הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
4
7
גם ב - Kindle
עונת יובש

עונת יובש


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.5
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
4
7
42 
גודל (עמ'): 448
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

כשהבוס שולח אותו לזירה ביורקשייר, נראה שכל החקירה היא בדיחה אחת גדולה על חשבונו.


אבל כשבנקס מגלה שסמלת הבילוש שהופקדה על החקירה היא דמות צבעונית ולא שגרתית, הוא מבין כי הגאולה האישית והמקצועית שלו טמונה בתחתית המאגר היבש.


"עונת יובש" הוא רומן אודות פשעי עבר ורשע עכשווי, הממחיש היטב כמה מוצדק המוניטין של פיטר רובינסון כאמן מתח ראשון במעלה.

המשך קריאה

סקירות

 • yaelhar
  yaelhar
  הספר הזה שייך לז'אנר "פשע מן העבר" שבו אפשר להתרווח על הכורסה עם קערת גלידה ולביים סרט על המתואר. הוא שייך לסידרת ספרים – שהוא היחיד שתורגם ממנה עד כה – שגיבורה, בנקס, הוא בלש-משטרה בדרגת פקד, עם בעיות משפחתיות, קושי בקבלת סמכות (לזכותו הוא ודאי היה אומר שהוא מתקשה לקבל סמכות של טפשים...) מעשן יותר מדי, עם בוס (השייך לזן הטפשים) ששונא אותו ומחפש סיבות לסלק אותו מדרכו. כל אלה אינם מקוריים כלל ומאפיינים בלשים בספרות העכשווית.

  הסיפור מעניין וכתוב היטב, נע בקלילות בין הווה לעבר, משחרר מידע בקצב התקדמות הסיפור. הוא מתאר תקופה והלך נפש, לכן לא הפריע לי שהצלחתי לנחש חלקים מהפיתרון לפני סוף הסיפור. גם התהייה עד כמה משטרה תקדיש כוח אדם ומשאבים לפתור פשע שבוצע לפני 70 שנה, לא הציקה לי יותר מדי. מי יודע? אולי יש מחסור בפשעים עכשוויים בבריטניה? נהניתי ממנו כמו שהוא.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=107366
 • מורן
  מורן
  הספר מרתק והעלילה מאוד מעניינת, אם כי לוקח זמן עד נכנסים אליה...אבל אז מגלים שזה אולי אחד הספרים המעניינים בסדרה.
 • מורן
  מורן
  הספר מרתק והעלילה מאוד מעניינת, אם כי לוקח זמן עד נכנסים אליה...אבל אז מגלים שזה אולי טחד הספרים המעניינים בסדרה.
 • גיא
  גיא
  אחד הספרים היותר מוצלחים בסדרה של פקד בילוש בנקס. במרכז הספר גילוי של גופה בכפר נטוש מתקופת מלחמת העולם השניה, והוא נע בין החקירה בהווה לתיאורים של העבר. הקצב לא מאוד מהיר (כמו בכל הסדרה) אבל העלילה מוצלחת, יש מתח והבונוס הוא התוודעות לחיים באנגליה תחת הבליץ במלחמת העולם השניה.
 • איילת
  איילת
  הספר אמנם איטי ולקח לי כשליש ספר כדי "להיכנס " לתוכו, אולם לאחר שכבר נכנסתי לעובי העלילה, היה קשה להניח אותו. ספר מרתק ומומלץ!
 • לימור
  לימור
  ספר שהוא פשוט תענוג, כתיבה טובה, עלילה מרתקת ודמויות מעניינות מאוד. נהנתי מאוד לקרוא וממליצה בחום.
 • שוש
  שוש
  ספר מרתק ומעניין ביותר. הכתיבה קולחת, הקריאה זורמת. קשה להתנתק מהספר. גיבורי הסיפור מרתקים, ומחשבות עליהם התגנבו לראשי גם לאחר שסיימתי לקרוא את הספר. אשמח לקרוא עוד מספרי הסופר הזה. הווא כותב מעולה!