הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
2.5
ממוצע
1
2
2
4
3
3
4
1
5
1
6
עונג שבת

עונג שבת


דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
2.5
ממוצע
1
2
2
4
3
3
4
1
5
1
6
29 
גודל (עמ'): 216
מו"ל: אלונה ירדן

חברתה הטובה ג'ולי מגלה פרט חשוב על צורת המחשבה של שרון, ושולחת אותה לחודש של התנסויות חדשות. חודש שבו שרון מנסה לשבור את ההנחה שעל פיה חיה עד אותו יום, שאומרת שיש בה פגם בייצור ולכן היא לא מסוגלת לחוות אורגזמה.


כש-30% מהנשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה כלל ורוב אלה שמגיעות לשיאן, עושות זאת הודות לגירוי חיצוני ולא כתוצאה מחדירה, הגיע הזמן שנדבר על הנושא.
החלטתי להעלות דיון פתוח על הנעשה בדלתיים סגורות והדרך שלי היא באמצעות הכתיבה.


"עונג שבת" הוא קומדיה ארוטית מציאותית, שאיתה תוכלו להזדהות בלי להרגיש שמשהו בכן פועל אחרת מאשר אצל גיבורת הסיפור. זה ספר שבא לשבור את התדמית המזויפת שמוצגת לנו בתקשורת, להכניס את הקוראים למחשבות המתרוצצות בראשה של שרון ולהעלות לדיון את הדברים שעליהם לא נעים לדבר בצורה קומית וקלילה.

המשך קריאה

סקירות

 • שוש
  שוש
  ספר חביב למרות שהעלילה לא כל כך קולחת אולי מרוב הרצון של הסופרת להסביר עובדות מסוימות יש הרגשה של ספר דידקטי
 • סמדר
  סמדר
  ספר קליל,אהבתי מאד את הכתיבה של הסופרת אך היתה לי בעיה שהעלילה קצת תקועה והסוף קצת בנאלי ולא מתוכחם
 • אל
  אל
  ספר לא מתוחכם במיוחד שחוזר לרעיון שחוק למדי בשנים האחרונות לגבי גמירה נשית ודיכויה בתרבות הפופולרית דרך הומור סלפסטיק זול
 • לימור
  לימור
  ספר פשוט קליל ולא מתחכם, עלילה שלא מצליחה כמו הדמות הראשית בספר, באופן אישי ציפיתי ליותר.
 • אלה
  אלה
  עלילה קצת תקועה ולא מתפתחת. הרגשה שהסיפור לא מתקדם. קצת להזדהות עם הגיבורה כי התחושה היא שמדובר בדמות שטוחה יחסית ללא עומק או סיפור מיוחד.
 • מיטל
  מיטל
  ספורה של שרון מניו יורק,מצליחנית בת 25 שנדלקה על השכן החתיך שלה במקביל להידלקות על מנהל הפרוייקטים שלה.לאחר שיחה עם חברתה הטובה ג'ולי היא מבינה שלא הצליחה לגמור מעולם.ג'ולי מפנקת אותה במתנת יום הולדת ומשם הכל מתחיל.ספר קליל.