הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ עוצרי נשימה - 1

דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
3.3
ממוצע
1
4
2
5
3
5
4
1
5
10
25
גם ב - Kindle
עוצרי נשימה 1: הסתערות

עוצרי נשימה 1: הסתערות


דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
3.3
ממוצע
1
4
2
5
3
5
4
1
5
10
25

במקום 35 

22.8 

סדרה:‎ עוצרי נשימה - 1
גודל (עמ'): 349
מו"ל: קוראים הוצאת ספרים

גייב, ג'ייס ואש נמנים עם הגברים העשירים והחזקים ביותר בארה"ב. הם רגילים לקבל כל מה שהם רוצים. כל דבר שהוא. בשביל גייב מדובר על הגשמת פנטזיה מסוימת עם אישה שהיא מבחינתו הפרי האסור, שכעת הבשיל ואפשר לקטוף אותו. ברגע שגייב המילטון רואה את מיה קרסטוול נכנסת לאולם הנשפים בטקס חנוכת בית המלון שלו, הוא נחוש בדעתו להגשים את תוכניתו. מיה היא האחות הקטנה של חברו הטוב ביותר, אלא שהיא כבר לא כל כך קטנה. וגייב חיכה זמן רב כדי לממש את תשוקתו.


גייב כיכב לא מעט בפנטזיות של מיה. מאז גיל העשרה היא מאוהבת בחבר הכי טוב של אחיה. אז מה אם גייב מבוגר ממנה ב-14 שנים? מיה יודעת שהיא בכלל לא בליגה שלו, אבל משיכתה אליו רק הולכת וגוברת. היא כעת אישה בוגרת, ואין שום סיבה שלא תממש את תשוקותיה הכמוסות ביותר. כשגייב מכניס את מיה לתוך עולמו הפרובוקטיבי, עולם של סקס אחר, קינקי ותובעני, היא מבינה שיש הרבה מאוד דברים שלא ידעה עליו. היחסים ביניהם אינטנסיביים ואובססיביים. וכשהם חוצים את הקו הדק בין אודיסיאה מינית חשאית לבין משהו עמוק יותר, יש סכנה שהרומן האסור שלהם ייחשף.

המשך קריאה

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  מכירים את זה שאתם קוראים ספר ועפים עליו ואחרי כמה שנים קוראים אותו שוב ולא כל כך מבינים למה התלהבתם? אז זה המקרה כאן. זה לא ספר רע אבל הוא גם לא מתקדם מבחינת הז'אנר וחבל שכך.
 • שני
  שני
  אחד הספרים הפחות טובים שנתקלתי בהם כתוב בצורה מאוד שטחית בגוף שלישי שאני ממש לא אוהבת. לא המשכתי לספר הבא ולא ממליצה בכלל
 • שני
  שני
  ספר ברמה נמוכה מאוד. עלילה תלושה לא אמינה בכלל כתובה בצורה שטחית ורדודה. המון שגיאות בהקלדה ממש מפריע. לא ממליצה בכלל
 • מורן
  מורן
  ספר יפה התחלה של טרילוגיה אולם כל ספר בנפרד גם כיף לקרוא. העלילה מעניינת וסוחפת כיף להתכבל עם הספר
 • יפה
  יפה
  ספר יפה, עלילה זורמת עם הרבה סקס כמובן.בלי להרגיש סיימתי את הספר עם ציפייה להמשך
 • מילה
  מילה
  היא הייתה ״ אסורה״ האחות הקטנה של חבר הכי טוב
  הוא היה מושחת וסקסי החוזה ביניהם גרם להכיל
  להישרף ולהיסתער????
  זו הייתה נשיקה מהסוג שהתקיים רק בפנטזיות שלה. אף גבר מעולם לא גרם לה להרגיש כך, כאילו הוא בולע את כולה. זה לא היה רק מופע של שליטה, זו הייתה תביעה לכניעה. גייב רצה אותה. הוא הראה לה עד כמה הוא רוצה אותה. הוא היה טוב יותר מכל סם, יותר מכל תרופה למחלתה. יש התאהבויות שאף פעם אינן נעלמות. הן נבנות למשהו נצחי, אובססיבי, משתלט על הכל".
 • טלי
  טלי
  טרילוגיה נהדרת להתכרבלות בריגעי החורף, נהדרת,סוחפת,מחממת...ספר שלא רק קוראים בנישימה עצורה אבל גם מיד מחפשים את ההמשך שלו כשזה ניגמר.. מומלץ!
 • שילי
  שילי
  עוד סדרה מיותרת לחלוטין של סופרת רדודה. חוץ מתיאורי סקס אין שום עלילה. פשוט גרוע! לוותר לחלוטין.
 • רונית
  רונית
  לא מבינה מה כל הבאז סביב הספרים לדעתי פשוט ספר בוטה מידי בקושי שיש עלילה הרגשתי שכל הספר עוסק רק סביב הארוטיקה
 • לאה
  לאה
  לעתים אני רוצה לקרוא משהו קליל, אז בחרתי את הספר הזה. אני ממש מצטערת לכתוב זאת אבל העלילה לא משכנעת, ויש תחושה של זלזול בקורא. יש גבול לכמה אישה יכולה להיות מטומטמת. ניסיתי גם לקרוא ספר אחד באנגלית, לתרגול, אבל אפילו בשפת המקור זה לא משכנע. מצד שני סיימתי את שני הספרים, ככה שאכן מדובר בקריאה מאוד קלה.