שאלה, מן הסתם הסופרת רוצה שנקרא את סיפור ההמשך... כשאני קונה ספר אני מעדיפה לקבל סיפור שלם, כזה שיכול להיות לו המשך, כיוון שנשארתי סקרנית, כנראה אקרא את ההמשך כשיצא לאור.
 • גלית
  גלית
  שקראתי את הספר נשמתי נעצרה על באמת.סיפור מופלא ומרגש שמתגלים בו כלצמיני דברים ובאמת עוצרים את הנשימה , מאוד אהבתי את הדמיות ,סיפור מתח שנבנה בהדרגה מיקי גיבורת הסיפור שמצטיירת כדמות חזקה בהתחלה אך לקראת הסוף היא הופכת לדמות חלשה ושברירית הכול רק כדי להציל את אחיה החולה ובעקבות כך מבטלת את עצמה ורצונותיה , הסוף נגמר במתח , מחכה להמשך הסיפור, ממליצה בחום רב ושרית תוציאי כבר את ההמשך מהר מהר
 • Ayala
  Ayala
  וואו ספר מהמם וסוחף. רק חבל שעדיין לא יצא החלק השני. נהנתי מכל רגע, ממליצה לחכות שייצא השני על מנת לא להיות במתח.. מומלץ!
 • סיגלית
  סיגלית
  זו כבר פעם שנייה שאני קוראת את הספר ואני מתרגשת מחדש כאילו זו הפעם הרטשונה שלי ספר שבאמת עוצר נשימה מבחינת השתלשלות העלילה מאוד נשאבתי לספר ולדמיות אני במתח וכבר מתה לקרוא את ספר ההמשך ממליצה בחום רב
 • לילך
  לילך
  וואו איזה ספר!...נשארתי עם טעם של עוד!
  מחכה כבר להמשך בקוצר נשימה :)
 • מיטל
  מיטל
  מודה שבד"כ אני לא מתחברת לספרות ישראלית אך הספר הזה שיהנ את דעתי. כתיבה קולחת וסיפור מרתק. מקווה שההמשך לא יהיה מאכזב
 • Einav
  Einav
  מחכה להמשך ! ספר טוב ומרגש מאוד אהבתי את התפתחות הדמיות בעלילה ,סיפור מתח שנבנה בהדרגה מיקי גיבורת הסיפור שמצטיירת כדמות חזקה בהתחלה אך לקראת הסוף היא הופכת לדמות חלשה ושברירית הכול רק כדי להציל את אחיה החולה. הסוף נגמר במתח.
 • יפעת
  יפעת
  בזמן קריאת הספר חשתי שתי תופעות קריאה ללא יכולת להפסיק ממש עד כדי עצירת נשימה עקב המתח והתחושות של הגיבורים. מצד אחד יונתן "הסוציופט" המניפולטיבי אשר לדעתי הוא הדמות החלשה בסיפור עקב פחדיו לשחרר את העבר אשר משפיע על חייו בהווה ודרך עבר זה הוא ממשיך לחוות את חייו וגורם להרס דמותה של שותפתו לחיים אשר אם היה נותן לעצמו את האפשרות לשחרור ולחוויה "מתקנת" במערכת הנישואין מיקי היתה נמצאת במקום אחר. מצד שני מיקי אשר היא דמות איראית ושמה את חשיבות אושרם ורווחתם של האחרים לפני רווחתה שלה ובכך היא מאפשרת ליונתן לנהוג בה בצורה מבזה שכזו אם זאת הנני יכולה להבין את המלכוד בו היא נתונה ואת הדרך שבו היא בחרה לצאת ממלככוד זה. לכן המקום בו פסק הסיפור ובמשפט בו בחרה הסופרת להפסיק יש מקום לדמיון השלמת הפערים של הקורא או לחלופין נדרש ספר המשך לסיים את הסגה שכן הוא השאיר טעם של עוד.
 • ענת
  ענת
  ספר מהמם ממליצה מאוד לקרוא אותו. יהודית ציפורי כתבה ספר שבאמת מנגן על מיתרי ליבי נהנתי ממנו מאוד מאוד
 • נוי
  נוי
  ספר מושלם! הכתיבה כל כך טובה שאתה מרגיש כל רגע ותחושה שעוברת על מיקי במבלך כל הסיפור. אתה מתאכזב, שונא ואוהב יחד איתה. למרות מה שקורה בין מיקי ליונתן אתה עדיין ממשיך לקוות לשינוי טוב ביניהם ועם איך שהספכ נגמר אי אפשר להפסיק לספור את הימים לספר הבא!
 • גלית
  גלית
  שקראתי את הספר נשמתי נעצרה על באמת.סיפור מופלא ומרגש שמתגלים בו כלצמיני דברים ובאמת עוצרים את הנשימה , מאוד אהבתי את הדמיות ,סיפור מתח שנבנה בהדרגה מיקי גיבורת הסיפור שמצטיירת כדמות חזקה בהתחלה אך לקראת הסוף היא הופכת לדמות חלשה ושברירית הכול רק כדי להציל את אחיה החולה ובעקבות כך מבטלת את עצמה ורצונותיה , הסוף נגמר במתח , מחכה להמשך הסיפור, ממליצה בחום רב ושרית תוציאי כבר את ההמשך מהר מהר
 • נופר
  נופר
  וואו! איזה ספר מדהים. לא מאמינה שעדיין אין המשך.. כתיבה מעולה ועלילה מפתיעה.. לא יכולתי להפסיק לקרוא! מומלץ.
 • סיגלית
  סיגלית
  סיפור מופלאה ובאמת עוצר נשימה , מאוד אהבתי את הדמיות ,סיפור מתח שנבנה בהדרגה מיקי גיבורת הסיפור שמצטיירת כדמות חזקה בהתחלה אך לקראת הסוף היא הופכת לדמות חלשה ושברירית הכול רק כדי להציל את אחיה החולה ובעקבות כך מבטלת את עצמה ורצונותיה , הסוף נגמר במתח , מחכה להמשך הסיפור, ממליצה בחום רב
 • רותי
  רותי
  ממש נהניתי מקריאת הספר, אבל הסוף השאיר הרבה מאד קצוות פתוחים. ככל הנראה יצא ספר המשך. ממליצה מאד
 • זהר
  זהר
  לא הרומן הרגיל שרגילות לקרוא הקוראות בתחום.
  עם זאת, ספר מדהים, סוחף, דמות ראשית אמיתית וחזקה. אחד מהרומנים הטובים ביותר שקראתי מיוצרת ישראלית ובכלל.
 • שירית
  שירית
  ספר ראשון של סופרת ישראלית. לא התחברתי לצורת הכתיבה, לי זה היה מתיש מידי ועם הרבה יותר מידי פרטים. לקרוא רק אם ממש חייב...
 • Nehama
  Nehama
  שרית נחום כותבת מקסים סיפור שהוא קצת פחות... הסיפור ממש קשה ומאוד לא רומנטי מיקי מוצאת את עצמה עם אדם בלי לב... כשמתחילים לקרוא יש צפייה שלא מתממשת .

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו